Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

novynetka dzięki za stronkę! Chyba sobie kupię tą witaminę E bo brałam tabletki dość długi i może dalej mam efekt uboczny.. W każdym razie dowiedziałam się dużo :-) Syll gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
Witam Was syll , bardzo się cieszę, że okruszynka rośnie, rośnie, rośnie... :) jastro dzięki za wsparcie :) novynetko, to był jednak efekt Duphastonu, wczoraj wieczorem dostałam okres... zemdlałam w łazience, a leje sie ze mnie jakby świnie zażynano :( także jak same się domyślacie, na betę dziś rano nie było sensu iść :( zaczynam kolejny cykl starań... znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnisz cyzli dostalas 4 dnia od odstawienia duphastonu ? mnie dzis przestaly bolec piersi i sutki.. kurcze obje sie tego ze bedzie sie ze mnie lalo bo zawsze mialam dosc obfite miesiaczki.. bardoz tobie wspolczuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
tak po 4ch dniach , powiem Ci że wczoraj tez mnie juz cycki nie bolały, więc szcuję,że jutro dostaniesz @ trudno się mówi, działamy dalej, mój mąż mnie pociesza i mówi, "kochanie, przecież to taka przyjemna praca..." :D wariat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko co do tej stronki... ja sobie wyliczyłam, że powinnam brac 10 róznych ziół! Przecież zbankrutowałabym na tym.. A powiedzcie mi czy kwas foliowy jest na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak już się dowiedziałam z tym, że bez recepty kosztuje 19zł a z receptą 3 zł :D no i oczywiście mocniejsza dawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNISZ
kupilam Castagnus i wiesiołek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
hej laski :) nie macie pojevcia jak mi sie dluzy czas miedzy owulacja a spodziewanym terminem okresu :/ a ja mam dzis wolne a ostatnio zawsze jak mam wolne to pada wiec trzymajcie kciuki zeby nie padalo bo moj maly zacznie swirowac w domu z nudow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
hotorcold sprobuj zrobic test za kilka dni, czytalam na innych forach ze dziewczynom pierwsze testy nie wychodxzily a po kilku dniach dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold a moze idz poprostu na bete ? albo poczekaj do terminu owulacji i zobaczysz czy ona w ogole bedzie :) jastro dasz rade :) u mnie jest pochmurno ale duszno ;p a ja dziewczyny wczoraj wieczorem wzielam ostatnia tabletke duphastonui teraz pozostaje mi tylko czekac chco dzis bolal mnie brzuch juz myslalam ze @ przyszla ale poki co cisza;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) ale tu cisza panuje ostatnio:( gdzie się wszystkie podziewaja? ja sobie czekam na okres, bo ten cykl byl stracony niestety i od przyszłego kupuje wiesiołka i dlej będe ciągnąć castagnusa i zobaczymy czy będą efekty:D co u Was wgl? ja byłam w weekend na splywie kajakowym i zaraz po powrocie dostałam opryszczke na wardze:( boli jak cholera, nie mogę mowic ani jesc bo jest na calej dolnej wardze, wiecie czym to moge smarowac procz zoviraxu? bo on mi nie pomaga a heviran jest na recepte a nie mam kiedy iść:( uzywam te plastry compleed ale są za male na taka wielka opryche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
hej Dziewczyny :) truskaveczko, mnie niestety też często dopada to świństwo i pomaga mi bardzo maść hascovir ( z półki zoviraxu), jest lepsza i dużo tańsza, ok.8 zł. polecam, szybko mi się po tym goi, aha i pije zawsze wapno, podobno też pomaga przy opryszczce :) tak poza tym, dzis byłam u mojego gina, usg, badanie , itd... kazał mi łykać CLO (5-9dc), no i dalej Dupka (16-25dc), i działać , dzialać, działać ;D piszcie co tam u Was... pozdrawiam ciepło w ten deszczowy i pochmurny (na śląsku) dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje bardzo, dziś sobie ją kupie :) a o wapnie nie wiedzialam, dziękuje za rady:) no niestety na pomorzu tez pada;/ zawsze jak zbliza się weekend;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja już nie wiem co sie dzieje :-/ Znowu krwawie, mam mdłości i okropnie bola mnie piersi :( nie wiem czy to po tych tabsach czy co.. we wtorek ide prywatnie do lekarza więc może sie dowiem co i jak.. a powiedzcie mi - jak można pomylić ciążę z torbielem??? Moja przyjaciółka do 10tyg myślała, że jest w ciąży bo tak jej lekarz powiedział! Też się starała długo i bardzo się ucieszyła. Nagle zaczeła krwawić, myślała że poroniła pojechała do szpitala a oni jej tam powiedzieli, że w ciąży nigdy nie była bo ma torbiele! :-/ Jak można być takim debilem i idiotą :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
hotorcold kurcze objawy masz ciazowe ale to krwawienie to nie wiem czemu. gdybys byla w ciazy i mialabys torbiel to ta torbiel mogla by krwawic, zwykle w ciazy torbiele sie wchlaniaja. dobrze ze idzies do lekarza. daj znac co i jak. trzymam kciuki zeby bylo dobrze. a jeszcze sobie mysle ze moze masz jakies zaburzenia hormonalne ale to na szczescie sie skutecznie leczy. powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki wczoraj wróciłam z wakacji, było fajnie odpoczęłam trochę! przed wyjazdem jak pisałam wcześniej byłam u gina bo brałam clo wcześniej robił usg i niestety nieprzepisał zastrzyku bo miałam za mały pęchęrzyk:( idę w poniedziałek do gina zobaczymy co będzie ale raczej nic z tego bo robiłam testy na owu i nic pozdrawiam serdecznie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem już mam wszystkiego dośc ten kto chcę dzidziusia nie ma a ten co nie planuję ma, jakie to wszystko nie sprawiedliwe:( ciągle zadaję sobie pytanie czy wogóle kiedyś się uda?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dzień tabletki , potem inne potem zastrzyki potem stres i nerwy testy i ciągle NIC tyle bliskich osób pyta czy planujemy , czy nie jestem w ciąży itd. dobija mnie tłumaczenie każdemu że jest coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was drogie panie ! W piatekdostaam @ generalnie nie byla obfita az do dzis leje sie ze mnei w nocy 2 rayz wstawalam sie przebrac ! od 16-25 bede brac dupka i zobaczymy czy beda efekty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
moniczka nie zalamuj sie bo to tez nie dobrze... wrzuc troche na luz i bedzie dobrze! ja dalej nie moge uwierzyc ze bede miec dzidzi tak sie martwie zeby bylo wszystko dobrze... ale caly czas jest strach... zobaczysz nawet sie nie obejrzysz i dzidzi bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×