Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

na brzegu... czytalam kilka lat temu, swietna! strasznie smutna... ja teraz wzielam sie za "francuskiego ogrodnika"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja ostatnio sporo czytam, ale nie wiem czy cos do polecenia. Pewnie kazdy lubi co innego. Mi w pamiec zapadla ksiazla P. Simmons - Jezdziec Miedziany. Kolejne tomy juz nie sa takie dobre, ale pierwszy cudo jak dla mnie. co do staranek to wczoraj mialam usg, mam sporo pecherzykow w tym cyklu. Troche sie boje zeby zbyt wiele nie dojrzalo, bo jakos nie pisze sie na wieloraka ciaze. Ale zeby hcoc jedno chcialo ze mna zostac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki, u mnie tempka nadal sie utrzymuje, nadal pobolewa mnie jajnik choc już myslałam, że mam spokoj bo na noc mnie nie bolało.... ogólnie senna jestem, ciągle chce mi sie pić, mam mokro, bola mnie piersi, mam zaparcia i kręci mi sie w głowie. A humor to mi się zmienia jak pogoda. Tylko tak, chyba za wczesnie na takowe objawy... czy dupek moze mi az tak namieszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! odebralam wlasnie zakupiony tester owu Donna - normlanie maly badach teraz ze mnie ;] wyprobowalam z ciekawosci, wiedzac ze owu juz nie ma, i wyglada to wszyskto calkiem fajnie pod mikroskopem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość force24
też mam taki mikroskop tyle, że innej firmy :) (Afrodyta) fajne są te testerki wszystko ładnie widać :) Mam nadzieję, ze następny cykl będzie należał do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny... teraz to mam do myslenia... poszłam do toalety (@ powinna być na sobotę) zauwazyłam czerwoną kropecznę na bieliźnie,,, pomyslałam, o nie okres... znowu się nie udało. ale....nie ma skrzepów, na papierze było dużo sluzu z jasną krwią, zuzyłam 4 kawałki papieru by... się wkońcu wytrzec. Co to ma być? Plamienie po Duphastonie? Okres? taki dziwny? zawsze zaczynało się skrzepami, ciemna krwią, teraz nawet brzuch mnie nie boli za to mam temperaturę... (wybaczcie ale wstawiłam w 2 topikach ten sam tekst) Mam się martwic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety*** my mamy jak zawsze najtrudniej:< Niestety moja droga nie pomoge Ci ... pisz jak to sie dalej rozwinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm u mnie?? Zastanawia mnie ten tępy ból jajników i pojawiający się nie kiedy skurcz:/ Nie wiem niby wszystko z nimi ok,a tu takie cos...Czekam na termin @ zobaczymy...choć nie wiem czy jutro nie zrobić testu... Bo pare razy zdarzyło mi sie omdlec...Ale to pewnie wina czegoś innego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka namawia mnie na lekarza..bo już kiedyś się skarżyłam (nawet tu) na ten ból,a teraz dodatkowo doszło do omdlen i czasami jest mi tak nie dobrze ze masakra..Wiec nie wiem co może mi dolegac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak jakos mi sie poprzestawiało i miałam na początku wrzesnia to teraz wypadałoby na 4 pażdziernika zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ruszaj jutro do lekarza... napewno nie zaszkodzi. ja ostatnio miewam zawroty głowy... ale moze to zmęczenie po pracy (choc nie czuje po niej zmęczenia, wiem mały paradoks)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaczyna mnie boleć jak na @ chociaz nadal tylko na papierze jest krew i oczywiście sluz...wrrrr... mam dość. Głupie to wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuj się :o Eh ciężko jest..ale trzeba to przetrwac... Poczekaj troche bo może to tylko plamienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje takie ciepełko w podbrzuszu... do piersi dotknąć się nie mogę. jak to @ to nie mam szans na proby w nast.m-cu bo bedziemy się mijac z Lubym. Na listopad poligon dowala i bedzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie) Dziękuje :* 3maj się,mam nadzieję że to tylko jakieś głupie plamienie które juz ustał i nie wróci :) Dobranoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby tak ciagle nie myslec o jednym... podsylam bardzo ciekawy artykul. ja co rpawda kompletnie sie z nim nie zgadzam, bo dla mnie to popadanie w skrajnosc i znalzienie 4 przypadkow nieudacznikow zyciowych jest robieniem taniej sensacji, ale warto sie z nim zapoznac... tak jak mowilam, zeby nie myslec o jednym ;] http://wyborcza.pl/1,76842,10369723,Czyszcze_fugi_szczoteczka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little przeczytałam.... hmmm zgodzę się i nie zgodzę :) Ale nie bd się rozpisywać na ten temat:/ Co u Was dziewczyny...Ja żeby nie pamiętać o trudach dnia codziennego,o przykrych rzeczach które ostatnio mnie spotkały zdecydowałam że czas się zrelaksować.Więc jutro śmigam na stajnie popracować z młodymi końmi:) A może i jakiś terenik się przypląta kto wie:) Już nie długo początek października...3mam kciuki :) Życzę miłego wieczorku ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StrawberryTea
Hej dziewczyny można?? Jestem totalnie załamana i nie mam nawet z kim pogadać :( moje przyjaciółki albo są w ciąży albo już wychowują maleństwa i w ogóle mnie nie rozumieją :(:( Staramy się od 16 miesięcy o dzidzie. Mój mąż jest zdrowy co potwierdziły badania, ja miałam złe wyniki prolaktyny ale dostawałam leki i teraz jest już dobrze. A mimo tego nie mogę zajść w ciążę :(:( Czasami zastanawiam się czy to może moja tusza nie pozwala? Myślałam, że teraz się udało bo okres spóźniał mi się 3 dni(zawsze miałam jak w zegarku) kuły mnie jajniki i pachwina i piersi strasznie bolały.. już się powoli zaczynałam cieszyć.. aż do dzisiaj rana :(:( Już nie wiem co mam robić :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×