Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

tusza moze miec znaczenie, ile wazysz przy jakim wzroscie? inne wyniki masz dobre? TSH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StrawberryTea
Przy wzroście 175 wazę 90kg... Chociaż mój gin zapewniał mnie, że grubsze kobietki u niego w ciąże zachodziły... A wyniki mam dobre wszystkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! co tak cicho przez weekend? u mnie bez nowosci... @ ma byc jutro, ale juz w sobote dostalam jakies dziwne plamienia. wscieklam sie ze to za wczesnie i ze sie cykl rozregulowywuje, ale po jednym dniu minely i teraz nic. nie wiem, co to oznacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i oczywsice z samego rana zadzownila do mnie mama, ktora poinformowala mnie, ze moj kolega bedzie mial dziecko. pobrali sie w grudniu, jest beznadziejny, zone ma beznadziejna i w ogole wszystko jest beznadziejne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Little a moze się udało??? U mnie nic nowego, nie wiem jak wyliczyc branie dupka... bo w srodę wieczorem miałam sluz i jasną krew (tylko na papierze)... w czwartek tylko jasna krew niby normalnie krwawienie, w piatek w pracy było odrobine skrzepów ale po pracy juz kompletnie nic, sobota do południa lekkie (jeszcze mniejsze jak środowe) plamienie... ciągle pobolewa mnie jajnik, nadal mam tkliwe piersi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się pokuszę o wizytę u gin. niech mi wyjasni jak to z tym dupkiem jest i czego się spodziewać (wulotka ulotka ale wiecie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) To prawie jak u mnie aż mi przykro....Koleżanka ,,wpadła" z kolega nie chłopakiem :/ i w dodatku chce usunąć dziecko.Jest w 4 tygodniu :o No masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie płata figle... swoją droga nie rozumeim chodzenia do łóżka ze znajomym... Miałam taką koleżankę, która poszła z kumplem do łóżka bo im się chciało, tak poprostu. Jakoś to nie moja bajka. Dziś mam nockę, zamiast cieszyc sie Lubym jakoś zła ciągle chodzę... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Symfonia, o co chodzi z tym wyliczaniem dupka? Bo jesli chodzi o liczenie dni cyklu, to cykl zaczyna sie gdy pojawia sie zywa krew. Nie plamienie, nie sluz a prawdziwa krew. Dziewczyny, w kolo mnie tez pelno ciaz i jakos trzeba sobie z tym radzic. Wiem, ze mi latwiej bo mam swojego szkraba, ale glowa do gory. WY mlodziutkie jestescie i wszystko przed wami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Czesc dziewczynki! Moge sie do was przylaczyc? W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
?Wlasnie czekam na okres na razie nie przyszedl chociaz dzis poeinnam dostac. Staram y sie o dzieciaczka juz 13 cykli i niestety bez skutku :/ Caly csas mam nadzieje ale.... W grudniu skocze do ginka to moze mi cod pomoze ;) Ostatnio jak bylam to kazala mi brac tylko folik no i .... nadsl nic . A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ie bierzcie foliku - jst zdecydowanie przereklamowany. najlepszy ponoc jest kwas foliowy firmy puritan's pride. koszt niewielki, a 250 kapsulek i ma ponoc optymalna ilosc witaminy. ja mam miec jutro @ i poki co nic... znowu sie cos rozregulowywuje wrrr i te sobotnie plamienia tez wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little.d to jutra jeszcze trochę:) ale te plamienia niepokojące... Ja tez mam mieć jutro i póki co cisza,nie mam objawów jak na okres a zawsze miałam jakiś tydzień przed ( problem gastryczny) i stąd wiedziałam że to już to a teraz?? zobaczymy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
No ja ide na zywiol nie sprawdzam temp. tylko obserwuje sluz i jak narazie ni ;( Caly dzien dzis mnie boli kregoslup i brzuch jak na @ a tej narazie nie widac ;( Chcialabym juz dostac i miec zglowy. Wogole kestem ze Szwecji to znaczy mieszkam tu ;) Do lekarza narazie za czesto nie chodze w Pl raz w roku na cytologie. Tutaj maja okropne podejscie.... cytologia raz na 3 lata. itd a jesli chodzi o ciaze to dopiero jak sie nie zajdzie po 2 latach tomoze zrobia ci jakies badania :/ Wiec musze czekqc do grudnia ;( Przepraszam za moje literowki ale pisze z telefonu i tak jakos wychodzi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm zawsze co czytam to za granica najgorzej z lekarzem..ale i u nas się znajda tacy co maja takie podejście do pacjentek ze szkoda gadac:/ A może nie przyjdzie skąd wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Fajnie by bylo.... tylko wiesz tylko ze mna to tak jest ze 1. badzo bym chciala malego dzirziulka i wogole.... mo 2. jak by sie okazalo ze jestem to .... chyba bym wpadla w panike ;/ a po 3. jak ogladam filmy z porodem to .... juz mi sie odechciewa... :/ Czy wy tez tak macie zy to tylko ja jestem twka pokrecona? ach sama juz nie wiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam sie ogladałam nie wstrzasneło mnie to...Ale jak taka jestes wrazliwa to czemu sie nakrecasz negatywnie ogladajac takie filmiki??? nie ogladaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Nightmare20 moze na dniach sie dowiemy ze obie zostaniemy mamuskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Tak czasami ogladne sobie filmik... chociaz kazdy porod jest inny no nie? A ja zycz tobie dzidziusia z calego serdusia ... ;) az mi sie zarymowalo. A kiedy planujesz zrobic tescik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co nie robię na razie jak nie bd miała i nie bd miała...choć w moim przypadku (nieregularne) to wiesz wszystko możliwe...niby termin 4 ale mogę mieć później,myślałam ze mi sie cykle w końcu uregulują a tu dup**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
No ja ostatnie 3 mialam co 29 dni wiec regularnie a teraz zobacz! Dzis powinnam dostac i co ? Znajac zycie znowu mi sie rozregulowal ;/ Kicha X-( Ja tez testu narazie nie robie moze za kilka dni.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Czesc dziewczyny wiem ze wczesnie ale wlasnie teraz mam czas. Niestetyta glupia @ :( hmmm... znowu mi nie wyszlo.... :( Kam nadzieje ze chociaz u was lepiej :) przywszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Ups... u mnie przyszla a u was nie.... mala literowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przepraszam , że tak długo się nie odzywalam. ale jestem załamana dzwonili do mnie z wynikami - grupa III nie wiadomo co to:( boje sie jak cholera bo grupa 3 moze świadczyć o raku! nastepna wizyte mam na 13 pażdziernika , prosze trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Ja siedze wlasnie w szkole na przerwie. bardzo dluuugiej ... 1,40 minut ;( a co u was! Ja sie tak zastanawiam i chyba narazie sobie odpuszcze staranka. Mysle ze i tak nic ni zdzialam... tak dlugo juz sie staram i nic ;( Poczekam do wizyty u ginka zaraz na drugi dzien pojde zrobic badania i sie dowiem co i jak... mam nadzieje zr to nic powaznego. zastanawiam sie nad Castagnusem moze poprosze siostre zeby mi przyslala? Moze to fos da? Myslicie ze tak mozna bez pytania o to lekarza? Pozdawaim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×