Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

witam! wychodzę za mąż 24 września 2011 roku. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę miała fryzurę z francuzem od góry i od dołu. Miałam ją na panienskim i w sumie trzymała mi się 3 dni, także jest sprawdzona :) niestety nie mam zdjęcia, ale podobno bardzo fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zaczynam panikowac,codziennie biegam zalatwiam cos,mam wrazenie ze jeszcze tyle trzeba kupic od dzis 2 tyg,rodzina ta ktora nie bedzie mogla sie pojawic z roznych powodow tez prosi o spotkanie teraz i glupio sie czuje bo juz 2 osoby nam koperty wreczylo ,staralismy sie odmowic przyjecia tych kopert ale wtedy wielka obraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Zołza ja mam jeszcze trzy tygodnie do ślubu - jeszcze mamy też sporo spraw do załatwienia nawet nie mamy alkoholów :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie sprawy juz zalatwione,ale ze mna jest tak ze ja lubie miec wszystko dopiete na ostatni guzik i strasznie sie denerwuje gdy tak nie jest juz od tygodnia boli mnie strasznie glowa a ze tabletek nie biore to sie mecze. Dzis wypije piwko to sie zrelaksuje troche bo mysle ze tego mi trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dopadła choroba - jakieś przeziębienie cholerne - macie jakiś sprawdzone na to sposoby??? Zołza nie przejmuj się wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak myslalam,zrelaksowalam sie i bol glowy przeszedl a na przeziebienie nie mam sposobu. Dzis tez bieganie po sklepach ale syna mam juz ubranego tylko krawaty mamy dokupic.Moze juz dzis zakonczymy bieganie po sklepach bo strasznie nie lubie tego robic,wole przez internet zamawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wszystko mam zalatwione:),jeszcze tylko musze dogadac ciasta w poniedzialek i po wszysstkim,mam nadzieje sie juz relaksowac.Kupilismy dzis krawat bordowy a dla syna w tym samym kolorze muche,wygladaja pieknie :).Zaczelam rowniez chodzic na solarium.Reszte biegania to juz w dzien slubu ale to juz pan mlody ze swiadkiem i bratem beda zalatwiac bo ja od rana u wizazystki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe kiedy
dietowo się odezwie bo jestem ciekawa jak było u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ja właśnie przeżyłam niedziele po panieńskim - niedawno wstałam!!!!! Ledwo ten dzień przeżyłam, dopiero zjadłam obiad.... Tak wiec imprezę zaliczam do udanych ;). I zostało mi mniej, niż 2 tygodnie... W poniedziałek idę wybierać ciasto i smaki tortu. Musimy kupić soki i wina. I musimy pojść do księdza donieść brakujące dokumenty. Nie mogę się doczekać relacji naszych dziewczyn, które już mają slub za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem załamana suknią, po przymiarce jakoś nie czuje że to to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amikaya - mam to samo i jak pytałam dziewczyny - to kilkastąd też tak ma... musimy juz wystapic w tym, co mamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, z tą suknią tak chyba jest, bo ja też tak mam, już się w niej widziałyśmy parę razy i może dlatego już tak nie zachwyca, ale wierzę, że dla innych i tak będziemy piękne :) W nocy się obudziłam, bo zapomnieliśmy o szampanie! muszę dziś kupić, co bym pospać mogła ;) No to w sobotę WIELKI DZIEŃ :) o raju już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli może to już nas stres po prostu dopada, dlatego mamy takie wrażenie z tymi sukniami Faktycznie- ja miałam dziś w nocy koszmar że spóźniłam się na ślub, że wybiła godz. 17 a ja jeszcze byłam w domu, nieubrana, stres to straszna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
amikaya wg mnie zdecydowanie pierwsza fryzura czyli to wyższe upięcie.. pięknie wysmukla i twarz i szyję i ogólnie jest ładniejsze! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Zostało 19 dni... nie ukrywam że coraz mocniej zaczynam się stresować! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha- narazie zdecydowałam się na tę pierwszą, gładko wysoko upięty kok, ale zobacze jeszcze jak to wyjdzie u mnie na głowie na próbnym czesaniu :) ciekawe jak nasze 6 sierpniówki, jak im się wesela udały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobotę u nas pogoda była wymarzona na ślub ciekawe czy dziewczynom dopisała :) No a 13.08 ma być ochłodzenie, oby bez ulew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartekM.
Polecam gorąco STOŁY SUSHI moc kombinacji może być cały stół, mogą być deski na stoły przy których siedza goście może być tort sushi, ceny na każdą kieszeń bo od 20 zł do 1500 zł. Możliwy pokaz przygotowania przy gościach. Przygotowuje też catering imprez w sposób tradycyjny. Nie wygórowane ceny i dobry smak. Mam również możliwość zapewnienia obsługi kelnerskiej. Jestem kucharzem po szkole gastronomiczej obecnie pracuje w restauracji a po godzinach i w dni wolne przygotowuje wyżej wymienione rzeczy. tel. 886 310 677 Jestem z Pabianic koło Łodzi. Działam w promieniu 40 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metnale
podobno 20 sierpnia ma być piękna pogoda fajnie macie z tymi ślubami, wszędzie tylko czytam, że to piękne przeżycie :) ja związałam się z rozwodnikiem więc nici z wesela, życzę wam szczęścia i pogody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nici z wesela a dlaczego? rozumiem ze nici z koscielnego ale co z tym ma wesele wspolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metnale
my już wzięliśmy ślub cywilny i nie robiliśmy wesela bo mieliśmy nadzieję, że jednak kościelny też będzie się dało, on składał o stwierdzenie nieważności ale jako, że nie wiedzieliśmy co i jak to chyba pisaliśmy nie z tego artykułu a teraz to już nie wierzę, żeby się nam to miało udać, tak więc zaprzepaściłam sobie możliwość zrobienia wesela :( no ale to nie miejsce na smutki bo tutaj raczej wesołe tematy i rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANN269
WITAM, od 4 lat zamuje się fotografią. W przyszłości chciałabym zajmować się fotografią ślubną, potrzebuję jednak nieco doświadczenia w tej dziedzinie. Chętnie więc wykonam pamiątkowe sesje plenerowe parom młodym z Kielc w zamian za możliwość wykorzystania zdjęć do rozbudowy portfolio! CAŁKOWICIE ZA DARMO! WARTO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz moja kolej :) zostału już tylko parę dni. poszłam dzisiaj do fryzjera zrobić odrost, dziewczyny nałożyły mi tą samą farbę, a włosy wyszły ciemniejsze. I z blondu jestem brązowa. A pół roku zajęło mi zejcie z czarnych do blondu. Prażka. Jak ten brąz się nie wypłucze to w środę idę do nich żeby mi cos zrobiły z tym kolorem!!!! Jestem zła, nie wiem czemu ta farba tak głupio chwyciła... :( no cóż mam nadzieję, ze do soboty jakoś to ograniemy. Jutro wozimy kołacz, a dzisiaj jeszcze idziemy tańczyć, a potem musze teściowej tipsy zrobić. Najbardziej boje się piątku - co spotykam jakąś sąsiadke to mi się na trzaskanie zapowiada ;( jak się cały blok zleci to będę sprzątać do rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w tą środę zmieniam kolorek z czarnego na ciemny brąz znając życie wyjdzie czarny hehe... ale to konieczne jest bo są już spore odrosty. jej my już jesteśmy po 3lekcjach tańca i mamy prawie cały układ już do przećwiczenia - muszę mojego męczyć bo on na głupich rzeczach robi takie błędy że głowa mała :( - no ale uprzedzała nas nasza instruktorka że walc wiedeński nie jest prostym tańcem :P a jak u was z tańcami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
Moniczka ja też teraz mam Ten piątek to też mnie martwi kurcze ciekawe jak wyjdzie Trzaskanie, porter, porterabend oznacza że dzień przed ślubem do pary młodej zjeżdżają się goście, kto chce i tłuką szkło na szczęście, składają życzenia a w zamian młodzi częstują alkoholem i czasem jakimś żarełkiem Z tym kolorem to współczuję, można się wściec No ale to że nie jest wymarzony nie wyklucza że wyglądasz dobrze? A wczoraj dałam się skusić na wieczór panieński i jestem nie przytomna dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny widzę że teśkniłyście za mna:) muszę wam powiedzieć że było cudnie, pieknie najwspanialej pod słońcem:) najchetniej przyzyłabym to jeszcze raz:) oczywiście były małe wpadki ale nik przez to nie ucierpiał:) powiem wam tylko tyle naprawde nie ma co sie stresowac:) ja w pietk juz byłam spokojna pogoda była cudna;) a wsobote neidziele lało wiec nam sie udało:) i mojej mamie dolegliwości przeszły:) to musiały byc nerwy:) nawet nie wiecie jaka jestem szczesliwa:)oby i u was wszytsko było tak pieknie;) a i nie ma co robic scenariusza tylko na zywioł:) u nas sie sprawdziło i wszyscy mówili ze pieknie wyglądamy i na bardzo szczęsliwych:) Mój mąż stresował sie za nas dwoje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×