Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

.zakonnica

kolory wnętrza - proszę poradzcie

Polecane posty

Mam duży salon prawie 60 m2 i przedpokój 18 m2. Jakimi kolorami pomalować ściany???? Maz wymyslił przedpokój kolor jarzębinowy z nobilesa a pokój??? Jaki kolor pokoju, żeby to pasowało bo tam nie ma drzwi - jest wejście szerokie 1,5 metra Proszę o rady. Moze ktoś ma podobny kolor i poda mi drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady....
60 metrów to kawał pokoju, większy niż moje mieszkanie :D Dużo zależy od tego jakie strefy tam wydzielasz, jaki w ogóle pokój ma układ, czy ma wnęki, ile jest okien i w ogóle. Tak jak zadałaś pytanie to jest bez sensu, bo po pierwsze jak pomalujesz przedpokój CAŁY na jarzębinowo to będzie niezbyt ciekawie, podobnie jak taki wielki salon pomalujesz jednym kolorem to też nie zadziała, chyba że jakimś bardzo jasnym, prawie białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokój jest faktycznie taki duży. ściany są wysokosci 1 metra potem skosy na scianach szczytowych sa 2 okna 120x120 a po przeciwnej stronie 2 drzwi balkonowych 100x220 światła jest dość dużo w pokoju mają być tylko stoły na 12 osób i ewentualnie komody właśnie nie wiem jaki kolor żeby pasowało do przedpokoju, który ma być jarzębinowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Face to wall
Witaj.........zobacz..mnie te zasady przypadły do gustu...: http://tnijurl.com/74a630c21a54/ za chwilę to możesz mieć w formie pdf............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź sobie projektanta
Nikt Ci wirtualnie nie doradzi, jak Cię nie stać na projektanta, to weź ze sklepu próbnik i dobieraj sobie kolory na piechotę :o Kto Ci z takiego opisu doradzi? 60 metrów pokoju to jest kupa przestrzeni, jeszcze te skosy - naprawdę można by fajnie podziałać kolorami, ale trzeba najpierw zobaczyć wnętrze, a przede wszystkim ten jarzębionowy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź sobie projektanta
A swoją drogą - ile tych stołów na 12 osób tam ma być, bo chyba nie rozumiem? Chcesz z takiego wielkiego pokoju zrobić jadalnię? Spokojnie mogłabyś tam wydzielić strefę kanapowo-wypoczynkową, jadalną i nawet pewnie jeszcze jakąś... i jeszcze by było dużo przestrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnie - duży salon
połączony z przedpokojem bez drzwi. Zastosowałam farby Duluxa. W przedpokoju jest "dzikie wino" - śliczna odmiana ciepłej ciemnej czerwieni a w salonie "jasny beż" i "lato Toscanii". Do tego ciemne meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stoły mają być 2 bo właśnie ma to być pokój na uroczystości rodzinne. Owszem w jednej części ma być sofa i TV dziekuję za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu na trzecim zdjęciu masz piękne zestawienie koloru (jarzębinowego z jasnym!!!!! Tym jasnym możesz pomalować swój b.duży salon a nisze i skosy kolorem jarzebinowym,wtedy wszystko będzie współgrało.Farby Dulux tez mają piekną gamę kolorystyczną!!!To zestawienie jest naprawdę piękne.Do tego efektowny jarzębinowy wypoczynek.Jasne poduchy. http://www.artbud.pl/Nobiles_Pory_Roku_Jesien_farba_lateksowa_opak_25L_i_5_L-22124.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie o takie porównania mi chodziło a nie mogłam nigdzie znaleźć chyba ten gruszkowy będzie ładniejszy niż ten kamionkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O tak,koniecznie pierdyknij
nobiles na ścianach, najlepiej w takim zestawieniu jak na zdjęciu :) Będziesz miała jajeczno-przaśną chałupkę jak 90% rodaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O tak,koniecznie pierdyknij
A to akurat jedno dziadostwo, ale widzę że i tak nie łapiesz:) Nie dobiera się koloru do powierzchni tylko do całego wnętrza. Ustaw meble, pomieszkaj w nim ze 2 miesiące, a potem dopiero maluj, skoro na fachowca Cię nie stać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście nie łapię. Co akurat jedno dziadostwo???? Te kolory??? Jak mam mieszkać ze 2 miesiące w pomieszczeniu wygipsowanym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec ja projektantka wnetrz powiem, ze nic nie powiem;) Jest tyle mozliwosci, ze glowa mala. Po pierwsze musialabym wiedziec w jakim stylu chcesz urzadzic te 60m. Jakie dodatki, dekoracja...Po za tym wazna jest podloga. Masz flizy, drewno, panele... jaki kolor i faktura?? Jakie kolory lubisz? Nastepna rzecz: Mozna na sciany rzucic drewno, czy na sufit belki. Mozna jakas sciane otynkowac jakas fakture zrobic. Mozna rzucic gdzies tapete itd.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty pani mądralińska
"O tak,koniecznie pierdyknij" - nie masz nic to powiedzenia, bo jesteś głupią gęsią z PGR-u a udajesz ekspertkę ws kolorów , a sama pewnie mieszkasz w jakiejś oborze jak na głupia krowę przystało,najpiew poradź sobie samej, a potem te swoje durnoty opowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Pelagia
jasny wrzos,brudny róż,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×