Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Quan, to miłych zakupów :) u nas nie ma w pobliżu ikei, wiec sie leroy merlin zadowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann- jako poplon wysiewam wykę ozimą.Mam licha ziemie w ogrodzie to co roku kombinuję.Sieję wykę,na wiosnę,jak jest to tylko możliwe przekopuję ją,jak trochę poleży sieję obornik granulowany "kurzak" i "krowiak" porządnie zagrabię i mam w miarę dobrą ziemię pod uprawę :) - "dyskutujące" bliźniaki są po prostu CUDNE:D - kojarzą mi się z naszymi politykami,przed wyborami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie się przejaśniło. Aż nie do uwierzenia, pamiętając pogodę zaledwie sprzed godziny... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie robi się ładnie i ciepło. Jak utrzyma się ta pogoda to myślę,że nawet będę mogła uruchomić kosiarkę aby naciąć troszkę zielonki do kurnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaki są cudne - znam to niemal z autopsji! :D A u mnie nadal szaro, buro i ponuro. Zaraz rozpalam w piecu, bo wstawiłam pranie i gdzie mi to wszystko poschnie?? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann - wyszło i u mnie - nareszcie :)) Chyba zrobię dziś znowu salcesonik :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atramuś- widzę salceson zasmakował,moi panowie kończą już piernik i właśnie o salceson się dopytują:D Ciasta z owocami mają u mnie większe wzięcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrami ja tez juz myślę co by tu na weekend upiec :) salceson pyszny, ale u mnie dwa razy to samo nie przejdzie, mąż za bardzo za słodkim nie przepada, a ja wolę troche miej jeść :) może szarlotka? mąż ja uwielbia, taką z kołderką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na obiad jednak zrobie placki ziemniaczane, usmażę więcej to na kolację będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam jabłek - salceson dziś odpada :( będzie więc placek z niczego czyli... zebra :) miesiąc minął - wszystko by się zgadzało :D a Tobie pomarańczko żal tyłek ściska co? Zjadłoby się takiego domowego ciasta, od serca zrobionego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann - narobiłaś mi smaczka na placki ziemniaczane... :( A u mnie były dziś jednak kopytka (marguś :D), bo Tata przywiózł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, kopytka bym też zjadła... to może się zamienimy? ja Ci dam trochę placków a Ty mi kopytek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy :) wprawdzie dużo nam nie zostało, ale Tobie Ann spokojnie wystarczy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie z tymi kopytkami, bo za mną chodzą już od dawna tylko ,,chęci,, na zrobienie przyjść nie mogą :P A tak by się zjadło kopytek własnej roboty z mięsnym sosikiem... Dzisiaj mam eksperymentalny obiad, czyli czystki z wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Gdzie wy kobietki mieszkacie ,że macie taką kiepską pogodę ? U mnie lato i upał .W tej chwili jest 26 stopni .Korzystając z takiej aury przyjechali do mnie 4 panowie i uporządkowali ogród na cacy .A skoszonej trawy była cała spora przyczepa .Poczęstowałam ich obiadem -takim jak u Quanty -smażony dorsz ,ziemniaki ,surówka z kapusty i sok pomidorowy .I przypomniało mi się .Jak macie sliwki węgierki to polecam sposób mojej mamy .Wypestkowane sliwki ciasno upchać w słoikach i bez żadnych dodatków pasteryzować ok 20 minut (litrowe słoiki) .Takie śliwki są o niebo lepsze od tych zasypywanych cukrem do ciasta ,rogalików ,.Mogą stać i 2 lata .A mnie naszło na tradycyjną sałatkę jarzynową .Zaraz rozkładam się z krojeniem przed tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joela, u mnie 30 stopni w słońcu, ale na szczęście nie jest gorąco, bo wieje wiaterek :) widzę że porządki jesienne już za Tobą :) a ja mam lenia i mi się nie chce, ale w końcu musze pójść i zrobić co mam do zrobienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czystkami dnia wcześniejszego nazywam to co mi konkretnego zostanie z obiadu wczorajszego. Tym razem miałam mięsko z wok-a. Dogotowałam makaronu, a jak on to jakiś sosik by się przydał, więc to mięsko w sosik. Dzieci aż mlaskały. Nie przepadam za jedzeniem dwa razy tego samego pod rząd, więc tak sobie je przerabiam. A czystki z lodówki to u mnie dość rzadko są , przy takiej ilości buziek, mężowską i dorastającego syna trzeba liczyć parokrotnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi, to mi by się też przydały takie buźki co to liczy się je nie na raz ale za kilka osób :) bo jak coś robię dobrego to zazwyczaj potem to ląduje w zamrażarce, bo nie ma kto jeść :) widzę że obiadek miałaś pyszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a podacie mi może jakis sprawdzony przepis na mięsko w słoiku? dzwoniłam do ojca i na mielonkę już mam, na mięso by się jeszcze przydało, takie kawałki z galaretką :) tylko bez żadnej saletry i soli peklujacej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u Was dziś pyszności :) może i ja zrobię sosik w tym tygodniu... :) narobiłyście mi ochoty! :) A ja już sama. Dzieci pojechały do Rodziców bo jutro jadę do szkoły, Mąż ze mną więc ktoś musiał moje Kociaki przygarnąć na ten weekend :) Ale cisza w domu - aż dziwnie się czuję :D Zaraz wskakuję do wanny i nie wyjdę chyba przez najbliższą godzinę :D A potem szykowanko, prasowanko, pakowanko i spać, bo o 5.00 pobudka :) miłego wieczorku Dziewczyny! :) u mnie wreszcie pięknie - taką pogodę mogłabym mieć zawsze, zawsze, zawsze!!! Słonecznie, rześko, jest czym oddychać, ciśnienie super - ja czuję się super... żyć nie umierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann - w sprawie mięska oczywiście nie pomogę :( musisz poczekać na bardziej doświadczone Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrami, to miłej kąpieli :) nałóż maseczkę to wyjdziesz jeszcze weselsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×