Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zelazna_dziewica

Romans na Kafe

Polecane posty

Gość justynian_VII
Próbowałem 2 razy umawiać się przez to forum, za każdym razem kobiety były piękne z wyglądu ale niezaradne i nieciekawe emocjonalnie i z wymaganiami z kosmosu. Finalnie moją przyszłą żonę poznałem również w internecie, ale na czacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynian_VII-- teraz macie takie ułatwienia że mózg sie lasuje.Do zony musiałem "biegać i zabiegać" przez miesiac czasu i jeszcze z dojazdem 150 km:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi teraz wpadło w oko, że na końcu jakby wystrzępiony nieco, ale i tak śliczny!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu-- hehehehe... sztuka epistolarna w narodzie zanikła wraz z pojawieniem się kafeterii!:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynian_VII
Duchu, kobietom przez te "ułatwienia" poprzewracało się w głowach i jeszcze 3 miesiące temu chętnie bym się z Tobą zamienił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynian_VII--zdopingowałeś mnie do odpowiedzi.Więc tez są fatalne skutki poznania w necie.Tak jak we wszystkim,doza umiaru wszędzie musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynian_VII
Żelazna_Dz..co?hahaha Do rzeczy ... Ja też tak myślałem ale w końcu na mnie kolej też przyszła :) A już pod 30-tkę podchodzę więc czas najwyższy bo już zaczynałem wierzyć że jestem trędowaty albo przeklęty jakaś samotniczą klątwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopaczyna-- to był kwik:PKiedyś mogłem dłuższe to wykonywać teraz wpadli na sposób i blokada jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynian_VII-- przyszło ci,ze w brylach bedziesz patrzec do kołyski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelazna_dziewica-- nie za szybko z tym slubem??Przeciez dopiero pare miesiecy ja zna.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właściwie pozna ją ...............nigdy.Kobieta zmienną jest i trzeba ja przyjmować taka jaką jest i nie starać sie ja zrozumieć:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynian_VII
oj nie wiem jeszcze o ślubie nie myślimy ale najpóźniej w przyszłym roku :) póki co rozkoszujemy się sobą i uszczęśliwiamy nawzajem na wszelkie możliwe sposoby :) idę się trochę poopalać żeby jeszcze bardziej podobać się mojej ukochanej myszce. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś kawalerowie niechetni dziś są do swobodnych wypowiedzi:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelazna_dziewica-- za wcześnie romantyzm rozwija sie w końcówce dnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynian_VII
nie chodze na solarium a u mnie świeci ładne słoneczko :) chociaż znając życie jak dojadę na łono natury to zacznie się ulewa i tyle będzie z opalania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelazna_dziewica-- a moze uszczkniesz coś od siebie?:P Przynajmniej niezdecydowanych pociagniesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelazna_dziewica (ilość tematów: 1, ilość postów: 5)-- o TY diablico dziś załozyłaś nowe wdzianko:D Czyli masz jeszcze inne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś na swoim profilu miałem.............bagatela 38 tysiecy postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×