Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Gość syll19
bedzie dobrze babki! ja ide spac bo jestem zmeczona juz... znaczy senna ale wiadomo ta pogoda taka wrrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tak ja kty nieregularne cykle dlateog tez miedzy innymi bralam tabletki alep o odstawieniu ich okresu nei mialam przez 2 miesiace dpiero mialam wywolywany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Pisałam na innym topiku ale niestety padł :( można się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana ;)))
oj nie było mnie wybaczcie :P mewa jasne ;) zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
jestem wkoncu :) nie mialam neta przez 2 dni i myslalam ze ocipiejed :/ a ja mam miec okres w piatek i czuje ze nadejdzie :/ buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
kurde co za pogoda.... a ja musialam sie zwlec z lozka do pracy... od rana jestem taka slaba ze szok.. u was tez tak pada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnisz pregnyl to zastrzyk domięśniowy który jest bolący czuc takie rozpieranie dlatego trzeba go pomału wpuszczac, po zastrzyku nie odczuwam żadnego bólu , jest normalnie nic po nim nie boli nie dolega także nie obawiaj się a jak będzie trzeba to wyprubój bo może pomóc! ja miałam dwa dni temu robiony i nic nie odczuwam zastanawiam się czy mi pękł na usg miałam dwa ładne pęcherzyki po obu stronach:) Oby pękł chociaż jeden:) pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana ;)))
witam,u mnie też strasznie pada :( a w dodatku mnie choroba wzięła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Widzę, że nieźle wątek się rozwiną :D Novynetka miało być 23miesiące :( Wczoraj koleżanka mi powiedziała, żebym se zmierzyla rano tempke - pod językiem a potem w pochwie.. I zmierzyłam i wyszło mi 37. I teraz co? mam leciec po test? Przecież byłam u lekarza a on ciąży nie stwierdził. Chyba mi psychika siada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana ;)))
może Cię cos bierze ?? jakies choróbsko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana ;)))
może było za wcześnie żeby lekarz mógł określić? na wszelki wypadek zrób test;) ja dzis sobie mierzyłam i miałam 37,5,ale niestety to chyba dlatego że przeziębiona jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana chyba zrobie.. chociaż sie boje.. A może zrób sobie tez test? może to nie koniecznie przeziębienie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta Zastanawiam się nad "normalnym" funkcjonowaniem w okresie starań. Próbuję zajść w ciążę (3 cykl) i nie do końca wiem, czego nie powinnam robić. Nie mówię tutaj o takich typowych rzeczach jak papierosy etc. Ale jak wyglada kwestia dzwigania ciezarow, picia alkoholu, solarium? Alkohol wiadomo, ale co z solarium? Za 2 tyg mam wesele, a pogoda nie sprzyja do opalania i chętnie bym skorzystała kilka minut. Tylko co, jeśli w tym cyklu zaszłam? Nie będę robić testu na zyrost bo to zakrawałoby o moja paranoje, ale jestem bardzo ciekawa, jak postepowac. KOlejna kwestia, ktora mnie ciekawi to fakt, ze czasami zdarza sie, iz kobieta zachodzi w ciaze i dochodzi do poronienia, gdy jednak rpzychodzi okres. Kobieta wtedy nawet nie wie, ze ejst w ciazy. Czy mozna potem cos takiego wykryc? Bo moze to jest tak, ze nie ma problemu z zapolodnieniem tylko z utrzymaniem ciazy w tym pierwsych tygodniach. Sama nie wiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana ;)))
HotOrCold wątpię :( bo w nocy mierzyłam sobie temperaturę i miałam prawie 39 stopni :( czyli to pewnie nie ciąża.. a test planuję zrobić jutro choć nie wiem czy to nie za wcześnie ? ale jeszcze nigdy tak mnie nie bolały jajniki :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
podobno po poronieniu hormon ciazowy utrzymuje sie nawet do 8tyg.... najlepiej robic testy z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a większość z nas poroniła min 2 razy i nawet o tym nie wiedząc :) ja se kupie test i zrobie go jutro rano jak dalej bede miała wysoką temperaturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomboniera
jeśli komuś doskwiera samotność, chciałby w końcu znaleźć tę drugą połówkę, ale nie wiem jak postępować z płcią przeciwną by zrobić pozytywne wrażenie to polecam kursy uwodzenia w Wyższej Szkole Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Są bardzo profesjonalni, zbierają same pozytywne opinie, prowadzący kurs są doświadczeni i chętnie tym doświadczeniem dzielą się z uczestnikami :) polecam serdecznie www.wyzszaszkolauwodzenia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
hotorcold pewnie ze powinnas zrobic jak nie czujesz ze bierze cie grypa czy cos moze akurat!! ja jak podejrzewalam ze jestem w ciazy to raz se zmierzylam do i bylo ponad 37 ale mysallam ze to tak przed okresem bi mi sie spoznial ponad tydzirn i nie przyszedl.... trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syll tylko, że ja okres miałam ale 2 dni ponad i był skąpy strasznie. a teraz czuje tylko jajniki no i nic po za tym z innych objawów.. a i lodów mi się strasznie chce:D Zrobie jutro chociaż i tak sie boje, że znowu wyjdzie jedna kreska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana ;)))
a ja czytałam że większość kobiet nie wiedziały ze są w ciąży jeszcze a brało je przeziębienie... i nie wiem jak to jest ..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
nie bylam bym taka pewna tej 1 kresi! ja na samym poczatku mialam ochote na lody heh... teraz juz sie opanowalam ze slodyczami mimo ze schudlam 2 kilo... stwierdzilam ze jak przytyje do 10 kg to wystarczy bo waze 46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana ;)))
HotOrCold nie martw się jak nie teraz to następnym razem się uda;) 3mamy kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syll podnosisz mnie na duchu i dajesz nadzieje! :D Zakochana każda z nas w końcu będzie w ciązy. Chociaż czytałam, że u niektórych kobiet osłabienie organizmu - przeziębienie - to oznak ciąży :) także spróbuj tez tescik zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celia Celina1
Cześć dziewczyny, weszłam przez przypadek. Fajnie, że się wspieracie. Ja mam 4-letnią córkę na którą czekaliśmy 6 lat. Miałam bardzo silne bóle brzucha w czasie okresu i silne krwawienie. Już w połowie cyklu pojawiały się bóle piersi, bioder i w okolicach jajników. Lekarze dwa lata leczyli mnie na stany zapalne przydatków, trafiłam do szpitala z podejrzeniem ciąży pozamacicznej. Z antybiotyków byłam już słaba. Kiedy w końcu lekarz zdiagnozował endometriozę, stwierdził że dzieci mieć nie będę. Dał mi 2%. Zaczęłam się leczyć hormonalnie, w przerwach staraliśmy się o dziecko. Wszystko było podporządkowane zajściu w ciążę. Pozycje, bo tak będzie głębiej, bo taka sprzyja zapłodnieniu, a po seksie leżałam 15 min. z nogami uniesionymi do góry żeby "chłopaki" trochę posiedzieli w środku. Zrobiłam się nerwowa, drażniły mnie inne dzieci, każdy "objaw" ciąży to było święto. A później rozpacz. I znów leki. Nie jestem osobą wierzącą, nigdy nie chodziłam do kościoła, ale pojechałam do Częstochowy i Lichenia modlić się o dziecko. Desperacja. W końcu lekarz powiedział mi że jak się nie uspokoję to mogę w ogólę nie zajść w ciążę. Kazał mi się rozluźnić, nie myśleć o tym, cieszyć seksem a najlepiej zapomnieć o problemie. I wiecie co? Machnęłam ręką, nawet nie zauważyłam wcześniej jak bardzo mój mąż był tym wszystkim zmęczony. Zdecydował się nawet na adopcję. Po miesiącu byłam w ciąży. Upragnione dwie kreski! Teraz wariuję ale na punkcie córki i... drugiej córki, która pojawi się za 4 tygodnie. Drugi dzidziuś z kolei był wielką niespodzianką. Nawet nie wiem "jak i kiedy" :). Dziewczynx, życzę Wam powodzenia w Waszych staraniach i pogody ducha. Trzymam kciuki za te z Was, które jeszcze nie w ogóle nie mają dziecka.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celia wspaniała historia z happy endem :) gratuluje Ci tych dwójki maluszków! :) Tak to czasami jest, że niby się nie wierzy a jak o coś prosisz bardzo to się spełnia :) Moja kuzynka też nie mogła zajść w ciąże.. Modliła się do sw.Rity i po miesiącu modlitw zaszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana ;)))
Celina gratuluję ;) 2 córeczki ;) Hot zrób teścik i od razu nam napisz co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana ale to dopiero jutro :p bo dzisiaj mam nadzwyczajnego lenia i nie mam ochoty ruszać się z łóżka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×