Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Gość fhgjkgnhmjk
czyscic przy tak wczesnej ciazy nawet nie byloby co, takze sie nie martw. Oczywiscie przy zalozeniu, ze to byla ciaza i ze poronilas. Ja rzecz jasna nie jestem lekarzem i nikt na tym forum nim nie jest. Piszemy tylko swoje doswiadczenia, dlatego ja opisalam swoje i u mnie wygladalo to identycznie i jestem w ciazy. Najpierw spokojnie zrob test, a potem idz do lekarza, jesli to ciaza, to bedzie to nawet wskazane, a jesli nie, to idz dla wlasnego spokoju, jesli sie boisz, ze tam cos zostalo, chociaz to niemozliwe, zeby w takim stadium ciazy przy poronieniu cos czyscic. Ale to tez niech stwierdzi lekarz, bo ja nim nie jestem. No i nie nakrecaj sie w zadna strone jesli mozesz :) Wytrzymaj do jutro, a jak test nic nie wykaze, chociaz przy implantacji najczesciej juz cos wykazuje, to poczekaj jeszcze do okresu i zrob jeszcze raz. 3mma kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgjkgnhmjk
nikt nie ratuje ciazy jesli nawet jej nie ma stwierdzonej i jest to przed data oczekiwanej miesiaczki. Co najwyzej lekarz moze podac luteine lub duphaston i nic wiecej nie bedzie ratowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......lol
owszem i ja cały czas mam dokładnie to na myśli, nie umiałabym spokojnie siedzieć na tyłku i czekać na rozwój wydarzeń tylko poleciałabym sprawdzić co to jest. Może faktycznie nie potrzebnie się uniosłam (hormony;-) ) ,ale wolałabym widzieć na czym stoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Zaczełam brać castagnusa :) Jestem ciekawa czy coś mi pomogą :) Mam nadzieję, że chociaż mi PMS zmniejszą ;p novynetka nie załamuj się! Ten babsztyl jest nie poważny skoro stwierdziła, że jestes bezpłodna i nawet badań nie zrobiła! Tak jak truskava pisała - wyleczysz się i zobaczysz jeszcze będziesz miała śliczne dzieciątka :) Co do tego poronienia :) ja za sobą mam już 2 naturalne poronienia i wcale z tym nie trzeba iść do szpitala. raz byłam w 7 tyg a drugi raz w 10 tyg ciąży. Za pierwszym razem jechałam do szpitala bo też panikowałam a tam lekarz rozłożył ręce "naturalne poronienie. Musi pani przeczekać i znowu zabierać się do roboty" :) Oni nawet czyszczenia wtedy nie robią to jest dla nich normalny okres tak jakby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaggaaAga
witajcie dziewczyny! pierwsza mysl jest zawsze trafna! dostalam okres w nocy. tak sobie teraz na spokojnie siedze i az jestem w szoku jak potezna jest sila sugestii... jakbym sie z mezem nie starala to bez problemu od razu doszlabym do wniosku ze dostalam szybciej okres, bo mialm w zeszlym tygodniu silne stresy (a wtedy zawsze szybciej dostaje okres), objawy byly typowe dla miesiaczki. az mi sie chce z siebie smiac..., choc jest to smiech przez lzy. naprawde chcialam zeby sie udalo, chyba za bardzo. ale jak nie teraz to nastepnym razem :D wazne zeby byc dobrej mysli i nie dac sie zwariowac :) dziekuje wam bardzo za to ze mnie wspieralyscie. a co tam u Was slychac? spokojnego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
durna to może jesteś Ty! bo nie widze w tym topiku nic dziwnego! Poczytaj inn,e w których wypowiadają sie dziewczyny ktore wpadły i chcą usunąć ciąze! i tam sie wypowiadaj a nie tu gdzie normalnie ze soba rozmawiamy. A jeśli masz zamiar siać zamęt to lepiej tu nie wchodz jeśli nie dorosłaś do takiej rozmowy. żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AaaaAaaa glowa do gory, mi tez sie nie udalo za pierwszym podejsciem, to calkiem normalne. tdrowe parz maja 50% szans w cyklu. na kazda z nas przyjdzie kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z truskava, mnie tez sie nie udalo za 1 razem.. hot or cold - wiem musze to jak najszybciej wyleczyc i sie zaczac starac :) a tak w ogole dziewczyny to wiecie jak mnie jajniki bola ? odkad odstawilam tabletki mnie bolal prawy jajnik lewy jest duuuzo wiekszy od prawego i do teog ciagnie mnie w pachwinach.. choc nie wiem cyz jajnik moze byc powiekszony bo nie dostalam @ jeszcze... ale wiecie co ? Bardoz sie ciesze ze odstawilam tabletki, bo gdybym teog nie zrobila to nie wiedzilabym nawet o tych zmianach na jajnikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
novynetka ale pewnie kaza ci je brac jeszcze z pol roku zeby jajniki odpoczywaly i nie robily ci sie te torbiele... ja tez mialam i musialam brac zeby odpoczely od pracy, w kwietniu moj gin tez mi zalecal anty ale powiedzialam mu ze poczekam jeszcze no wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczynki:) z mężem staramy sie od jakiegos czasu o bobaska,,do @zostało mi jeszcze 6 dni,nakreciłam się że,teraz nam się udało,,z chęncią zrobiłabym juz test ale to chyba jeszcze za wczesnie co jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki kamaa89 zdecydowanie zawcześnie poczekaj do dnia spodziewanej@ a jak nie możesz wytrzymac to idź na bete Pozdrawiam serdecznie wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syll19 tylko ze ja w kwietniu odstawilam je po roku brania, wiec jajniki zdazyly odpoczac wystarczajaco.. gdybym ich nie odstawila to bym nawet nei wiedziala ze mam takie zmiany torbielowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
to moze byc tez wynikiem ich brania, ale z tego co wiem to torbiele leczy sie wlasnie tabletkami na poczatku a potem usówa jezeli nie znikaja... ale zycze ci jak najlepiej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie miesiączka powinna byc w niedzielę a dziś się czuję jak bym miała dostac@ jajnik mi też dokucza....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
moniczka2601 nie załamuj sie! bedzie dobrze, ja troche odpuscilam mysle co bedzie to bedzie i w 7 cyklu zaszlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikiki 2011
hej dziewczyny kochane. Trzymam za was kciuki w staraniach i mam dobrą radę. Jak będziecie robiły test ciążowy to tylko RANO, bo wtedy jest faktycznie wiarygodny. Ja robiłam 2 razy po południu i wyszło że nie jestem, a po kilku dniach zrobiłam rano - tak mi koleżanka ginka zaleciła przez telefon- i wynik był pozytywny. Więc nie wierzcie w zapewnienia producentów że można o każdej porze dnia, bo to nieprawda. A teraz jestem w 8 miesiącu ciąży i juz szykuje wszystko na przyjęcie dzidziusia w domku. Pozdrawiam i trzymam kciuki - nie stresujcie się a wszystko szybciutko będzie po waszej myśli. BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane,moze faktycznie poczekam do dnia spodziewanej@,za bardzo niecierpliwa jestem,nawet juz test kupiłam i kkusiło mnie by go zrobic,ale jesli wyjdzie negatywny to znowu pytanie i dociekanie moze za szybko,,wstrzymam się i poczekam,,,.a wam wszystkim zycze 2 krech,sama na takie licze..Pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HotOrCold Milo Cie znowu zobaczyc ja tez biore castagnusa i olej z wiesiolka do tego pije jakies tam ziolka a moj bierze selen bo to poprawia jakos nasienia. Musze mu zaczac dawac tez ziolka bo dziwnym trafem ma wtedy wiecej wigoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaggaaAga
witajcie! kamaa89 - trzymam kciuki by ci sie udalo :D moniczka2601 - przykro mi, ale musisz byc silna i dalej próbować, na pewno wkrótce Ci sie uda :) powiedzcie mi czy slyszalyscie o tym, ze jezeli para stara sie o dzidzie, to po zakonczeniu dni plodnych do II lub @ powinni nie uprawiac sexu? ze niby to moze spowodowac samoistne poronienie i takie tam. hmmm zaskoczyla mnie ta teoria, ale moze cos w tym jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Pozdrawiam Was bardzo gorąco. Dzisiaj powinnam dostać @, ale jej nie ma , zrobiłam test około 18:00 i negatywny. I co ma teraz myśleć ?!?! Poza tym dziś coś się działo z moimi piersiami jakby ból szczypanie , ale nie cały czas no i są większe. Poradzcie mi Kochane co mam dalej robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
czekaj i jezeli nie dostaniesz dzisiaj to zrób jeszcze jeden test :) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anies3 - Dostalas@? a moze milutka miadomosc i 2krechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny @ jak nie było tak nie ma ! A test pokazał 1 kreskę dziś rano! Masakra jakaś?!?! poczekam co będzie dalej, ale nigdy tak nie miałam . A co u Was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera19
hej :) ja z moim facetem kochalismy sie idealnie w dni płodne:) od ponad tyg. mam bole brzucha, od paru dni bola mnie piersi i wyskoczyły bardzo widoczne zyly ciagnace sie az do brodawek, mam zmiany nastroju, czesto latam siusiu :) juz 2 dni spoznia mi sie @ test w dzien spodziewanej @ wyszedl negatywnie, a i dodam ze mam regularne cykle ( tabletek nie biore od 3 miesiecy :) jak myslicie mam szanse na fasolke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera19
no i cera pogorszyła mi sie strasznie , nigdy wczesniej nie mialam tylu krostek ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dostałam @ :( trochę się rozczarowałam ale nie teraz to następnym razem się uda :) Wera szansa zawsze jest :) trzymam kciuki i daj znać co i jak ! Pozdrawiam Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Was wszystkie wywiało ? Czyżbyście tak ostro się starały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×