Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

jak tam dziewczyny mija wam dzien ? sluz mialam niby rozciagliwy ale teraz jest lepki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novynetka to trzymam za Ciebie kciuki. Ja leżę w łóżku bo muszę się w tydzień wyleczyć , Jestem cała mokra , dobrze że ból głowy trochę minął. Pozdrawiam Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, to mój 2 pościk :) Mam 26 lat. Należę do grona starających się. Ostatnią miesiączkę miałam 8 kwietnia... Nad dzidzią "pracowaliśmy" równych 6 dni czasu płodnego... Robiłam już dwa testy ciążowe, ale miesiączki ani dwóch kresek nadal nie ma. 1 test(płytkowy) robiłam po 5 dniach spodziewanej miesiączki, 2 wczoraj (strumieniowy). Obydwa pora popołudniową (nie wytrzymałam do rana) W sumie nie czuję się ani na ciążę, ani na okres. Mam jedynie lekkie pobolewania w podbrzuszu, czasem delikatne uczucie mdłości. Dodam miesiączka u mnie zazwyczaj jak w zegarku. A i bużka jak u niemowlaka (zwykle mnie ciut wysypuje na okres) i piersi nie bolą. Na koniec... 3mam kciuki za was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny!!! Tez staramy sie o dziecko wiec postanowiłam dołączyc. Działamy od listopada (wtedy odstawiłam tabletki) i poki co nic. :( Po odstawieniu cykl 28-30 dni, dzisiaj mija 30 dzien i nic okresu brak. Nadzieja jest ale tyle razy juz sie rozczarowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka861
Dzień dobry :) A co tu nikogo jeszcze nie ma ?? Ja temerature miałam dzisiaj 36,7 wiec 2 kreseczki w góre :) Jupi ! Dzisiaj dalej działam :) Teraz to juz musi coś wyjść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) dziewczynki działać w tym miesiącu:) ja mam przed sobą cieżki dzien (przeprowadzka) , więc nie wiem czy w tym miesiącu się uda zafasolkować, bo pewnie będę miała cały tydzień zawalony sprzątaniem, wywózką mebli itp. a to akurat mój płodny tydzień:( no ale jak nie teraz to poźniej:) a jak tak tam u Was? Justa, novynetka, Judytka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka861
No co ty musisz cos wykombinowac ! Fasolka jest najwazniejsza:) Zawsze możesz poszaleć na kartonach hehe Mnie tez czeka przeprowadzka ale za 2 tyg ..:/ Ja tez mam teraz płodne i wykorzystuje swojego G na maksa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha na kartonach powiadasZ? :D może, może:P póki co od czasu zakończenia @ nawet nie miałam czasu na małe co nieco:( ale dziś się do niego dorwe, nie ma bata nawet na tych kartonach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskava - tak jak judytka mowi na kartonach :D nie wazne gdzie wazne z kim ;) u mnei od wczoraj ejst sucho :( wczoraj bylo troche mokro i sluz sie rozciagal ale potem to minelo i jest suchutko.. wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynetka no niestety teraz pozostalo Ci tylko czekać. Ale jeśli nie w tym miesiącu to w następnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskava tez sie zastanawiam co tu taka cisza, normalnei wszystkich wywialo a temu tarotowi gwizdne chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wszystkie teraz kopulują :P a o tym tarocie nic nie mów... na kazdym topiku się ogłosza;/ NIE, DZIĘKUJEMY ZA TAROTA!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano sie dorwalam do niego ;p teraz to on ciezko pracuje a ja slecze nad ksiazkami ;) kurcze cos cuzje ze to nie to ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze bedzie fasolka za 1 razem;p ale to sie koaze pod koniec teog miesiaca ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to troszke ponad tydzien, więc szybko Ci zleci. Ogólnie po anty jest duże prawdopodobieństwo zajścia bo wtedy hormony buzują, wiesz może.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no to ladnie trzymam kciuki ;) ja wlansieszukam jakiegos normalnego ginekologa u mnei w miescie bo ten moj to masakra jakas na pcozatku byl ok le nawet jak zapisyuwal mi tavbletki to nie zrobil badania krwi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem cos o tym, ci ginekolodzy wogóle się nie przykładają... ja bylam u swojego jakis rok temu i powiedziałam, że chce tabletki anty to tylko się zapytał do jakiej kwoty- nic poza tym... 0 badań oni tylko zdzierają kase i nic więcej. Też musze sobie poszukać nowego ginka a najlepiej kobietkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masakra;/ ja tez zmieniam na kobietke, podobno fajna :) mam nadzieje ze bedzie normalna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki!!! W koncu chwila dla mnie:) ale dzieciaki dały mi dzisiaj w kosc w przedszkolu....ułaaaaa....ledwo zyje:/ ... Truskava owocnych staran na kartonach :D:D:D:D.. jeju oby do piatku @ sie skonczyla;p ( w piatek wypada nasza 4 rocznica;p )... A jak tam u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witamy ciebie justa ! JAk sie wku****** !!!!!!!!!! Wlasnie sie okazalo ze ktos przebil mojemu P opone tata poszedl dzialac bo on to zobaczyl .. jak sie wqrzylam mamy tak glupich sasiadow boze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynetka babecka do babeczki ma dobre podejscie, także napewno będzie normalna :) NO hej hej Justa:) dzięki, mam nadzieje, że będą owocne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novynetka - niezle!!! wszedzie sa jacys popaprancy! wiem cos o tym;) tez mam niezlych sasiadow ;p co do ginekologow - ja w białymstoku mam naprawde dobrego:) a raczej dobrą, bo to kobieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×