Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukam mądrego forum

Szukam mądrego forum dla mam

Polecane posty

Gość Szukam mądrego forum

Witam, może Wy mi pomożecie znaleźć jakieś mądre forum dla mam, gdzie panuje przyjazna atmosfera, można porozmawiać o wszystkim, kobiety nie sa złośliwe, znają się (tzn nie ma możliwości bycia w 100% anonimowym jak tu na pomarańczowo), gdzie się czujecie dobrze i z przyjemnością logujecie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie inne oprocz tego
wszystkie inne oprocz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez znalazlas
a co ci w tym forum nie odpowiada. przeciez tutaj same madre mamy, co jedna to madrzejsza i chetnie dziela sie swoja "wiedza" i zawsze wespra jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajwafgd
no czekamy z iecierpliowscia na linka do forum jakie chcesz zareklamowac! co malo uzytkownbików? male zyski z reklam? ze tu musisz szukac potencjalnych uzytkowników? zobaczycie, zaraz wpisze sie pod innym nikiem i poda link do jakze super-przyjaznego forum dla mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie inne oprocz tego
Ha ha :) no i masz wlasnie :) piekny obraz forum dla mam. Ps. kabana w ryjka wsadze - musze to mojemu mezowi w domu powiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam mądrego forum
Hally dziękuję zerknę tam bo widzę że trzeba się zalogować więc i społeczność będzie mniejsza i bardziej kulturalna niż w tym temacie ( nie piszę że na tym forum bo tu tez są fajne osoby tylko trzeba trafić. Nic nie reklamuję, nawet nie pomyślałam że może to być tak odebrane. TECZOWAtruskaw o tej samosi nie słyszałam, weszłam ale to chyba nie dla mnie faktycznie ale dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feghhhh
takich to jest malo, bo zazwyczaj wielodzietne to zamiast mózgu mają macicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam mądrego forum
Ja mam jedno dziecko z którym chcę zostać w domu do 3 roku życia, pracuję weekendy, w tygodniu przygotowuję się do pracy w domu. Mam troszkę czasu wolnego i chętnie spędzę ten czas właśnie na jakimś mądrym forum. To moje pierwsze dziecko , dziadków mamy daleko więc nawet poradzić się nie za bardzo jest kogo, a na forach bywają matki bardziej doświadczone ode mnie. Coś znajdę, właśnie tu na Kafe zamiast porady zaraz jest burza i bluzganie, wiedzy merytorycznej zero. Korzystam ze stronki dziecko24 tam lekarze odpowiadają konkretnie na pytania, ale już o pierdołach z nimi nie popiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorąco polecam
www.nie-zla-mama.com Portal dla mam kochających życie. Jest też forum - kameralne, przyjazne i otwarte na nowych uczestników. Rejestracja obowiązkowa. Chwilowo ma jakieś trudności techniczne ale na pewno w najblizszy czasie sie nimi upora. Zapraszamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×