Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

jakies te ostatnie noce sa dziwne, ja od dwoch dni spac nie moge, budze sie w nocy i nie spie po 2-3 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj dziekuje za te miłe słowa. Naprawde duzo dla mnie znaczą. Jestem po pierwszym seansie z psychologiem.. Niezle sie zaczał początek dnia.. Ale powiem Wam, że jakoś inaczej się czuje. Wypłakałam się mu tam, wykrzyczałam, powiedzialam wszystko co mi lezy na sercu i tak mi lepiej jakos na duchu.. Mój mąż ze mną był i jak wyszlismy to mowil ze lzami w oczach ze nie wiedzial ze czuje sie dla niego nikim i ze wcale tak nie jest bo on sie cieszy z tego ze ja zyje.. ehh :( A co do wypadku to L we mnie wjechała na pasach bo babka mnie nie zauwazyla a instruktor nie zdarzyl zahamowac.. i tak nic im nie grozi bo nauki jazdy sa ubezpieczone i jedynie co to beda mi musieli wyplacic ubezpieczenie.. a kasa nie odda mi mojego maluszka :(:( Truskavka trzymam kciuki i mam nadzieję, ze to nic poważnego! :* little trzymam kciuki żeby sprawką Twojej ślicznej cery była fasolka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te Lki to zabójcy na drodze!!! Powinny być wydzielane częsci miasta gdzie mogą jeżdzić i na pewno nie w godzinach szczytu! Mnie coś tam ćmi niby w podbrzuchu, i niby to jak na @, ale nie do końca. zeswiruje normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was !! HotOrCold bardzo mi przykro.. :( ja czekam na @ ma byc za tydzien zobaczymy... nie mam internetu wiec czasem tylko wchodze u mamy.. generalnie biore duphaston i zobaczymy.. ale moje nadzieje sa coraz mniejsze.. dam wam znac czy @ przyszla czy nie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem "po" gin zrobiła mi usg, pobrała cytologie jeszcze raz i wymaz na kilka innych chorobsk. Dowiem sie dopiero za 10dni ale ogólnie po badaniiu stwierdziła, że wszystko jest w porządku, nie mam zapalenia etc. dla zainteresowanych: mówiłam, że CYCLODYNON ziołowy bez recepty, pomaga na owulacje m.in. nie zaszkodzi a pomóc może ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Truskava888 s super ze wszystko ok. zobaczysz napewno wyniki beda dobre, to byla pewwnie jakas pomylak ;) A u mnie nic ciekawego czekam zeby ta glupia @ juz sie skonzyla. i jeszcze ta dobijsjaca pogoda ciagle leje wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie piekna pogoda od poczatku wrzesnia - samo slonce i 25 stopni za dnia. kupilam test, nie wiem czy dzis wieczorem testowac, czy poczekac do soboty. w piatek nie chce - jestem przesadna i piatek zly poczatek. brzuch boli mnie jak na @ wiec moze nawet nie zdarze wykorzystac testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka 81
Hotorcold ciesze się ,że wizyta juz coś ci pomogła i masz super męża. Musi być dobrze zaglądaj tu do nas jak najczęsciej!!! Dziewczyny juz Wam pisałam najlepiej testować rano. Trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Dzien dobry dziewczynki wiem ze wzesnie ale szykuje sie di szkoly wiec wstapilam zobaczyc czy ktos juz wpisal wynik tesciku ;) Czekam i trzymam kciukasy! Powodzenia! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test nadal nie zrobiony... czekam do jutra. mam jakies dobre przeczucia, ale z drugiej strony strasznie sie boje rozczarowania. oby @ nie przyszla. NIghtmare robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska81
No to dziewczyny trzymacie nas w napieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zrobic w ciagu dnia? strasznie juz bym chciala, ale jak bedzie nagtywny to sobie bede wmawiac ze powinnam zrobic rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może anuż będzie pozytywny? A jak nie to zrobisz jutro rano kolejny.. Sama widzisz, że też Cie to trzyma w napięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam nieiwlekie plamienie w sobote, o dziwo ladna cere, troche mi niedobrze, ale niestety cos czuje podbrzusze... i nie mam zadnego sluzu :( co jakis czas mam wrazenie jakby cos plynelo niby ale nic nie ma. w podbrzuszu lekki dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam... cala sie trzese... widac druga kresk, ale jest bardzo blada, ale mna pewno ja widac... co to znaczy??????????????? czy ja mam rpzewidzenia??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 81
:) dlatego trzeba robic rano testy by nie było watpliwości na taki i na nie :) little poczytaj jaka ten test ma czułość. a jutro zrób kolejny teścik innej firmy. Ale juz sie cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Little gratulacje:** Zrób dla pewności rano:) MI wyszła 1 kreska,lecz robiłam na wieczór ale złudzeń już nie mam,,moze innym razem :* Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poki co nie dziekuje :) poki co do mnie to nie dociera... widze ten test, widze dwie kreski, az boje sie robic kolejne testy zeby sie nie rozczarowac. powiedzialam mojemu bardzo sie ucieszyl, choc sadzilam ze jakos bedzie w wiekszej euforii. najchetniej powiedzialabym juz rodzicom, ale On mowi, zeby lepiej poki co nie, zeby sie nie rozczarowywali potem. jutro mielismyz aczac remont, ja na kilka dni przeniose sie do rodzicow, zeby nie wdychac farby, bo jestem alergikiem. nie mam pojecia co teraz powinno sie robic. mam duza wade wzroku powinnam isc do okulisty juz? w pon pojde na behe. kiedy umowic sie do lekarza? kurde przyszlo co doczego, a ja nwet nie wiem czego nie powinnam jesc ;/ dobrze ze kawy juz od jakiegoa czasu przynajmniej nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little po pierwsze nie panikuj :) zapisz sie do lekarza już dziś. Unikaj kawy, alkoholu i papierosów - wiadome. Jesli nie łykasz to kup se w aptece kwas foliowy. I sie oszczędzaj bo początki ciązy sa najwazniejsze! jeedz duzo warzyw i ograniczaj owoców z duża zawartoscia cukry np bananów. I sie ciesz!! :) ja sie ciesze z Tobą! :) Pamietaj - najpierw ginekolog a potem reszta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little po pierwsze nie panikuj :) zapisz sie do lekarza już dziś. Unikaj kawy, alkoholu i papierosów - wiadome. Jesli nie łykasz to kup se w aptece kwas foliowy. I sie oszczędzaj bo początki ciązy sa najwazniejsze! jeedz duzo warzyw i ograniczaj owoców z duża zawartoscia cukry np bananów. I sie ciesz!! :) ja sie ciesze z Tobą! :) Pamietaj - najpierw ginekolog a potem reszta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little gratuluję... przede wszystkim wizyta u gin... dostaniesz witaminki plus kwas foliowy ale nie ten typu folik tylko taki jakby to napisać bardziej skondensowany, lepiej działający jak zwykły dlatego mi gin.mówi żeby się nie martwić jakbym nie brała przed bo to szybko działa i uzupełnia wszelkie niedobory... nie umiem dobrze wyjaśnić i napisać konkretnie jak się nazywa to dokładnie. Ale oczywiście branie przed tego zwykłego kwasu nie zaszkodzi chociażby dla poprawy własnego zdrowia bo ma on wpływ nie tylko na samą ciążę. Inna sprawa jedz z głową, kawa i alkohol wont, jeśli palisz to nie rzucaj z dnia na dzień bo to maleństwu zaszkodzi (chociaż dziwnie może to brzmieć) ale zacznij ograniczanie. I oczywiście spokój, nie przemęczej się bo tak jak pisała Hot or Cold to ważne we wczesnym etapie i nie martw się jesli nie bardzo dbałas wcześniej o dietę... fasolka najpierw czerpie z innych zasobów... napewno zbyt duże dawki wit.A szkodzą dla dziecka i matki, uważaj by nie brakowałao prod.zawierających żelazo bo teraz jesteś bardziej podatna na anemię i nie szalej z nabiałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×