Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mallinaa33

co zamiast słodyczy??

Polecane posty

Gość mallinaa33

od paru tygodni próbuję schudnąć - wyeliminowałam już z diety białe pieczywo, pizze, tłuste mięsa, słodkie soki. Zaczęłam regularnie chodzić na fitness i basen. Ale nie potrafię zrezygnować ze słodyczy :( staram się je czymś zastąpić, jem chipsy warzywne , jogurty owocowe, ale ciągle mało :) może macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli lubisz to winogrona. Ja jak zjem to przestaje mi sie chcieć słodkiego. Poza tym rodzynki, figi, daktyle i inne :)mogą być tez banany. ale dla mnie i tak nr 1 są winogrona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zadnych bananów czaresni i winogron to tylko ci sie pogorszy od tego orzechów rodzynek slonecznik tez szkodzi i daktyle rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz jogurty owocowe, mozesz je dosladzac slodzikiem w plynie jak sa za malo slodkie mozesz tez piec cista i ciasteczka - z diety dukana - to same bialka a smakuja jak slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam, miałam
suszone owoce. Śliwki są naj, morele, rodzynki. Banany, winogrona i czereśnie odpuść, za duży indeks, w większości diet te właśnie trzeba eliminować. Orzechy w umiarkowanych ilościach, jabłka są dobrym zapychaczem. Poszperaj, poczytaj, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jak zrezygnujesz z cukru, waga szybciej spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka z biedronki
kup sobie chrom i łykaj regularnie, a zobaczysz, że odejdzie Ci ochota na słodkie. Ostatecznie możesz kupować sobie sorbety. Mój ulubiony, to ananasowy z zielonej budki. Ma tylko 40kal w 100ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkkytgh
orgazm. mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie wizje glori polo
miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestescie nienormalni czeresnie jak najbardziej i grejpfrut i ananas! ale nie z puszki! one pomagają schudnac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodytt
Najlepiej jet zastąpić słodycze warzywami. Ja dawniej oglądając telewizję jadłam bardzo dużo słodyczy. Teraz zamiast nich jem np. pokrojona w drobne paseczki marchewkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darrka34
Kiedyś zamiast słodyczy jadłam suszone owoce, ale teraz chyba juz sie przejadłam, albo po prostu zasmakowałam w czyms o wiele lepszym bo w racuchach owsianych. Jesli jeszcze ich nie próbowałyście to musicie to nadrobic. Ja jadłam te marki Sante.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karr
Ja jem owoce, słodyczy wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karr
Ja jem owoce, słodyczy wcale :) nawet nie tęsknię za słodyczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest uzaleznienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×