Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość super odkurzacz

**DO MAM ALERGIKÓW, NIEMOWLĄT, DZIECI**

Polecane posty

Gość super odkurzacz

witam Drogie Mamy, zdając sobie sprawę z tego jak trudna i ciężka jest rola matki oferuję wam świetny odkurzacz,który w szczególności polecam dla dzieci z alergią na kurz i roztocza, ponieważ świetnie je usuwa, skutecznie i na długo. odkurzacz ten dzięki czujnikom podczerwieni sam odkurza wszelkiego rodzaju dywany, wykładziny, podłogi, tapicerkę foteli, wersalki. sprząta dokładnie, ma możliwość ustawienia czasu włączenia się, np ustawiamy datę i godzinę jutrzejszą robot włącza się sprząta po czym sam się wyłącza. sterowany jest również pilotem. dzięki swojej małej wadze (3 kg) i niskiej wysokości (9,5 cm) dociera pod meble, wersalki itp. sam podjeżdża do ładowarki kiedy czuje ze kończy mu się bateria, nie potrzebne są worki, świetnie pierze na sucho, posiada wiele innych funkcji, które możecie Państwo poznać dzięki prezentacji, którą u Państwa w domu całkowicie za darmo i zupełnie bez zobowiązań może wykonać przedstawiciel. dodatkowo dla osób które zdecydują się zakupić ten unikalny sprzęt posiadamy gratisy w postaci kompletu garnków ze stali chirurgicznej z gwarancją na 30 lat, lub pościeli z lamy również dla alergików. zachęcam do kontaktu Mamy, szczególnie z woj świętokrzyskiego. email odkurzacze21wieku@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super odkurzacz
na bazarze można kupić szajs a ja zapraszam po dobry markowy produkt, zaznaczam że nie ma możliwości żeby tzw. akwizytor zapukał przypadkowo do drzwi, prezentacje wcześniej umawiamy tylko zainteresowanym osobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak juz wczesniej ktos napisał
spierdalaj z tą ROOMBĄ!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o roombe (a z opisu wnioskuje że tak) to mogę polecić, co prawda ja nie mam ale teściowa, ale super sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×