Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

npvynetka bardzo mi przykro....! U mnie nic nowego jutro wybieram się prywatnie do gina już zaczynam się denerwowac po tym co przeszłam w poniedziałek:( pozdrawiam Was serdecznie, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfoniaserca a daj spokój,ostatnio przytulaliśmy się 4 dni temu,nawet już nie liczę dni ani nic.Ostatnio w sobotę byliśmy na imprezie i później długie przytulanie... ale nie pomyślałam i nie kazałam mu się umyć bo troszkę był wstawiony (jak zawsze ja kierowca:P) heh i co?? złapałam chyba infekcje bron Boże by to była grzybica...Nie swędzi mnie aż tak bardzo a raczej w środku trochę bo na zewnątrz nic,troszkę niestety żółtej wydzieliny,miałam raz grzybka i na zewnatrz też byłam od niego ,,biała" a teraz nic wiec nie wiem polecacie coś?? bo kurde moj gin był dzis do 10 a nie mogłam jechac 60 km do niego...wczesniej miałąm go blisko a teraz gdzie indziej mieszkam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nightmare ja po dzisiejszych przytulankach mam ból podbrzusza. Wogóle to sledzi mnie dziś mega pech... kupiłam stolik pod lapka musiałam odrazu wracać i wymieniac bo przyuważyłam peknięcie, drugie: kupiłam masazer do stóp, i co? Oczywiscie po włączeniu okazał sie nie sprawny.... a nasze kochane sklepy wypierają się reklamacją 30 dni bo było uzywane (to ja sie pytam jak miałam sprawdzić czy działa?w sklepie wody mi tam nie nalali i nie sprawdzali) Gdzie tu logika i prawa konsumenta? Kota ogonem wywijają na swoja korzyść. Tyle dobrego dziś, ze byłam nad jeziorkiem w ping ponga pograc... teraz w domku siedzę... Luby z kolega piwo sączą (heh juz może już po przytulankach, teraz czekanie-jak się nei uda zostaje październik) Czekamy na pizzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu na 2 sie rozpisuję... Rozpusta zakupowa dziś (zgrzeszę obajadając sie pizzą ze szpinakiem) Nightmare nie znam zadnych metod oprócz leków (raz miałam drożdżycę po długiej kuracji antybiotykowej) możesz jedynie ograniczyć srodki myjące i moze jakieś "wspomagacze" dla flory bakteryjnej naturalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, właśnie wruciłam od gina byłam prywatnie za wiele się nie dowiedziałam będę miała badanie laparoskopię i po tym badaniu dopiero stwierdzi co jest nie tak poprzez te badanie chce on wykluczyc wrodzona wadę macicy , bo jak wcześniej wspominałam stwierdzono u mnie że mam małą macicę, sprawdzą również jajowody, sprawa wygląda nie ciekawie mam wziąc zastrzyk potem drugi za 4 tygodnie i dostane skierowanie do szpitala a co najgorsze to będzie w innym mieście i nie wyobrażam sobie jechac sama i lerzec tam trzy dni, boże mam juz dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moinczka dasz rade ! Trzymam kciuki Ja dziewczyny czuje sie dobrze jest juz ok meidzy nami, planujemy razerm teraz wyjechac zeby pobyc sam na sam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novynetka dobrze wam zrobi odpoczynek we dwoje. Moniczka nie miałam takowego badania... jestem mało "zaawansowana" jesli chodzi o jakiekolwiek bad. w tym kierunku ale to chyba dobrze, że mnie nei kierują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka, nie martw sie na zapas. Ja tego badania nie mialam, ale otarlam sie o nie. Akurat wyjezdzalam za granice kiedy lekarz mi je zaproponowali nie skorzystalam. Znam dziewczyny ktore to mialy i chyba nie taki diabel straszny. Mysle, ze warto przebadac sie i ewentualnie cos poprawic niz nic nei robic i byc moze nie doczekac sie spelnienia marzen. Ja mialam 2 razy badana droznosc, czyli hsg. raz przed ciaza, 4 lata temu, a teraz na wiosne jeszcze raz, czy aby ciaza nic nie zmienila jesli chodzi o jajowody. Mialam dzis usg, w wekend szykuje sie owulacja :) Novynetka, ciesze sie ze sie dogadaliscie. Ale chyba oboje jestescie bardzo emocjonalni skoro staracie sie o dziecko a tak od razu mowicie o rozstaniu. Nie wiem o co poszlo, ale fajnie ze juz jest dobrze :) Symfonia, no kicha z tym masazerem :o Trzymam kciuki. Naightmare, mi ostatnio tez jakies infekcje dopadaja. Najprosciej zastosowac krem clotrimazolum, na wiekszosc pomaga i facetowi tez dac, bo co z tego ze ty sie podleczysz jak on nie. Ponoc calkiem niezle jest tantum rosa, kiedys stosowalam, pomoglo. A jak cos, to niestety do gina i cos mocniejszego trzeba wziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Surfikto :) Widzę razem będziemy czekać na efekty tego cyklu. Ja dziś, napózniej jutro powinnam mieć owulację.Zastanawiam się nad przytulankami czy jeszcze dziś... czy dzis i jutro czy juz się wstrzymać? Po wczorajszych pobolewa mnie podbrzusze. Checi oczywiście sa (do poniedziałku mamy czas dla siebie 24h, potem koniec urlopu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Symfonia, na takie badania kieruja jesli sa ku temu jakis powody. A jak ktos dopiero zaczal staranka i na usg wyglada wszystko dobrze, to nie ma powodu wysylac kogos od razu na zabieg. Bo laparo to juz zabieg w szpitalu, narkoza itp. Natomiast jesli sie dlugo nie udaje to na pewno dobzi lekarze wysylaja na badanie droznosci. No i musowo badanie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie owu najpewniej w niedziele- poniedzialek bedzie. I zamierzam "gwalcic" meza w sobote i niedziele :) Mysle, ze przed owulacja lepiej , a z reszta moze najlepiej o tym nie myslesc, tylko po prostu sie kochac :) W cyklu w ktorym zaszlam w ciaze nie mielismy za duzo czasu , bo akurat wyjezdzalismy i kochalismy sie 1-2 dni przed owulka i sie udalo. A cykl wczesniej seksiku bylo wiecej ( nawet inseminacje mialam w sama owulacje) i nic. Wiec co ma byc to bedzie :) Widze w stopce ze dosc szybko spodzeiwasz sie @, ja to dopiero 21-22 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gin nie widzi podstaw do takich badań (oczywiście cieszy mnie ta wiadomość) chyba, że dalej nie bedzie wychodzić, a Luby bedzie mieć dobre wyniki. Ale to odległy czas. Liczę, że uda się bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, pomieszalo mi sie. Ty nie masz stopki :P To moniczka 17 sierpnia...Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
witam :) kobietki powiedzcie mi co ozna cza wynik hcg 15, 32mlU/ml ???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze sie uda i mam nadzieje, ze nie bedziecie musieli nic robic. Jedynie biegac na usg ciazowe a potem na porodowke :D Martwi mnie ze sie Xenia nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko no jak to? W laboratorium nie powiedzieli? Baaaardzo wczesna ciaze :) Ile dni jestes po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkodzi, jest blisko mojego treminu 19.08- teoretycznie bo ostatnio miałam 2 razy pod rząd przesunięcia... W teorii w ten weekend powinien być koniec płodnych, pierwszy ciagnący się śluz miałam 5 dni temu, idąc tym tropem na teraz spodziewam się owulacji... do środy przytulanka były co 2 dzień, potem co dzień. Od środy podczas współżycia czułam lekki ból tak więc sądzę, że już blisko. Ale to tylko teorie więc reszta w rękach losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
surfitka nie wiem ile dni temu miałam owulację bo mam nieregularne cykle:( ostatni trwał 42 dni. Pani z recepcji dała mi wynik w kopercie i powiedziała, że nie zaglądaja w koperty :) szok! a czy całkowity brak apetytu od kilku dni i strata 2,5 kilo jest rzecza normalną??? dziwne bo wydawało mi się że w zeszłą sobotę dopiero mi śluz płodny się skońvzył.......... coś dziwny ten mój organizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
hm.... teraz spojrzałam w załącznik, nie zauważyłam w kopercie:) to by tak wychodziło 4ty tydzień ale to jest nie możliwe. 2 jmiałam od 4 do 8 lipca.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
przepraszam za błędy ale jestem poddenerwowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko, to jest mozliwe ze widzialas plodny, bo najnormalniej w swiecie zaszlas w ciaze pozniej niz wynika to z miesiaczki. Jakbys miala owulacje mniej wiecej 2 tygodnie po @, to twoja beta bylaby duuuzo wyzsza. U mnie 16 dpo beta byla 850. Symfonia, no to trzymam kciuki - jak to mowisz w rekach Boga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
symfoniaserca może i tak :) ja z tego wszystkiego żle spojrzałam, aż mi się ręce trzesą:) też taka tabelkę mam ale zauważyłam po czasie:) a kiedy najlepiej iść do lekarza?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
cytologie miałam robiona w czerwcu i wynik bardzo dobry a wyjeźdzam na urlop za dwa dni.... i martwi mnie lot samolotem, podobno nie jest to wskazane ale pieniedzy teraz nie oddadzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak było u mnie podejrzenie ciąży to gin powiedziała mi, że jak potwierdzimy to musi zrobić cytologie choć niedawno miałam robiona. Taka procedura. Najlepiej idź i podpytaj to napewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×