Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolina32

PERFUMY

Polecane posty

Gdzie kupujecie perfumy? i czy stawiacie na firmowe czy preferujecie podróbki?Jakie zapachy najczęsciej kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie oryginalne! Naprawdę nie opłaca się kupować podróbek, nie dość, że zapach jest, powiedzmy, taki sobie, to nie trzymają się zbyt długo, a nie o to w perfumach chodzi. Jak tylko mam lepszy miesiąc, to zaglądam do perfumerii, ale ostatnio poluję na Euphoria Kleina tutaj: http://trampolino.pl/cntDetails.aspx?cntID=a97e5f74-f10d-4f46-8e6f-ad3857110459, bardzo się opłaca za jednego smsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubjhbmhdsnmdsnm
jak jestes frajerka to sobie wysylaj smsy ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfr
Tylko oryginały, super jest loose no2 for women

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również stawiam na firmowe perfumy. Dlatego najlepiej opłaca się zamówić przez internet. Ja mogę wam polecić perfume4you.pl Zaufana i pewna perfumeria-ceny przystępne i duży wybór. A wy macie jakies godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to chamstwo , ale przeciez handel podróbkami jest karalny!W takim wypadku mozna zwrocic perfum bezpretensjonalnie. Mi sie naszczescie nie zdarzylo bo od zawsze zamaiwam na www.perfume4you.pl wiec spokojnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla28
ja teraz używam FM 81 czyli podróbe DKNY...ma 30% zaperfumowania i pachnie kilka dni...ja nie widze różnicy w zapachu między nim a oryginałem...i nawet znawczynie oryginałów daly sie nabrac ze to oryginał,nie chciałe wierzyć że to FM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzikon99
Czy woda kolońska marki Hugo Boss - baldessarini trzymająca ok 18 godzin jest podróbką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że nie jest to podróbka. Oryginalne zapachy utrzymują się na skórze do kilkunastu godzin, a na ubraniach nawet kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marry.
Aroma Group To nowoczesna firma, w której każdy dystrybutor otrzymuje swój partnerski sklep internetowy oraz wiele praktycznych narzędzi do promowania swojego e-biznesu. Dzięki temu nie musisz już biegać ze swoją ofertą do znajomych ani zadręczać nią rodziny i przyjaciół. Współpracując z AromaGroup i wykorzystując internet dotrzesz do ludzi z pasją, do osób kreatywnych, które potrafią nadarzającą się okazję zamienić w sukces. Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij przygodę z e- biznesem. To Twoja szansa na dochód pasywny. Właśnie czekamy na Ciebie ! Zapraszamy. www.twoje.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×