Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

No dokladnie litle.d , dziewczyny maja racje. Po zaplodnieniu zarodek trafia do macicy i nastepuje implantacja. Trwa to od 6-12 dni po owualcji. I dopiero po 48h od implanacji kosmowka zaczyna produkowac hcg - najpierw wykrywany w krwi ( stad betahcg wykryje szybciej ciaze), a potem w moczu. A chwyt marketingowy polega na tym, ze test moze wyjsc juz 6 dni przed spodziewana @, jesli implantacja miala szybko miejsce, lub owualcja byla szybciej niz zaklada kobieta. Novynetka, trzymam kciuki zeby @ nie przyszla. Xenia jak sie denerwujesz to zrob bete hcg . A potem powotrz za 48 h i zobaczysz czy przyrasta. Ja jestem pewna ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNISZ
Witam Dziewczyny DALEJ OKRESU BRAK , 3 DNI SPÓŹNIENIA... BRZUCH POBOLEWA JAK NA OKRES OK TYGODNIA... KURDE... A WIZYTA 1/08, MYŚLAŁAM,ŻE DO TEGO CZASU BĘDZIE JUŻ "PO PTAKACH"... 2 DNI TEMU ROBIŁAM TEST I NIESTETY NEGATYWNY... MOŻE TO PO CLO COŚ SIĘ POPRZESUWAŁO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnisz a moze fasolka ? hotorcold do 5 tygodnia wychodzily negatywne :D dziewczyny ja dzis myslalam ze dostane @ bo w poprzednim cyklu po duphastonie po 2 dnaich od wziecia ostatneij tabletki byla a dzis co ? nic.. nie dostalam robilam test- negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjggj
poczekaj jeszcze dwa dni i zrob ponownie, moze sie uda:) kurde my tez dopiero teraz zaczelismy sie starac nasz pierwszy taki "pelny "raz byl w 19 dc a mam tak 28-30 i tak nie wiem do konca czy sie udalo bo to troche watpliwe do @ jeszcze troche wiec musze sie jakos uzbroic w cierpliwosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjggj myslisz ze 2 dni ? poczekam chyba do poniedzialku.. chociaz nie wiem moze dostane @ .. jak do poneidzialku nie dostane to zadzwonie do mojej ginekolog o porade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak pomysłałam że czasem gin przepisuje 3misieczna kuracje antykoncepcyjna bo podobno ze zarz po odstawieniu mozna szybko zajsc w ciaze jak myslicie?? moze spróbujcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
novynetko... jak wiesz też biorę Duphaston 16-25dc, dziś jest 30dc i dalej echo, a po dwuch dniach od dupka @już był :/ nie wiem... wątpię,że to fasolka... brzuch od ok tyg pobolewa mnie jak przed @ i przestaje...kuje mnie jajnik dziś... :( to był mój pierwszy cykl z CLO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie ginekolodzy czasamirpzepisuja anty na pobudzenie jajnikow i potem moga sie zwiekszyc szanse na ciaze, ale nie musza. ja mialam kiedys dawno na pobudzenie jajnikow i uregulowanie hormonow. udalo sie. teraz jak odstawilam po 10 miesiacach to mialam nadzieje, ze wlasnie szanse beda wieksze, ale niestety nie wyszlo. poza tym ponoc jak po anty szybko sie zaciazy, to ejst duza szansa blizniakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnisz tak wiem a moze idz na bete ? nie wiem jak jest przy CLO ciezko stwierdzic a siusiany test robilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
tak, tak robiłam 2 dni temu ostatnio :/ negatywny :( brzuch mnie boli, myślę,że przyjdzie tylko później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie poczekaj jeszcze troche jak do 14 dni nie dostaniesz to do ginekologam uszisz isc.. a mam pytanie do was macie jakies pomysly na ciasto ? mam gotowy biszkopt upieczony ( byl zamrozony od ostatniego ciasta) i nei wiem co z nim zrobic myslalam zeby z galaretka zrobic i jakimis owocami ale on jest dosc suchy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz wylozyc go najpierw budyniem a potem zalac galaretka z z owocami. Ewentualnie zrobic mase mascarpone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko mniej mleka, zeby byl gestszy. potem galaretka i do lodowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Novynetka szkoda... nie teraz to nastepnym razem :* Nightmare moja gin rozważa wrzucenie mnie na 3 m-ca kurację bez blokowania owulacji zobaczymy czy sie zdecyduje... miałam obserwować cykl po tych 1 cyrkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto zrobilam inne ;) mialam jeszcze barrrdzo dojrzale jabluszka i zrobilam z nich mus przelozylam biszkopt i zalalam galaretka truskawkowa :) symfoniaserca no mam nadzieje ze teraz sie uda :) choc to 3 cyk lstaran bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novynetka brzmi smacznie :) U mnie teraz oficjalnie 3 cykl (pierwsze dwa były wydłużone o czym już pisałam więc nie wiem) Dodam tylko, że od dawna nie uzywamy zabezpieczeń i... nie trafiło się... ale i z seksem było wtedy gorzej, duzo poligonów, rozjazdów, służb... teraz jakoś spokojniej z tym, mamy więcej czasu dla siebie choć wrzesien wykluczony ze starań bo poligon. Byłoby fajnie zajśc przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfoniaserca damy rade !! :) moj cykl przy duyphastonie trwa 27 dni wiec owu wypada kiedy ? 13 czy 14 ? bo 13,5 wypada :D w tym cyklu zaszalelismy 12 dc i nie udalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest żaden chwyt marketingowy , że test wykrywa 6 dniową ciążę. Owszem w większości przypadków wykrywa (niektórym kobietom jednak znacznie później) z tymże tu chodzi o 6 dni od zapłodnienia do którego nie dochodzi w dniu stosunku, tylko znacznie później, więc dając czas jajeczku na implantacje łącznie i tak wychodzi z tego około 12-14 dni po owulacji czyli mniej więcej termin spodziewanej @. Ot i cała filozofia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfoniaserca no własnie może to coś poradzi....i bd wieksze szanse na poczecie:) Nie wiem jak Ty sobie z tym radzisz:( do mojego już dzwonili tylko badania musi przejsc i na zawodowego...do krakowa i nie wiem czy dostanie mieszkanie tam bo podobno w koszarach mieszkac juz nie mozna..czy sam ma sobie załatwic...bo my mieszkamy daleko od krakowa i teraz nie mam pojecia:( Jak to jest orientujesz sie...niby czytałam ale nic z tego nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nightmare ja już przywykłam... Mój 3 latka zawodowym jest... W tym roku szczęście - tylko 2 poligony(cały marzec i cały wrzesień), rok temu były aż 4. My wynajmujemy mieszkanko (nie wiem czy warto kupować, zawsze moga przenieść) a do mieszkoanka dokłada nam wojsko, 500zł na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno... tak juz nie ma zakwaterowania w wojsku, a obiady tylko dla tych co je wykupią (wcześniej były dla wszystkich) Jak mieszkania nie dadza (bo pewno nie mają) to niech pisze podanie napewno mu dadzą te 500zł dod.uposażenia mieszkaniowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfoniaserca dziękuję Ci bardzo,bo niby własnie czytałam że w koszarach nie wolno natomiast jest jakiś internat lub własne mieszkanko. Dlatego tez chyba musimy się rozejrzeć i wynająć jakieś. Już mu powiedzieli że mieszkania nie mają:P Dlatego wszystko na własną rękę :P Dziękuję jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co u was? Ja lada chwila jade nad jeziorko (choc pogoda brzydka) zamierzamy porzucac do kosza dla relaksu :) Potem może przytulanko bo coś czuje kłucie w prawym jajniku, poza tym amm wielką chęć na figle (nie wiem co mnie tak w tym miesiącu wzieło) śluzu dość mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×