Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Gość motylek 1985
Truskava888 nic sie nie martw moze jakas pomylka. A jak sie denerwujesz to nie lepiej isc prywatnie? Potem chyba trzeba jeszcze czekac 10 dni i to wtefy musi byc stresujace taka niewiedza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
No to kicha trzymaj sie kochana bedzie dobrze.... Szkoda ze trzeba czekac tak dlugo nie? A ty robilas cyto bo z reguly czy to badania jak chcesz zajsc w ciaze. Sorki ze pytam ale ja nie wiem nic na emat badan - narazie mam tylko brac kwas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytologie powinno sie robic raz na rok badz 2 lata. Przy planowaniu dziecka również należy wykonać. JA właśne dlatego zrobiłam bo staralam sie 5 miesiecy i w końcu poszłam. a Tu taki psikus:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Truskava888 wlasnie poczytalam o tej gr. 3 na kfe - kobiety roznie sie wypowiadaja ale chyba nie jest tak zle.... A jedna miala nawet 2 gr. a okazalo eie ze ma raka i tylko dltego ze miala dobrego lekarza to drazyl to dalrj i ja wyleczyli. Wiec glowa do gory.... jak co to my z dziewczynami napewno cie wesprzemy.... razem przez to przejdziemy... Bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
No ja ostatnio cyto robilam w zeszlym roku w grudniu. teraz tez ide... razem z siostra tak chodzimy jak ja na swieta w Pl jestem. A ostatnio jak gince mowilam o dziecku to mowilam ze przestajemy sie zabezpieczac i tak na luzie bez stresu wiec moze nic nie zlecila zeby zobaczyc co bedzie pewnie teraz juz cos zleci bo to bedzie ponad rok jakby nie patrzec to 16 mc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje kochana;* nawet nie mam z kim o tym pogadać, mój wyjechał i siedze sama. bedzie co bedzie. Pojde szybko gdzies prywatnie bo chyba nie wytrzymam, cały czas o tym myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej wspolczuje, że tyle czekasz.. ale co zrobić. Dziewczyny nawet dłuzej sie starają i nic. Castagnus ponoć w jakis sposob działa, nawet sama go brałam przez 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
No ja na twoim miejscu poszlabym prywatnir... nie ma co sie ogladac i czekac zaplacisz ile moze 50 albo 100 zl a ile nerwow oszczedzisz... Popytaj sie znajomych moze znaja jakiegos dobrego lekarzza .... Trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Ok fajnie... ja musze uciekac pozniej napisz co i jak ok? Buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskava co to za dziwni ludzie podali CI ten wynik? Od kiedy to jakikolwiek wynik mozna powiedziec przez telefon? Mnie nawet normlany wynik nie chcieli podac, a mojej mamie to ewentualnie zadzwonili ze powinna szybko odebrac wyniki, ale nigdy sie nie mowi wyniku przez telefon!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie zadzwoniła i powiedziała, że mam 3 grupe i umówiła mnie do gina w najszybszym wolnym terminie. Mowiła mi wczesniej , że mam dzwonić po 3 tyg od badania czy są wyniki juz. Ale mnie uprzedziła;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ja u nie jednego gina spotkałam się z telefonem po cytologii (jesli coś nie tak) tak postępują więc mnie to nie dziwi.... Surfitko w takim razie bedę liczyć od 29.10. bo 28 była wieczorem krew ze sluzem, na noc dałam wkładkę ale rano znowu tylko na papierze było i potem już krew jasna poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
nom ja chodze prywatnie i tez tak jest ze 2 wiec mysle ze to nic dziwnego chociaz mozna sie poeszyc za kogos innego nie? No ale co zrobic tak juz jest.... pozniej dzwonie i pytam sie o wynik. Rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
2 tyg sie czeka na wynik nie napisalo sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawko jesteśmy z Tobą,oby wszystko było jak najlepiej:** Jeśli chodzi o mnie to jeszcze nie dostałam okresu więc znów moja nie regularność daje się we znaki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Nightmare20 a moze ta nieregularnosc jest na min9 mc? ;) Trzymam kciki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Co tak cichutko dzisiaj? Dziewczynki gdzie jestescie....??? aaaa pewnie wszystkie sie staraja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal nic... wkurza mnie to, bo jesli nie jest to przerwa na 9 miesiecy, t ja chce juz dzis, zeby bylo chociaz regularnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Litlle d. a mawz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Heheh little d. sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnych, ale ja nigdy nie mam objawow - wpada z nienacka ;] za to od 2 h caly czas mi sie odbija - co 2 minuty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
A na dzidzie? hehe ja bk wczoraj dostalam czkawke - pod prysznicem normalnie nie ma gdzie :) hheehehe Jw uciekam ziulkac! Dobranoc! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nightmare20! wkurzam sie niemilosiernie, ale nie testuje., jak sie spozni tydzien (w co watpie) to wtedy dopiero. staram sie nie nakrecac, choc to plamienie sobotnie chodzi mi ciagle po glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie dziwnie tak... ja tez nie chce Cie nakręcać ale czasem tak niektóre dziewczyny miały że wystąpiło plamienie a tu bach dziecko:) Nic nie jest przesądzone... Ja też nie testuje,jak tydzień nie przyjdzie to zacznę wtedy się martwic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska81
Witam! Zagladam do Was sporadycznie ale czynam na bieząco i czekam na dobre wieści. Dziewczyny Little, Nightmare możecie zacząc mierzyć temperaturkę teraz powinnyście mieć ok 36,8 w górę jeśli spadnie do 36,7 i niżej to znaczy ,że @ nadciąga umnie jest na drugi dzień później. To tak mniejwięcej bo niewiem jaką macie temperature na poczatku cyklu ale to tez już jakaś wiedza. - Plamienia mogą byc plamieniami okołoowulacyjnymi - plamienia moga swiadczyc o implantacji czego życze nam wszystkim ( moga wystapić ok.7 do 10 dnia od owulacji ) albo mogą byc jakimis zaburzeniami hormonalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska81 dziękuje,dzisiaj już nie zmierzę ale jutro rano postaram sie zmierzyć...tylko kurde czym...jak mam tylko rtęciowy no jakoś bd musiała nim zmierzyc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×