Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaczarowana_234

Asystor Slim

Polecane posty

Gość gość
próbowałam nie polecam .. miałam po tym rozwolnienie. Chemii wiele a skutku zero. Z Suplementów na odchudzanie weź therm line fast , same ekstrakty z pokrzywy lub zielonej herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystrzegam wszystkich przed braniem tego typu rzeczy jeśli się schudnie to albo jojo albo problemy ze zdrowiem. Zmiana trybu życia na bardziej aktywny i na świadome wybieranie jedzenia. W poradni coio dowiedziałam sie wiele w tej tematyce i są pozytywne rezultaty.spadło 22 kg w 5,5 miesiąca, nie było łatwo , ale 100% warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys bralam asystor slim przez 6 miesiecy nic spcjalnie nie robilam schudlam 15 kg ale do kazdego posilku pilam szklanke 200ml wody i tak wychodzil litr dziennie po 2 tyg.dostalam biegunki po tym jak zjadlam kurczaka w tluszczu i tak ciagle poprostu nie przyjmowaly sie tluszcze i samo z siebie redukowalam co jadlam bo ni chcialam ciagle do kibla latac:-) teraz po ciazy zaczynam kuracje koncze 1 opakowanie nie chce mi sie jesc slodyczy i mam wiecej energi do pracy przy dzieciach objawy te same:-) mi pomaga wiadomo nis kazdy organizm jest ten sam:-) i nigdy nie cwiczylam ale jem o 8 2 kromki chlebka brazowego o 12 cos o 14 obiadek no kiedy poczuje glod i o to chodzi im czesciej tym lepiej ale malo:-) nie najesc sie raz ze brzuch rozsadza asystor sam mi wszystko wystymulowal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka022
Ja zaczęłam stosować kilka dni temu i widzę efekty. Jeszcze się nie ważyłam od tego czasu bo poczekam trochę, ale zdecydowanie zahamował mi apetyt. Zmuszam się do jedzenia. Mogłabym jeść tylko śniadanie bo potem już nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nie liczcie na świetne efekty. Biorę asystora, już dłuższy czas i nie zauważyłam żadnych zmian, ani w wadze, ani w wyglądzie. Strata kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hit the road jack
asystor ma naturalny skład, nie wiem, kto tam chemię widzi :P – chrom, ekstrakty roślinne that’s it… a efekt jojo to nie dziwne, ze niektórzy maja, skoro po odchudzaniu, kiedy zgubia już to co chcieli zaczynają jesc, jak przed dieta;) ja efektywnie schudłam przy pomocy asystora, ale teraz nadal stosuje racjonalna diete i jest spoko :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda78mag
Opublikowano wyniki głosowania internautów, którzy oceniali tabletki na odchudzanie, sprawdź wyniki na rtno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina_321
Używałam asystor slim razem z dietą ale efektów brak. Schudłam dopiero jak spróbowałam diety Sandruni - 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskaaaaa
Nie ma co liczyc na wspaniale rezultaty i pozbycie się tym samym kompleksow. Niestety, ale ten produkt nie ma bogatego składu, czy chociaz kilku skladnikow aktywnych, więc na co tu liczyc? Chyba na cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia343
Stosowałam również Asystor Slim i niestety nie było widać efektów więc zaczęłam szukać czegoś innego co by pomogło zrzucić moje zbędne kilogramy i na pewnym forum przeczytałam opinie o afrykańskim mango http://szczupla-kobieta.pl ludzie bardzo sobie je chwalili więc pomyślałam czemu mam nie spróbować i powiem Wam,że miło się zaskoczyłam efekty widoczne były już po pierwszym miesiącu. Teraz 3 miesiąc i 18kg mniej!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was serdecznie , pisze odnośnie tych tabletek one działają ale nie tak jak wy myślicie że zaraz po dwóch dniach schudniecie te tabletki trzeba brać a efekty są po pół roku jeśli będziecie ćwiczyć efekt jest po miesiącu ,i tak już jedna z was pisała mniejszy jest apetyt ,pamiętajcie że trzeba pić dużo wody ,jeśli o mnie jestem zadowolona bo wszystki tłuszcz zniknął i fałdki ,nie ma diety po kilku tabletkach pamiętajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was serdecznie , pisze odnośnie tych tabletek one działają ale nie tak jak wy myślicie że zaraz po dwóch dniach schudniecie te tabletki trzeba brać a efekty są po pół roku jeśli będziecie ćwiczyć efekt jest po miesiącu ,i tak już jedna z was pisała mniejszy jest apetyt ,pamiętajcie że trzeba pić dużo wody ,jeśli o mnie jestem zadowolona bo wszystki tłuszcz zniknął i fałdki ,nie ma diety po kilku tabletkach pamiętajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
A ja ze swojej stron mogę zaproponować wszystkim odchudzającym Acai Berry Extreme. Jak dla mnie jest to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje jakieś 2 tygodnie i schudłam 2 kg , z moich obserwacji stwierdziłam ze owszem mniejszy apetyt po tych tabletkach , poza tym fitness 3 razy w tygodniu , żadnej diety nie stosuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2283a
stosowałam asystor slim reklamowany w TV i niestety bardzo słabo na mnie zadziałał - zapewne z powodu braku sensowej diety teraz mam dietę , ćwiczę i dorzuciłem jeszcze sobie mango afrykańskie które polecił mi dietetyk - tutaj jest więcej na temat tego produktu http://tnij.xyz/9wr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćp
Drugi rok z rzedu stosuje asystor slim, aby po zimie przywrócić figurę do ładu. Nie mam nadwagi, ale mam siedzący tryb życia i pracy (mało ruchu). Moja docelowa waga to 52 kg (164). W zeszłym roku dzięki asystorowi schudłam w miesiąc 4 kg. W tym roku ważyłam ponad 60 kg. Po 3 tygodniach mam juz 4 kg mniej. Zauważyłam, ze asystor zaczyna blokować łaknienie po ok tygodniu stosowania leku. Wtedy waga zaczyna schodzić. Nie mam objawów ubocznych. W pierwszym tygodniu moze lekka biegunka i przejściowe skurcze brzucha. Po tym etapie oczyszczenia czuje sie bardzo dobrze. Niestety środek jest coraz rzadziej dostepny w aptekach. Szkoda. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie dowiedzieć się jakie są efekty stosowania asystor slim, polecam przeczytać recenzję na blogu http://fitynka.pl/asystor-slim/, znajdziecie tam również recenzje innych produktów na odchudzanie, trądzik, łysienie oraz kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka stosowała i nie polecam trochę pomogło w utracie kilogramów ale gdy przerwała stosowanie kilogramy wróciły z nadmiarem..efekt jojo ,tak właśnie działają leki na odchudanie.Ja korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy,przede wszystkim dieta jest tania i posiłki są zdrowe i smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asystorslim
Dnia 30.04.2011 o 17:02, zaczarowana_234 napisał:

Czyżby nikt nie stosował?

Ja stosowałam i zamówiłam nowe bo na mnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×