Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michasia:))

Zdrada chlopaka

Polecane posty

Gość Michasia:))

mam problem..byłam wtedy z chłopakiem 5m-cy..i mieliśmy ostry kryzys w związku tak ze napisał mi ze to już jest koniec i tylko przyjaźń byłam bardzo załamana...i wtedy spotkałam się z moim byłym i on mnie pocałował..żałowałam już wtedy tego..mijały dni..pisaliśmy z aktualnym chłopakiem ale był strasznie oschły dla mnie a ja jestem taka ze potrzebuje czułości. ale spotykaliśmy się ale nie było to co kiedyś .za jakiś czas znowu się spotkałam z byłym i doszło do zbliżenia. 2 razy tak się spotkaliśmy z byłym i na tym samym się skończyło .mówił mi ze mnie kocha i chce wrócić do mnie.ale za każdym razem kiedy wracałam z tego spotkania płakałam bardzo gorzko..przyszedł weekend i spotkałam się z aktualnym...wtedy zaczęło nam się układać i do tej pory nam się bardzo dobrze układa..a najlepsze ze się nie kłócimy ani nic..ja zerwałam z byłym jaki kolwiek kontakt..zrozumiałam jak bardzo mocno kocham aktualnego chłopaka i jaka jestem z nim szczęśliwa..jednak meczy mnie to czy mu powiedzieć czy nie..wiem jednak ze jak powiem to on mnie znienawidzi i zostawi..a ja ta bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez miśka..próbuje zapomnieć...zapominam o tym gdy jestem z miśkiem..a tak myślę .i płacze bardzo gorzko..ktoś mi powiedział ze jeśli go kocham to mam nie mówić ponieważ bardzo go zranię..a przecież tego nie chce..wiem jedno ze nigdy w życiu tego nie zrobię..i będę pokutować za to do ostatnich dni w moim życiu..doradźcie mi..mam powiedzieć czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kossakowski
Hej .Misia powiem tak jezeli go kochasz i nie chcesz go krzywdzic to mu o tym nie mow .Czasami rzeczy o ktorych nie wiemy przynajmniej nas nie bola nawet jezeli uwazasz ze kochasz go i chcesz z nim byc to lepiej nic nie mow bo wiesz ja bym tego nie zniosl gdybym sie dowiedzial ze moja nowa dziewczyna jednak sypiala ze swoim bylym.Co ciekawe jest to ze ja tez mam dziewczyne o twoim imieniu i jestem z nia mniej wiecej od roku czasu a moze to ty ?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michasia:))
nie nie na pewno nie jestem twoja;)) a ja z moim Misiem:)) nie długo mamy roczek:))dziekuje za wyrozumiałość ..potrzebowałam takiego wypowiedzenia sie ..za bardzo dusiłam to w sobie..i mnie bardzo bolało..a przyjaciółkom nie ufam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michasia:))
do:Kossakowski:))) ale ja z moim eks zerwalam jakie kolwiek kontakty..jak go widze na imprezie to odwracam sie z druga strone..albo namietnie caluje mojego chlopaka i bardzo załuje tamtego .a kochac ..kocham do szaleństwa..weszła bym w ogień za niegoo..;)))Tylko mój Misiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kossakowski
to dobrze ze kochasz i mam nadzieje ze bedziecie razem dlugo i szczesliwie czy macie juz date slubu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michasia:))
no na razie nie mamy dokładnej daty..bo musi być po kolei..zaręczyny itd ale plany mamy że tak za 2latka;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czas
Gratulacje znajdż trzeciego dupa wytrzyma,a bedziesz zadowolona,typu dla ducha i ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michasia:))
do :mam czas chyba nie zrozumiałes?aś wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×