Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

sprobowac mozna a chirurgowi mozesz powiedziec ze sie staracie o dziecko. :) a u mnie ... wczoraj lekko poplamilam i juz sama nie wiem dzis sprawdzalam sluz przezroczysty lekko sie ciagnal i mysle ze moglo to byc plamienie okoloowulacyjne ? jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Moniczka temperatura jest super tym bardziej, że okres powinnas dostać wczoraj,masz regularne cykle? jeśli tak to chyba Ci sie udało ( mam nadzieje) :P mania a ten 3 test robiłaś testem tej samej firmy czy innej? to jest istotne gdyż niektóre są czulsze, inne nie. Judytka kochaj sie do oporu:P tylko poinformuj lekarza, że starasz sie o potomstwo novynetka dziękuje za przepis;* w sobote postaram się go zrobić :P a ja niestety wczoraj bez przytulanka:( o 2 w nocy skończyłam ogarniac mieszkanie i musiałam wstać o 6 także nie dałam rady (znaczy ja bym dała ale mój M już spał gdy wyszłam z pod prysznica;( ) ale dziś nadrobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskava nie ma za co jest barrrdzo pyszny choc troche slodki ja bym osobiscie dala mneij cukru pudru;) bo bezy sa slodkie :P a co myslisz na moj przypadek plamienia ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to już sam nie wiem, to już jest Twoje drugie plamienie od czasu odstawienia anty tak? skoro znów masz ten śluz ala płodny to dobrze, bo powinno Ci się już robić sucho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
moniczko twoja tem wcale nie jest wysoka co to za bzdury 36.9:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz nie wiem wiesz bo ramo jak bylam ciuciu mialam taki sluz a teraz jest sucho troche to dziwne moze zapisze sie do gina co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm pewnie idz do ginka przynajmniej powie Ci czy jest wszystko ok. a Ty co tam pierdzielisz- nie mogaaaaaaaaa czytałam inne fora i dziewczyny, które były juz w ciązy też miały temp od 36.9 ! poza tym termin miesiączki jej minął więc temp. powina spadać! a jak widać nie spada. Więc jeśli gówno wiesz to przestań sie mądrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle ;) dzwonilam i mam czekac do 15 bo nie ma poloznej:) Wczoraj bylo przytulanko to dzis chyba dam spokoj co ? poczekam do wizyty u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaa to kawał czasu będziesz musiała poczekać:) wiesz co dzis daj na luz bo plemniczki muszą być silne codzienne przytulanko nie jest dobre bo wtedy są słabsze za to co 2 dni jak najbardziej:P więc jutro się poprzytulasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tymbardziej że wczoraj o tej samej godzinie miałam 36,7 a dziś 36,9 czyli wzrosła a powinnam dostac okres a ztego co wiem to przed okresem spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziś idę do gina ale jak myślicie owulkę miałam ok. 3 tygodnie temu czy na usg coś wykaże czy za wcześnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka pwdziwiam twoja cierpliwosc ! ja juz bym nei wytrzymala i test robila 3 dni temu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe robiłam trzy dni temu była jedna krecha , posłuchałam truskawy nie potrzebnie robiłam bo dwa dni to dużo na przyszłośc będę wiedziała że nie ma co za wcześnie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtym miesiącu brałam luteinę 14 dni a w tym dziś brałam 16 i dziś ostatnią bo mi się skończyły i właśnie dlatego idę do gina , zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do gina o 14 więc jak wrucę to napiszę Wam co i jak , pozdrawiam trzymajcie kciuki aby nie przyszła i oby gin dał mi dobre wieści!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem! :) jak na złośc mam dziś pelno papierkowej roboty w pracy. po 3 tyg od owulki ginek nie stwierdzi ciąży. Jedynie sprawdzi czy pochwa i wargi zciemniały i czy macica jest rozpulchniona (ale może też być rozpulchniona na okres) w każdym razie trzymam kciuki i powodzenia życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie. U mnie do zapłodnienia mogło dojść między 19,a 26 kwietnia, miesiączki wciąż nie ma. Mam jedynie lekkie bóle podbrzusza i "rozpulchnienie" :) Poza tym zero innych objawów. Zwykle na miesiączkę dostaję wypryski i mam bolące piersi. Dodam, że moja miesiączka zwykle pojawiała się z "zegarkiem w ręku". W sumie robiłam już 2 testy (popołudniową pora) jeden płytkowy, a drugi strumieniowy po 5 dniach od opóźnienia i nic nie pokazało, tzn.1 kreska. Powinnam już wybrać się do gin. czy jeszcze zaczekać? Jak myślicie? Nie chcę robić sobie nadzieji i wielkiego szumu. Od poniedziałko często się nad tym zastanawiam (od chwili 1-go wejśćia na kafeterię). Może powinnam wyluzowac i przyjąć do wiadomości wyniki testu. Pozdrawiam i 3mam kciuki za was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ee dziewczyny nie nakrecajcie sie tak najlepiej czekac do dnia spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfonia serca a ile dokladnie spóźnia Ci się @ ? najlepiej jakbyś poszla na bete, miałabyś 100% pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×