Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sub.....

szukam Pana...

Polecane posty

Gość sub.....
tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o brak ludzi, którzy byli i poszli, chociaż to też ma jakieś znaczenie. I nie chodzi o to, że z nowymi nie można nawiązać znajomości. Chodzi raczej o to, że za dużo jest "przeszkadzaczy", którzy tematu kompletnie nie rozumieją i potrafią tylko z tego kpić. :) Jeśli kiedyś tam pisałeś to jaki miałeś nick? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sub.....
smycz to za mało ;) Error, napisałam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Perwersja ale z różnych przyczyn nicka byłego nie zdradzę - za dużo się stało/działo i nie chcę żeby niektóre osoby znów zaczęły mnie, że tak się wyrażę, "molestować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakus jeden
sub jakos nie moge doczekac sie na Twojego maila;) Perwera gdzie ten Twoj @,musze zasmiecic Ci skrzynke;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę to niemożliwe chyba :p :D bo akurat ten topik powstał chyba pod koniec lata, niecałe dwa lata temu :p :D Próbuję tylko wybadać czy kiedyś gadaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersjo, Ty malpo, wlasne gniazdo kalasz?? :P nowe osoby odstreczasz?? A moze by pomogly nowego ducha na topik tchnac? Tylko narzekacie... Zamiast dzialac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Jakie tam kalam :D :p Co najwyżej ostrzegam, żeby uważać na niektórych idiotów :( Sama przyznasz, że w niektórych momentach jakby zajrzał tam ktoś nowy to raczej wpisy pomarańczy by go nie zachęciły. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wyżej pytał o @, jeśli chodzi o adres to jest stronę wcześniej, a jeśli chodzi o moją odpowiedź na jakiegoś maila to już odpowiedziałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz nawet nie chodzi o pomarancze, ale o pieprzenie o dupie Maryni...czasem mozna, jasne ze nie da sie caly czas o klimacie. Tylko, ze u nas ostatnio klimatu za grosz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się Koci :) Wydaje mi się, że osoby, które obecnie zaglądają albo nie mają doświadczeń, a czasami mam wrażenie, że nawet i fantazji nie mają i preferencji nie potrafią określić :) albo nie chcą w ogóle o tym mówić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakus jeden
perwera moze bys odebrala @;P Jezeli chodzi o doswiadczenie,zawsze mozna go zdobyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadążam. :classic_cool: Wiadomo, że nikt się nie rodzi z doświadczeniem :) Ale chyba każdy kto ma ochotę na zdobycie jakichś doświadczeń ma chociaż jakiś ogólny zarys na co ma ochotę, co go podnieca, co raczej nie, a co go odrzuca/obrzydza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doswiadczenie mozna zdobyc, ale z grubsza wiesz co Cie kreci. I podczas rozmowy o klapsach na tylek, uzyciu trzcicnki, czy tez pejcza wkrecasz sie w pisanie tematyczne na topiku, a nie tylko pozdrawiasz innych i gadasz o przyslowiowej pogodzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładna dziś pogoda :p Można ulegać na zewnątrz ;) Nie zmarznie się, a i komarów chyba jeszcze nie ma :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, lagodnie piszesz... Wladczy juz by nas po katach rozstawial... Carte? ;) nie, nie odpowiadaj:) skoro zmieniles nick, to musiales miec powod. Przepraszam autorke za off topik :) wracam ponarzekac na wlasny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×