Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

syll a moge spytac ile ty masz lat ? bo tak mnei to zastanawia bo w nicku masz 19 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty.. z moich obliczeń wynika, że owu miałam 15 a przytulanki były 16 więc szansa jest.. Jestem podniecona a zarazem okropnie się boję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
HotorCold... powodzenia w takim razie :) ja jestem na 7dc, biore od dwóch dni CLO, na razie nie zauważyłam zmian w samopoczuciu... chociaż apetyt mam wzomożony :P pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold powodzenia ! daj nam znac ! ja od 16 bede brac duphaston poki co przytylam przez 10 dni brania go 5 kg............ ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam byłam dziś u gina i jednak dostałam pregnyl na pękniecie pęcherzyk ładnie urósł mam nadzieję że pęknie w końcu!!! HotOrCold powodzenia życzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znać dam.. póki co strasznie kuje mnie jajnik :-/ novynetka strasznie dużo przybrałas.. ale wiesz,że to tylko woda? może idź do lekarza rodzinnego i poproś o takie specjalne tabletki, żeby woda Ci schodziła z organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
widzisz moniczaka bedzie dobrze!! głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold niby tak ale waze 75 kg a waga idzie w gore ! musze przyznac ze odkad siedze w domu to tylek rosnie ;) ale juz niedlugo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
trzymam kciuki za was babki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
P szczęsliwy jest, nawet bardzo, i mnie to bardzo cieszy... wiesz my moze w sumie planowalismy dzidzi ale nikt nie wiedzial ze tak szybko sie to potoczy i w sumie ja bylam w wielkim szoku na poczatku... bo mialam torbiele i zapalenia i myslalam ze bez leczenia sie nie uda a tu taka niespodzianka.. jestem bardzo szczesliwa... a w sumie dobrze sie czujemy, tylko mdlosci i spac mi sie ciagle chce ale to minie... trzymym kciuki za to zeby wam tez sie udalo! i wierze ze tak bedzie... no i ty tez musisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
ja kurcze nawet tego nie liczylam,no moze w maju sie zlapalam na tym ze czekam na owu a tak to na zywiol....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
we wrzesniu 20 ;d wiem malutko no ale chcielismy, to nie jest zachcianka jakiegos gówiarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold mam pytanie ile dni trwala @ po dupku u ciebie ? bo dzis jest moj 4 dzien i juz ledwo ledwo co leci az dziwne bo zazwyczaj mialam ok 7-8 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
novynetka ale ty masz chyba meza i wgl... nie bede teraz przegladac calego tematu w pracy ale tak mi sie kojarzy... ja myslalam ze masz wiecej niz ja heh bo tak ci zalezy i wgl... moze na gg pogadamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
novynetka ale ty masz chyba meza i wgl... nie bede teraz przegladac calego tematu w pracy ale tak mi sie kojarzy... ja myslalam ze masz wiecej niz ja heh bo tak ci zalezy i wgl... moze na gg pogadamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
moniczka2601 , daj znac jak sie czujesz po tym Pregnylu, ja ostatnio tez dostałam na niego receptę (leżąjuż w lodówce i czekaja na swój czas) :), po nastęnym okresie jak nie zaciążę, to lekarz mówi,że musimy wspomóc pęknięcie pęcherzyka zastrzykiem, mam 3 ampulki... Daj znać jakie wrażenia po wizycie i ogólne samopoczucie do Pregnylu, ja teraz ciągnę CLO, a od 16-25dc Duphaston znowu :/ novynetka, mój okres po Duphastonie, trwal 3-4 dni, też skąpo, ale to po nim normalne, także spokojnie :) Pozdrawiam Was dziewczyny, staraczki i zafasolkowane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza..ciąża to nie jest.. musze zrobić badania bo prawdopodobnie hormony mi zaczeły wariować.. :(:(:(:( novynetka nie brałam dupka tylko luteinke i miała okres od 30.06 do 2.07 czyli nie całe 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
ja za nie dlugo bede miec meza zas heh... a to ja myslalam ze mezusia juz masz... mi sie tam do slubu nie pali ze tak powiem... ale to inaczej jak jest rodzina tzn maz i zona ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
no wlasnie mam sie lepiej zyje bez niego...wolimy zarobic na dom, ja juz teraz nie nazarabiam no ale za 3 , 4 lata moze sie uda jakos... ale cywilny pewnie wezmiemy no bo wiadomo... kolezanka w moim wieku zaszla w ciąże w tamtym roku i rodzice od razu jej slub i wesele wyprawili a nie wyglada teraz na szczesliwa za bardzoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×