Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdalenka_Gdynia

Jak zadbać o siebie na lato? Macie jakąś sprawdzoną dietę? Kremy? itp.

Polecane posty

Gość dominisiaJa
Jeśli błonnik to najlepiej samemu robić posiłki, w razie braku czasu posiłkuję się błonni, co najważniejsze chudnę i bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka300
nie ma co się zastanawiać tylko trzeba zacząć działać i dbać o siebie 24 h na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
By ładnie wyglądać trzeba nieustannie dbać o siebie: dieta, ćwiczeni oraz pielęgnacja dostępnymi kosmetykami. Na schudnięcie niewątpliwie dieta dostosowana do twoich potrzeb. By schudnąć aż tyle powinnaś zaczerpnąć porady dietetyka, który pomoże ułożyć Ci dietę. I wówczas musisz bardzo dokładnie wypełniać wszystkie zapiski dietetyczne. W taki tylko sposób schudniesz. Co do aktywności fizycznej, to polecam ci energiczne marsze z kijkami Nordic Walking. Jest to coraz bardziej popularna forma ruchu, dla osób w każdym wieku. Ta forma ruchu przyczynia się do spalenia tłuszczyku z bioder, brzucha, ud i pośladków. Ale musisz wiedzieć, że ćwiczenia za pomocą kijków mają także inny walor. Pomagają w równym stopniu rozłożyć siły, które oddziałują na stawy skokowe, kolanowe oraz biodrowe. Pozwala to więc uniknąć bolesnych urazów. Ale trzeba zdawać sobie sprawę i z tego, że spacery z kijkami Nordic Walking mają jeszcze szereg innych zalet, o których można przeczytać na stronie http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2010/09/14/maszeruj-po-szczupla-sylwetke/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka_Gdynia
Dzięki za radę, ale nie cierpię tej zabawy z kijkami, kojarzy mi się to ze starymi babciami, wolę pobiegać, juz 3 dni biegałam i zamirzam 3 razy w tygodniu biegać, kupiłam sobie też BłonnisSlim, teraz nie obżeram się tak słodyczami, bo on mnie hamuje, jak narazie schudłam 2 kg - zawsze coś nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyjJakchcesz
Ja tam nigdy nie stosowałam żadnych diet, jak zauważam, że trochę przytyłam zawsze hamuję się z jedzeniem i dawna waga powraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarisawow
nie zapomnij podczas opalania używać kremu z filtrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revitaly
Ja się zastanawiam nad tym by przed latem jednak rozpocząć jakąś sensowną dietę . Myślałam nad taką metaboliczną - http://vimed.pl/dieta/ Myślę że pod kontrolą dietetyka taki program może przynieść efekty. Ktoś może z was próbował się w ten sposób odchudzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antosiapl
Ja niestety takiej diety nie próbowałam, ale byłam na diecie Dukana i u mnie się sprawdziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka09876
Po pierwsze musisz zacząć zdrowo jeść, zapomni o słodyczach, cipsach itp., zamień to na marchewki, kapustę pekińską, pomarańcze, musisz zmienić swoje nawyki, ja niedawno zrobiłam sobie tipsy i bardzo dobrze się z tym czuje (dodam, że pierwszy raz w życiu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola9999
wczoraj zrobiłam sobie peeling stóp i pedicure, bardzo poprawiło mi to samopoczucie, teraz raz na tydzień będę robiła taki zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatakataktaktak
co myślicie o maseczkach na twarz? Jeśli chodzi o dietę zawsze uzupełniam ją w błonnik i magnez i nie tyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maseczka!
Lubię i używam raz w tygodniu maseczką nawilżającą eva natura. Bardzo fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochatakajedna
Ja z maseczkami nie mam dobrych wspomnień, bo mam bardzo wrażliwą cerę i każda próba kończyła się czerwonymi plamami i suchą skórą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radka999
w jakich produktach spożywczych jest błonnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaalutkaona
Jaki kolor paznokci teraz jest modny? Jestem obecnie na diecie od tygodnia i nie wiem czy wytrwam :( jem mało błonnika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaalutkaona
odtruwanie, ale dokładnie o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie zawsze ktoś jest zatruty i ma trujące i niepotrzebne substancje w sobie:O.Na większość z tych syfów działa głodówka:classic_cool:.Poza tym mniej szybkim ale za to mniej nieprzyjemnym sposobem jest zdrowa dieta:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi000007
błonnik oczyszcza organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeehee??
"Prawie zawsze ktoś jest zatruty i ma trujące i niepotrzebne substancje w sobie" ... to chodzi i pieprzy durnoty po forach jak niejaki Max Zander vel Klaun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollasd
ja po prostu ide do Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystam oprocz diety znaturalnych surowcow kosmetycznych, kilka razy kupilam internetowao, teraz jestem slała klientka sklepu http://www.estien.pl/ niektoer algi np botoksowe i kwas hialuronowy sa super, 1 raz wtygodniu zawijam sie w folie z glinka czerwona z algami wszesniej robie mikrodermabrazje calego ciala, kiedyz chodzilam na mikrodermabrazje do kosmetyczki za 1 zabieg placilam 150 zl, a za korund do mikrodermabracji na cale cialo + maseczki razem z przesylka zapalcilam 35 zl , korundu zosatalo mi na jeszcze 2zabiegi na cialo (w opakowaniu jest go na ok 30zabiegow na twarz) i jedna maseczka tez na 2 zabiegi, czesto slysze od kolezaanek : nie mam forsy,zeby isc na jakies zabiegi, ale jak sie chce to jednak mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotkaaaaaaa
Jeśli chodzi o lakiery do paznokci to ostatnio zauważyłam, że bardzo popularny jest kolor koralowy i różowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddfdfdf
nie fabuj wlosow, ja tez mam mysie i nie farbuje. od farbowania tylko wlosy sie nie niszcza a co gorsza szybciej zaczniesz siwiec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotkaaaaaaa
pierwsze słyszę żeby od farbowania siwiały włosy - kompletna bzdura! teraz są szampony koloryzujące bez amoniaku, po których włosy nie niszczą się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysiatakmamnaimie
Możesz zadbać o siebie po prostu biegając na przykład 3 razy w tygodniu po pół godziny, celulit ci się troche zmniejszy i skóra będzie jędrniejszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenkadz
Ja biegam codziennie rano po pół godziny, potem biorę prysznic i idę do pracy, czuję się świetnie i jestem w dobrej kondycji, polecam a co najwazniejsze jem normalnie i nie muszę żadnych diet stosować, oczywiście unikam fast foodów i słodyczy, ale raz na tydzień nie zaszkodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominisiaJa
codziennie? dzień w dzień biegasz? nawet jak pada deszcz i jest zimno -20 stopni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×