Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdalenka_Gdynia

Jak zadbać o siebie na lato? Macie jakąś sprawdzoną dietę? Kremy? itp.

Polecane posty

Gość marlenkadz
staram się, oczywiście w granicach możliwości i pogody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarisayesss
Ja ostatnio wyrzuciłam wszystkie słodycze z szafek a dokładnie to mój mąż zjadł i nowych nie kupujemy, za to kupilismy świeże owoce i warzywa i tak od dwóch tygodni nie jem tego typu przekąsek, obiady staram sie robić w miare zdrowe czyli ryż, gotowane piersi z kurczaka itp., dodatkowo kupiłam jeszcze błonniSlim-forte, który poleciła mi koleżanka, zawsze brałam do pracy coś słódkiego a teraz nie miałam pomysłu co wziąć więc w to miejsce teraz biorę błonni, robie sobie go w kubeczku i musze przyznać że nie mam ochoty na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka89
Dokładnie, jak ktos ma problem ze słodyczami to trzeba pozbyć sie ich z domu i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotkaaaaaaa
ja raz na miesiąc chodzę na masaż a dodatkowo codziennie rano i wieczorem balsamuję ciało i czuje się piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" klarisayesss Ja ostatnio wyrzuciłam wszystkie słodycze z szafek a dokładnie to mój mąż zjadł i nowych nie kupujemy, za to kupilismy świeże owoce i warzywa i tak od dwóch tygodni nie jem tego typu przekąsek, obiady staram sie robić w miare zdrowe czyli ryż, gotowane piersi z kurczaka itp., dodatkowo kupiłam jeszcze błonniSlim-forte, który poleciła mi koleżanka, zawsze brałam do pracy coś słódkiego a teraz nie miałam pomysłu co wziąć więc w to miejsce teraz biorę błonni, robie sobie go w kubeczku i musze przyznać że nie mam ochoty na słodycze." Co za brednie:P.drób jest niezdrowy nie wspominając o tym szczególe ze jest ohydny:P.No i jeszcze należy pamiętać czym jest przyprawiony:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatakataktaktak
To Ty brednie tu wypisujesz, a co według Ciebie jest dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyyyyttka
Ja chodzę 2 razy w tygodniu na fitness. Bardzo to lubię, wolę ćwiczenia w grupie niż samotne bieganie, to mnie nie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyyyyttka
Wystarczy zacząć zdrowo sie odżywiać, jeść dużo owoców i warzyw, musisz ćwiczyć bo sama dietą nic nie zdzałasz, ja w 2 miesiące schudłam 6 kg ale dodatkowo stosowałam błonniSlim-forte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antosiapl
Zgadzam się, zdrowe odżywianie to podstawa, za tym idzie wszystko i ładne paznokcie, cera, włosy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotkaaaaaaa
Piszcie sobie co chcecie, ale przy odchudzaniu trzeba jeść produkty z błonnikiem no i po też żeby z powrotem nie przytyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka89
Produkty zawierające błonnik oczyszczają organizm, zmniejszają apetyt, dlatego powinno się je codziennie jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również postanowiłam lepiej się odżywiać. Rezygnuję ze słodyczy a na ich miejsca zamierzam jeść warzywne drobne przekąski. W końcu marchewka czy jabłko mogą być równie smaczne. Poza tym zamierzam również aktywnie uprawiać jakiś port. Być może zacznę od fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silna13
Na zrzucenie zbędnych kilogramów i pozbycie się cellulitu polecam Kawitację ultradźwiękowa. Kawitacja ultradźwiękowa to nic innego jak wytwarzanie kawitacji energii która dzięki zmianie polaryzacji błony komórkowej, uszkadza komórki tłuszczu i rozbija je. Zabieg jest bardzo przyjemny i odprężający a co najważniejsze nie powoduje efektu jo-jo. Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic, polecam Ci klinikę urody Q-clinique, która oferuje profesjonalne zabiegi medycyny kosmetycznej pod okiem lekarzy specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest ciepło, świeci słońce, to ja staram się jak najbardziej aktywnie spędzać wolny czas. Jakoś tak zwyczajnie mnie nosi, jak jest ładnie, to nad wodę, to gdzieś na łąkę, żeby tylko spędzić czas na świeżym powietrzu. Jeśli chodzi o kremy, to najczęściej jakieś takie nawilżające bo latem ma dość suchą skórę, niestety muszę przyznać, że mam największy problem z włosami, bo one po lecie są najbardziej wykończone. Staram się o nie dbać najlepiej, ale nie zawsze mi to wychodzi. Może nie dobierałam odpowiednich kosmetyków, ale staram się być jak najlepiej poinformowana co w trawie piszczy, jeśli chodzi o włosy, ostatnio czytam regularnie tego bloga http://blog.akademiastylizacji.pl/ przyznam, że można znaleźć wiele ciekawych porad. A jak wy dbacie o swoje włosy latem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×