Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

ja mierzylam w tamtym miesiacu niby, ake ciagle mialam temp ok 34 st co chyba bylo niemozliwe. wiec odpuscilam. tyci czuje jajnik i mam tyci sluzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...Ja w poniedziałek wróciłam ze szpitala...mieliśmy wypadek... straciłam moje dziecko :( nie chce zie użalać tutaj bo mam terapie z psychologiem ale musze coś robić bo szaleje :( sama w domu siedze :( a Was troszku znam i pomyslałam, że napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hot strasznie mi przykro, a nawet dzis rano o Tobie myslalam... Poza tym nieszczęsciem jesteś cała i zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HotOrCold Bardzo mi przykro :( Cholera no ze tez musiało sie tak stać:( Jesteśmy z Tobą, jeśli Ci to coś da to pisz tutaj...jakoś się oderwiesz od myśli... Trzymaj się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska81
Temperature najlepiej mierzyć termometrem elektronicznym w jednym z trzech miejsc usta, pochwa, odbyt. no i przed wstaniem z łóżka. mierzenie pod pacha jest niewiarygodne. hotorcold bardzo mi przykro :( to wielka strata i dobrze ,że korzystasz z usług psychologa musisz to przepracować ta wielką stratę i prześć przez żałobe pożegnac sie z dzieckiem :( możesz je nazwać nawet. Niestaraj sie zrozumieć tego co sie wydarzyło bo to niewytłumaczalne... i pisz tu jak najwięcej wyżalaj sie do woli nie duś tego w sobie nie możesz sie zamknąc w sobie ... A co z mężem jak on sobie radzi, jak sie czuje bo pamiętaj ,że obydwoje ponieśliście strate czasme mylnie myslimy , że oni tz męzczyżnie nie przezywają ale tak niejest pamietajcie ,że jesteście w tym we dwoje . Trudna próba dla Was na starcie małżeństwa bo z tego co pamietam to chyba w sierpniu było ? Dacie radę tylko nie zamykajcie sie w sobie a bądzcie dla siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hot Or Cold tak mi przykro... wczoraj zastanawiałam się co u Ciebie bo zamilkłaś podobnie jak Novynetka i Moniczka... Miśka ja mierzonej w ustach tez nie zawierzam bo podają , że są wahania w temp. z boku języka, inna pod samym jeżykiem... więc róznie może być. Chyba, że bedzie sie bardzo tego pilnować. U mnie dobrze, Kochany wczoraj palca mi uciachał (tzn.masa krwi ale na szczęście się zagoi, no i palec cały ale do dzis krwawi raz po raz) ja teraz na nocki chodzę więc śpie od 7 do 14 :) ale wiecie co znosnie, a nawet fajnie. Czas szybko leci tylko ciekawe jak na cyklu się te 5 nocek odbije... Jesli wykluczyc wieczor z sluzem i plamiemiem zywą krwią to to mój 7 dc... objawy wciąz takie same jak przed @ tylko, że teraz mam większą chętkę na przytulanie... i piersi nie są tak napięte ale nadal bolą. Poza tym to samo plus to, że odrzuca mnie od słodyczy, (które uwielbiam) na samą myśl mi nie dobrze, a jak przed wczoraj Grześka zjadłam myslałam, że "pawia" puszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to miałam tylko 1 pełny dzień krwawienia jasna krwią, plus 1 plamienie jasną krwią i śluz (wieczór), 1 plamienie do południa brązowa już krwią, i pół dnia krwawianie z odrobiną skrzepów. Dziwne, bo nigdy nie miałam plamien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 81
Tez słyszałam ,że ustach może być przekłamanie ponoc najlepiej w odbycie ale ja sie nie przełamałam wybrałam opcje z pochwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hot or cold. Bardzo mi przykro :( Dobrze, ze ty jestes cala, chociaz na pewno brakuje co tej malej czastki siebie :( Dobrze, ze masz psychologa ! Dziewczyny, a mierzyla ktoras tempke termometrem do ucha? Ponoc sa najdokladniejsze, i ja i tak zamierzam taki kupic corce, i sie tak zastanawialam czy tego uzyc nie mozna? Symfonia, dupek to hormony, i @ zawsze po nim bedzie inna niz samoistna. Moje obecne @ po cyklach owulacyjnych sa bardziej obfite, niz te wywolywane dupkiem. A jak bylam "mloda". tzn. nastolatka i mialam wtedy w miare cykle samoistne to zawsze @ to bylo obficie bardzo, duzo bardziej niz teraz. Litlle do. moze zrob bete? Ja mialam plamienia w dniu spodziewanej @ ktore ustalu..i zrobilam bete , a ona na maksa pozytwna byla, ze teraz ten wynik gania i dokucza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little myślę że możesz ale nigdy nie ma pewności ze może cie ,,okłamać". Ja też się waham czy dziś cy czekać... Może po prostu zrobię sobie gorąca kąpiel rozluźnię się i jak do jutra nie przylezie to wtedy zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tyez juz wlasnie nie wiem co robic.. to czekanie daje nadzieje... a tak to juz nawet tego nie bede miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Czesc dziewczynki ;) Hotornot bardzo mi przykro ze stracilas malenstwo a. Nic wiecej sie chyba nie da powiedziec- nic cie teraz nie pocieszy wiec jedyne co mozna powiedziec to- wyzalaj sie ile chcesz dziewczyny napewno cie wysluchaj i ja tez. U mnie nic ciekawego... 2 dzien @ wrrrr... juz nie moge sie doczekac konca! Moj powiedzial ze nastepnym razem mam mu powiedziec w jakie dni mozemy sie starac i tym razem on bedzie tego pilnowac ;) hmmmm.... zobaczymy :) No i jeszcze wymyslil ze jak teraz sie uda to dzidzia przyjdzie na swiat w czerwcu i razem beda miec urodziny heheheh :) Kto wie moze sie uda? Wiec w tym cyklu ja bede lezec a on niech sie meczy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nightmare, nie beirz zadnych goracych kapieli bo to moze sprowokac wczesne poronienie. Lepiej sie sprawdzic jesli jest szansa na ciaze :) Motylek, jak zaczelas cykl to jesli wam sie uda to dzidzius przyjdzie na swiat w lipcu ;) Takie male sprostowanie. Date porodu wedlug OM oblicza sie tak : data ostatniej @ plus 7 dni - 3 miesiace. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 81
Hmm... tez myslałam o termometrze do ucha było by to bardziej komfortowe ale jeszcze nie spotkałam sie by ktoś mierzył tak. Ale tez nie pytałam szczególnie. Dziewczyny testujcie lepiej z rana by zawęzic krąg watpliwości i najlepsze są te czułe testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 81
własnie tez miała napisac o tych goracych kapielach ,że przy starankach nie są wskazane. no dokładnie te co rozpoczeły cykle to juz narodziny na lipiec 2012 gdzieś mi mi sie obiło że ciąża trwa od poczęcia licząc 266 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Surfitka masz racje ;) ja nawet tego nie sprawdzilam ;) A on nie wiem jak ro policzyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam male pytanko które jest dla mnie wazne napewno kazda z was wie o co chodzi z szyjka macicy a wiec tak: mam dzisiaj ostatni dzien plodny a moja szyjka jest twarda i zamknieta i jest juz tak od paru dni plodnych, a powinno byc odwrotnie czy jest taka mozliwosc ze jestem w ciazy bo wlasnie w ciazy jest twarda i zamknieta. czekam na jakies odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za te słowa bo to dużo dla mnie znaczy... A mój mąż.. On to przechodzi inaczej niż ja. Ja płacze po nocach, nie śpie, nie jem, nie wychodze z pokoju - a on pociesza mnie, mówi że jeszcze będziemy mieli gromadke dzieci. Jemu jakoś to łatwiej idzie.. widze to i czuje.. on przynajmniej w pracy moze rozładować swoje emocje. Ja bym musiała chyba se kupić worek treningowy i ciagle go boksowac :( Tak długo czekalismy na to dziecko.. Teraz to nawet nie bede miała siły sie starac :( Już mu powiedziałam, ze pójde po tabletki i nawet nie chce słyszec o dziecku.. :(:( Nie wiem czy psycholog mi pomoże ale musze iść bo sama sobie nie dam rady..najgorsze jest to, że moja przyjaciółka(która czeka teraz na dziecko) w ogóle mnie nie rozumie :( ciagle mówi ze bedzie dobrze, że bede miała jeszcze dzidzi - w ogóle sobie nie zdaje sprawy przez co my przechodzimy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 81
HotOrCold przykre ,że przyjacióka Ciie rozumie zwłaszcza ,że sama jest w ciąży. albo ogarnia ja lęk na samą myśl straty dziecka i ucieka od problemu. Ale mąż Twój napewno cie rozumie i czuje sie podobnie. Masz racje ale tylko w tym ,że on inaczej funkcjonuje bo chodzi do pracy i musi zająć mysli iinymi sprawami. niewiem jaka ma prace ale watpie by mógł tam wyładować emocje związane z tym wydarzeniem. twój mąz Cie potrzebuje i Twoje drugie dziecko które gdzieś czeka w "podniebnej poczekalni" aż zostanie zesłane. nie rezygnuj z niego ! to wszystko jest swieże i bardzo boli ale powoli musisz nauczyć sie z tym żyć. Nie rezygnuj z pomocy psychologa. Bo on pomoże Ci przejść ta trudna droge pogodzenia sie ze strata inaczej trudno bedzie ci wyjść do świata bo wszystko bedzie Ci przypominac te bolesne doświadczenie. Jesteście młodzi i czeka Was jeszcze szczęście, choc teraz trudno Ci w to uwierzyć pozwól mu nadejść. Przytulam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka Nie wiedziałam a tak lubię gorącą wode:/ Dzięki że mnie przystopowałyście. Hot żadna kobieta która tego nie przeżyła nie zrozumie Cie:( Musisz chociaż spróbować wziasc się w garść choć podejrzewam że to bardzo trudne,Pamiętaj że my jesteśmy z Toba,myślami... Wiem że łatwo się mówi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska on na budowie pracuje i jak przychodzi to sie chwali ile rozwalił cegieł "bo musiał się rozładować". Wiem, że mu ciężko ale on bardziej optymistycznie myśli niż ja...Boże co ze mnie za żona :( nawet dziecka mu nie potrafi dać :(:( dobrze, że przynajmniej z Wami mogę popisać bo inaczej bym chyba oszalała :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 81
No jesli rozwala cegły to fakwysiłek fizyczny jest dobry na rozładowanie emocji. Dziewczyno kochana ! Nawet na wiosce juz tak ludzie nie mysła takimi , frazesami ze średniowiecza "co zemnie za zona ,że mu dziecka nie moge dać " zyjemy w trudnych czasach co 4 para ma problem z zajściem w ciąże. A tobie sie udało dzielnie walczy as o to dziecko a straciłaś je w wyniku wypadku samochodowego tak zrozumiałam. Jestes najlepsza zona bo on Cie wybrał i jest silniejszy byś mogła sie w tym trudnym czasie wesprzeć o niego . a jak chwycisz jego dłoń to za jakiś czas znowu staniesz sie silna by powołac malucha na świat i życze ci tego z całego serduszka by trafił sie Wam bez wiekszego wysiłku jako najcudowniejsza niespodzianka i bedziesz mu opowiadać ,że tam na górze jest mały aniołek jego braciszek/siostrzyczka, który będzie dbał o Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hot or cold, nie mozesz tak myslec. Potrafisz i dasz dziecko mezowi, mimo, ze pewnie kazdy dzis tak ci powtarza i pewnie mega Cie to denerwuje. Wiem , ze chcialas urodzic to dziecko, a nie jakies inne. Ale musisz zyc dalej. I dla tego dzieciatka tez, bo wszystko co nas w zyciu spotyka ma jakies znaczenie. Wiem, ze teraz nawet nie chcesz patrzec w przyszlosc, bo miala byc inna. Ale pomysl, ze grunt ze jest ta przyszlosc. Jestescie oboje, razem. Zdarzyla sie tragedia, ale w waszym zyciu jest miejsce na szczescie. Tylko mu pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! u mnie nadal nic... postanowilam, ze jak w ciagu dnia nie dostane @, to wracajac z pracy kupie test. zastanawialam sie dzis rano, ze w tym cyklu mam wyjatkowo ladna cere, zawsze w drugiej polowie mialam jakies wypryski, w tym meisiacu piekna cera... sama juz nie wiem... z drugiej strony nie chce sie nakrecac, w sierpniu jak bylam w grecji, mialam @ po 31 dniach wuiec i teraz moze jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. HotOrCold naprawde współczuje Ci z całego serca! Jesteśmy z Tobą, nie martw się i staraj się o tym nie myśleć, wiem, że to nie łatwe ale tak będzie dla Ciebie lepiej, bo inaczej w końcu psychicznie nie wytrzymasz... Musisz być silną kobietą. A ten drań , który to zrobił powinien iśc za kraty za taką jazde. Mogę Ci tylko powiedzieć, że kiedyś gdy szłam do szkoły (podstawówka) zabrakło centymetów aby autobus po mnie przejechał. Jechał za szybko a ja przechodziłam na ulicy przewróciłam się ze stachu a kierowca zatzymał się tuż obok także maska autobusy była centymetry ode mnie,. Trzymaj się kochana, musisz być dobrej myśli a dasz mężowi jeszcze nie jedno dziecko:) ja mam dziś ginka na 11.30 i też juz chodze nerwowa, w nocy nie mogłam spać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×