Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Inne rzeczy wyjaśni Ci ginekolog-prowadzący... tylko dopiszę żebyć nie brała długich gorących kąpieli i musisz się wysypiac i spacerowac bys była dotleniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wszystkie rady :) nie pale, raczej nie pije wiec ok, kawy tez od 2 miesiecy nie ruszam. rano zrobilam jeszczr jeden test dla pewnosci i nadal sa dwie kreski, choc ta druga troche bledsza. boli mnie podbrzusze mmentami i az sie boje ze to cos zlego. wizyte mam na nast poniedzialek, ale chyba nie wytrzymam i pojde w czwartek. pojutrze zrobie bete. nie moge odpoczywac, nie moge spac - budze sie o 5 rano i koniec.... wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że Cie boli to normalne bo mnie do 15 tyg ciągle kuło bolało nie tylko podbrzusze ale też prawa pachwina. Więc spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little d. O ile dobrze pamietam, to ja czulam sie tak jakbym zaraz miala @ dostac. Tez troszke plamilam w terminie @ i plamienie ustapilo. Wszystko bedzie dobrze, glowa do gory. Do lekarza nie masz po co teraz isc. Ciaza bedzie najwczesniej widoczna za 2 tygodnie. Zrob bete, powtorz ja za 48 h i jak przyrasta i nie masz plamien to wszystko jest dobrze. Nie spiesz sie do gina, bo naprawde mysle, ze odesle cie z kwitkiem. Karte ciazy zakladaja chyba dopiero jak widac serduszko..a to najwczesniej pod koniec 6 -ego tc. A u nas male swieto dzis - rowno 4 lata temu dowiedzielismy sie ze zostniemy rodzicami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little d. O ile dobrze pamietam, to ja czulam sie tak jakbym zaraz miala @ dostac. Tez troszke plamilam w terminie @ i plamienie ustapilo. Wszystko bedzie dobrze, glowa do gory. Do lekarza nie masz po co teraz isc. Ciaza bedzie najwczesniej widoczna za 2 tygodnie. Zrob bete, powtorz ja za 48 h i jak przyrasta i nie masz plamien to wszystko jest dobrze. Nie spiesz sie do gina, bo naprawde mysle, ze odesle cie z kwitkiem. Karte ciazy zakladaja chyba dopiero jak widac serduszko..a to najwczesniej pod koniec 6 -ego tc. A u nas male swieto dzis - rowno 4 lata temu dowiedzielismy sie ze zostniemy rodzicami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little d, poczekaj co najmniej do nast. poniedzialku. Chyba ze zaczniesz plamic czy cos no to wiadomo ze trzeba pedzic. Ale tak jak jest to w tym tygodniu nie masz po co pojsc. Ja ci powiem co on ci powie - "szyjka rozmiekczona, macica troszke powiekszona, no wyglada na wczesna ciaze...ale na usg to tu zarodka nie widac". Moze zobaczy pecherzyk ciazowy, ale i to niekoniecznie. Bedziesz sie stresowac i tyle. Bo na koljene usg kaze ci przyjsc za 2 tygodnie. I beda to najdluzsze 2 tygonie w twoim zyciu ! Ja na pierwsza wizyte poszlam w 8 tc. Ninka miala 12 mm - wielka byla ;) W 6t nie bylaby wogole widoczna najprawdopodbniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nast poniedzialek wlasnie mam wizyte, chcialam ja przyspieszyc do czwartku, ale ok... poczekam... zrobie ta bete, choc i wtedy nie wiem czy uwierze. poki co zastanawiam sie czy dwa testy mogly sie mylic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja termin @ mialam na 5 .10..8 .10 zrobilam bete..a ty widze na 4. 10...dziecko bedziesz miec z polowy czerwca :) Testy sie nie myla w ta strone. Nie masz @ ...na pewno jestes w ciazy. A teraz staraj sie zrelaksowac, nie denerwowac bo denerwujesz sie za dwoje. Bierz witaminy prenatalne. Kazda staraczka powinna je brac , bo to jak powiedziala moja ogolna lekarka nawet, najlepszy zestaw witamin dla kobiet w wieku rozrodczym :) Ja jeszcze tydzien czekania. Odganiam w myslach ta piekelna @. Chcialabym miec drugie tez z czerwca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Czesc dziewczynki! little d. mam nadzieje ze masz racje i do gwiazdki kazda! ... Ja sie dzis wkurzylam bo dowiedzialam sie ze moja kolezanka jest w ciazy i.... Chce usunac!!!!!! Nie chce tego dziecka i robi wszystko zeby.poronic a jej lekarz nie chce przepisac pigulki poronnej! I jak tu sie nie wkur.... Ja chce dzidzie i co? Tylko plakac...... ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 81
Little gratulacje czekałam na wieści o drugim pozytywnym teście i ciesze się bardzo ! Ja niestety przezyłam przykrą niespodzianke z drugą blada kreską. Zrobiłam test po południu i kreska druga była ale mało widoczna nastepnego dnia zrobiłam test innej firmy i nic ani cienia drugiej kreseczki :( kupiłam znów ten sam co robiłam za pierwszym razem a tam znowu druga kreska ale bledziutka i za dwa dni dostałam @ czyli po prostuu to były lipne testy :( . No ale u ciebie dwa róznej pokazuja dwie krech to tylko sie cieszyć no i cierpliwie czekać na wizyte tak jak pisze Surfitka. Ja tez mam pierwsze dziecko z czerwca 2007 i dowiedziałam sie 21 października na wizycie u gina bo chciałam sie zacząć starać dopiero wiec poszłam na kontrolną wizyte ale było to właśnie bardzo wcześnie i dostrzegł tylko pęcherzyk i powiedział ,że prawdopodobnie jestem w ciązy ale za wcześnie by to potwierdzić i za trzy dni dopiero sobie potwierdziłam testem. Ach a teraz też czekam jeszcze z 5 dni by @ nie nadeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to podswiadomie, czy nie, ale jest mi strasznie niedobrze. nie wymiotuje, ale jestem bliska... a to zdjecie testow - nie za slabe te kreski? byly robione 3 dni pod rzad, czy ta kreska nie pwoinna byc coraz mocniejsza, skoro hormonu powinno byc coraz wiecej? http://imageshack.us/f/692/pa090135.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 81
Little na pierwszym nie wiele widać przynajmnie na zdjęciu na drugim juz bardziej a na trzecim jeszcze widoczniej. Więc pomyłki napewno niema oswajaj sie powoli z myslą ,że jestes mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze to wlasnie to co robilma w piatek w ciagu dnia :) wiec moze dlatego. juz sie z tym oswoilam, od rana jest mi tak niedobrze, ze chodze tylko w promieniu 2 m od toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little:) Fajnie że w końcu się udało:) A ja jeszcze nie dostałam...i czekam i czekam..Little ten pierwszy test o której godzinie robiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob rano najlepiej, wtedy bedziesz pewna wyniku. trzymam kciuki zeby sie jednak udalo :) ps. strasznie sie poce i od kilku lat raz w tygodniu uzywam antiralu pod pachy, czy myslicie ze teraz powinnam przestac? to bylaby mega niewypbrazalna udreka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny bardzo bym chciala miec dzidziusia ale nie wiem jak obliczyc dni plodne okres mialam miec 25 wrzesnia i nie dostalam kochalam sie z chlopakiem pare dni po okresie ale akurat wtedy z prezerwatywa a teraz od tygodnia kochamy sie normalnie a okresu dalej nie mam i nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zrob test ciazowy, skoro @ nadal nie ma. zakup moze w jednym miesiacu testy owu i sprawdz kiedy ja masz, byc moze zupelnie inaczej niz typowo ksiazkowo. zrobilam rano bete, wynik mam o 12.30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 81
Little no to czekamy choc wynik jest przesądzony :) Umnie chyba jednak niestety sie nie udało bo dzis 11dc i tempratura sie obniża... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 81
a ja napisałam ,że 11dc a powinnam napisac ,że to 11 dzień fazy wyższych temperatur fazy lutealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little jakie piekne te testy :) a zapisałaś sie już do lekarza? Dziewczyny powiedzcie mi - zaczynam mierzyć temperaturę aby wiedzieć kiedy wypadają mi dni płodne i żeby się wtedy nie przytulać - i od którego dnia cyklu trzeba to robic? Bo raz czytam, że od 10 a raz, że pierwszy dzien po skonczonej @ i nie wiem... a i czy to prawda ze najlepiej mierzyc przed 7,30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HotOrCold dzieki :) zapisalam sie na przyszy poniedzialek, bedzie to ostatni dzien 6 tygodnia liczac od 1 dnia ost @. Nawet nie wiem jak ta pierwsza wizyta wyglada i czy cos bedzie juz wiadomo. Czytalam ze na piertwszej wizycie robia usg dopochwowe, a ja zawsze slyszalam opinie, ze na poczatku niebezpiecznie jest robic dopochwowo. no wiec jak? co mnie czeka na tej wizycie? poki co 2 h do wynikow bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×