Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zelazna_dziewica

Romans na Kafe

Polecane posty

no cóż.. chyba pora się przyznać, do tej metryki..:P długich herów już nie ma, bo siwiejące nie wyglądają za specjalnie;) ale chłopaczyna cały czas gdzieś tam głowie jeszcze jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o to chodzi, nie lubię podszywów i rynsztokowych wypowiedzi, które się pojawiaja przy takich rozmowach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfi- nie przesadzaj. Na takie teksy po prostu trzeba włączyć ignora..;) żelazna- a u Ciebie jak z duchem??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha... skąd wiedziałem??;) u mnie też... ciekaw teraz jestem, czy czasem nie siadaliśmy na tych samych ławkach?..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żelazna , mozna wiedzieć z jakiej części kraju jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to się nie znamy na pewno.. ja bardziej centrum. a fugazzi to był taki klubik koncertowy w starym PRL-owskim kinie.. coś jak Stodoła, tylko tam grali tylko "na ostro"..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lublin i okolice ?a może Białystok i okolice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mnie wprowadziłaś w sentymentalny nastrój..:) przypomniało mi się, że pierwsze słowa rozumiane przeze mnie po angielsku, były ich tekstami... a ile się trzeba było nałazić po mieście, żeby je zdobyć!! internetu wtedy, niestety, nie było...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak...ja pamiętam jak do kurtek albo swetrów przyczepiało się takie małe ,okrągłe znaczki z ulubionymi zespołam...tylko,kurcze zapomniałam jak się na nie mówiło...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o czym mówisz:) my to nazywaliśmy kapsle;) i te naszywki na kurtkach, plecakach i gdzie tylko się dało!! kurde tak niedawno, a jednak tak daleko, co??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK,TAK kapsle:D:D:D:D i naszywki też,ja czasem sama coś na dżinach malowałam,to były czasy mieliśmy swoją ulubioną knajpkę i tam się zbieraliśmy...eh łezka w oku się kręci:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercer73
dziewica ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×