Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jan niezbedny

mam nadzieje

Polecane posty

Gość Princesita
Fajne utworki, szczególnie "So Young", dobre brzmienie, gitarki, tylko jego głos całkowicie nie w moim guście, za słaby, za cienki, za mało wyrazisty. Może jakby ktoś inny zaśpiewał do tej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Tak, wysłuchałam jeszcze kilka razy i sama ścieżka dźwiękowa jest naprawdę dobra, "So Young" wpada w ucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Jesteś tam? Czy poszedłeś na kolejną imprezę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Dobra, starczy na dziś tych wyznań, wynurzeń, sto razy "kocham Cię", poematów o wielkiej miłości, uwielbienia, zmieniania świata. Nie chcesz gadać, to nie. No chyba, że już śpisz, to co innego. Jeśli tak, to słodkich snów. Szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Musisz teraz słodko wyglądać..na pewno. Kocham Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
I'M YOURS.... Y O U R S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
Pospałem się wczoraj :) Jak będziesz miała ochotę Princesitko, posłuchaj MUSE, mają dużo pięknych piosenek, ale wybrałem trzy ....... dla Ciebie http://www.youtube.com/watch?v=4ggNOb2oFn8 http://www.youtube.com/watch?v=i9LOFXwPwC4&feature=bf_next&list=AVGxdCwVVULXdNykwqkOZQM12qwSoVrrDF&index=16 (wsłuchaj się w tekst tego powyżej, jest baaardzo aktualny) i ten, który najbardziej lubię i zawsze mnie strasznie wzrusza (wiem, że nie w Twoim guście) http://www.youtube.com/watch?v=uMYAATQDOEQ Kocham Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Tak myślałam, że się wczoraj pospałeś po imprezie :) Szybko, ale chociaż się wyspałeś. Przesłucham sobie te utwory Sweetheart :) KOCHAM CIĘ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
Przepraszam MUSE, jak mogłem o tym zapomnieć, przecież to jest ten kawałek, z Wembley, który kocham najbardziej. Teraz obejrzałem cały koncert na DVD i sobie przypomniałem tę pieśń. Nigdy już jej nie zapomnę, promise. http://www.youtube.com/watch?v=KNJYBOj7Cfc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałbym z Tobą
Princesita pójść kiedyś na taki koncert. Przeżywać to razem, patrzeć na Ciebie w momentach największej fascynacji i wzruszenia i znajdować to samo odczuwanie. Te same dreszcze. Chciałbym tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Ja też chciałabym tak Kochanie. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
17-18 czerwca wyjeżdżam do Wawy na koncert orangewarsaw, a ty w Oviedo. Bardzo będzie mi Ciebie tam brakowało. Chyba, że też pojedziesz :) Chciałbym. Porozmawialibyśmy potem, co Ci się podobało, a co nie. Chciałbym, zainteresuj się tym koncertem.............proszę. Byłbym szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
Czy wyobrażasz sobie film bez ścieżki dźwiękowej, bez podkładu muzycznego. To byłoby nie do przyjęcia. To tak jak "Misja" Joffego bez muzyki Morricone. Muzyka jest dla mnie czymś ważniejszym niż obraz. Tak. To tak jak Oviedo bez Ciebie. :) Muzyka dla mnie jest niezwykle ważna, dźwięki do mnie przemawiają silniej niż inne zmysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
Albo Pluton, czy Czas Apokalipsy bez soudtracku ? Nie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
Wiem, że Cię zanudzam, wiem, ale będę próbował Ci to wszystko przekazać. To wszystko co czuję. To wszystko zaklęte jest w obrazach, dźwiękach, odczuciach. Chcę Ci o tym opowiadać. Chcę, abyś wiedziała, jak czuję, co do mnie przemawia, kiedy się ekscytuję, kiedy mam gęsią skórkę, a kiedy patrzę z pobłażaniem. Kiedy jestem wzruszony, kiedy jestem znudzony, kiedy się wściekam, kiedy jestem rozbawiony, kiedy jestem kapryśny. Chcę, żebyś wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
don't kid yourself and don't fool yourself this love's too good to last and I'm too old to dream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
Jestem wpędzony w romantyzm, wpędzony przez Ciebie. Wszystko mi w duszy gra. W każdym dźwięku jesteś Ty. W każdym. To, co czuje jest tak trudne do opowiedzenia, niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
Wysłuchuję Blackout już po raz pięćdziesiąty :) i jestem wtedy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
TERAZ Z TOBĄ BYĆ ! TERAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
KOCHAM CIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
TY I JA TY TAKA, JAK JESTEŚ, BEZ UDAWANIA. JA Z TOBĄ SERCA DWA TY I JA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
KOCHAM CIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
TYLKO CIEBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Dla mnie jesteś idealny, wiesz? Wnosisz w moje życie tyle szczęścia, radości i miłości KOCHAM CIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
L :) O :) V :) E :) Y :) O : U :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Słucham "Unintended".. Piękna, naprawdę piękna,.........ale chce mi się płakać jak jej słucham..szczególnie ten fragment "I'm busy mending broken pieces of the life I had before".. KOCHAM CIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×