Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zelazna_dziewica

Romans na Kafe

Polecane posty

Poplotkujmy...kto ma romans na Kafe? Czy są tu jakieś pary? A może dzięki kafe ktoś poznał swoją drugą połówkę? Piszcie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie, żelazna kim jesteś??zakonnicą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopaczyna
Hehehehe... Tia... Kiedyś, dawno temu, pięknie się tu zaczęła historia pewnej znajomości. Miłość nawet dość szybko przyszła;) Całe 4 lata poświęcone zostały przeze mnie... Ale, życie to niejebajka.. I dlatego skończyło się tak samo szybko, jak się zaczęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliiiaaanie
romanse na kafe ;)pewnie ...zawsze się jakieś znajdą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopaczyna
heeehhhh... nosiło się kiedyś hery po pachy:) długo masz tego nicka??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książkę piszesz?czy jesteś przedstawicielem jakiegoś portalu , gazety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe... nie o to mi chodziło!! :D:D:D:D To było zakamuflowane pytanie o to, jak długo jesteś ich fanką.:D:D:D:D:D A co do tematu, to napisałem nieco wyżej..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanką Ironów jestem jakiś czas,zawsze lubiłam taką muzykę,w liceum nosiłąm długie włosy,skórzane kurtki i spodnie gumki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie długo?? jak dla mnie to jest jednak kawałek czasu... :) Jak tak teraz na to patrzę, gdy emocje już opadły;), to były naprawdę fajne 4 lata. I trochę szkoda, że tak się stało. Ale co zrobić?? Za daleko mieliśmy do siebie, a poza tym nie te światy się spotkały:) I tak fajnie, że wytrzymały ze sobą 4 lata...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe... spodnie gumki.. mój Boże, ile to lat już minęło??;) naciągałem je nawet na gips na nodze!!:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siorki.. przeczytałem "nie długo".. wybacz, ale dopiero z pracy wróciłem, więc mogę mieć jakieś haluny..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak zwykle kilometry...a piszecie ze sobą czasem? chłopaczyna a skąd wiesz ile mam lat skoro piszesz,że szmat czasu lubię Ironów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie piszemy już... jeśli coś się kończy, to niech się kończy.:) gruba krecha, kilka kropek i już...:) nie mam pojęcia ile masz lat. Pisałem o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×