Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jan niezbedny

mam nadzieje

Polecane posty

Gość Princesita
Uśmiecham się kiedy widzę uśmiech na Twojej twarzy, smucę się kiedy Ty się smucisz, Twoja radość jest moją radością, jestem szczęśliwa kiedy Ty jesteś szczęśliwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
To wszystko oznacza I AM YOU.. Posłuchaj sobie Kim Taylor, bardzo ładna (jak dla mnie) KOCHAM CIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
oglądałem serial o zombiakach :) Nie myśl brzydko o czymś pięknym Princesito. Myślę o tych smsach. Wszystko jest dokładnie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
Ten czas z moim ulubionym serialem, to najpiękniejsze chwile. czasem jeden odcinek, czasem dwa. I później muszę zadowolić się rozpamiętywaniem, obrazami, zapachem, czuciem. Aż do następnego epizodu. I tak od roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujący wiersz prowadzącego
Gdy myślę o Tobie w snach, To najpiękniejsze z moich nocy, Nie zapominam o tym za dnia Oddając się szatana mocy. Wiem, że nie mogę z Tobą być, Tak oficjalnie, w świetle słońca, W ukryciu muszę dla Ciebie żyć, Kochając szczerze i bez końca. Twój głos - miłości wdzięczny rym, Wtóruję mu, choć marnie śpiewam, Kocham więc prozą i wierszem tym, Tak, wiem, że lepsze chwile miewam. Niech Ci wystarczy tych kilka słów, Szczere w nich serce swe otwieram, Życzę Ci w nocy słodkich snów, Gdy w swe ramiona Cię zabieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
I'M IMPRESSED Kochanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziękuję. Bardzo. Jest piękny ! A Ty jesteś romantyczny.. KOCHAM CIĘ MÓJ POETO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Ja też żyję tymi chwilami, które dają mi tyle szczęścia i radości w życiu, tyle zadowolenia, miłości i różnorodnych odczuć, jakich nigdy wcześniej nie doświadczyłam. I nie ma takiej rzeczy na całym świecie, która mogłaby zastąpić mi te chwile. Nie ma takiej rzeczy na całym świecie, która mogłaby zastąpić mi Ciebie. Nie ma też nikogo, kto mógłby mi Cię zastąpić. Nie ma, bo...nothing compares to YOU. NOTHING.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
KOCHAM CIĘ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada, że szkoda gadać
Gdy do Kraviedo Cię zabieram, i chcę zatrzymać te godziny, Od progu w myślach Cię rozbieram, Udając obojętne miny. Wścieka Cię wtedy moja rola, Mój chłód, brak działań, otępienie, Mówisz mi dzisiaj, stop głupi, hola, Niech Ci zostanie tylko marzenie. Mówię Ci zatem, to udawane, To poza, maska obojętności, Wiedz zatem miła, co tu jest grane, Wciąż potrzebuję Twojej nagości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Kiedy jesteś blisko mnie, Ze szczęścia płakać mi się chce, I ciągle widzę Twoje oczy rozmarzone, Nieustannie we mnie wpatrzone. Gdy moje usta Twoich dotykają, Dłonie w jedną się splatają, To czuję się jak w niebie, Bo żyję by kochać Ciebie. Znalazłam Cię choć nie szukałam, I dziękuję, że taki prezent od życia dostałam, Każdego dnia chcę z Tobą być, I szczęście z kielicha razem pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze utalentowana lirycznie
:)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Nie tam.. ;) Taki wierszyk Princesity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze utalentowana lirycznie
A czytałaś ten z 23:15 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Czytałam :) Bardzo mi się podoba ta fabuła :) Też jesteś niezwykle utalentowany lirycznie, piszesz wiersze na poczekaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Muszę przyznać, że jest naprawdę profesjonalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze utalentowana lirycznie
Tere fere, ale za to mamy fajną zabawę. :) :) :) :) :) Muszę kończyć, całusy, papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Tak, zabawa jest fajna :) Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
W Kraviedo w kocicę zamieniam się, By w morzu rozkoszy wykąpać się, Twój dotyk zawsze rozpala mnie, Aż dziko mruczeć mi się chce. Me kocie oczy pragną Cię, A usta szepczą "Rozbierz mnie", W zaciszu Kraviedo to dzieje się, Ściany patrzą, kochaj mnie. W oczach Twych pragnienia moc, To właśnie je widzę co noc, I me kocie oczy błyszczą się, Kiedy w Kraviedo rozbierasz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
Ale jazda :) Moja Kocico, no, no :) Bardzo zmysłowe. No i robisz postępy :) XIII księga wg Kocicy Princesity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Uczę się od Mistrza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
Look at the stars, Look how they shine for you, And all the things that you do.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Wysłuchałam :) Bardzo ładna :) Bardzo Cię kocham !!! BARDZO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
MISS YOU..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
To też jest bardzo ładne. Może znasz. Najlepszy efekt kiedy słucha się dość głośno, bo wtedy dobrze słychać brzmienie gitar, zresztą jak w przypadku większości utworów. Bardzo lubię tę piosenkę, i ta gitara....mmmmm mmmmm mmmmm mmmmm (jak w piosence :)). Przepiękny dźwięk.. http://www.youtube.com/watch?v=yhuPiBZHvLE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Szkoda, że Cię nie ma... :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Masz inne zajęcia, masz kogoś innego obok, kogoś, kto bez chwili przerwy potrzebuje Twojej uwagi, Twojej miłości, Ciebie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×