Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magnezzziaaaa

jaka jest procedura przy rozwodziebez orzekania o winie?

Polecane posty

Gość magnezzziaaaa
no tak macie racje chyba bede musiala zasiegnac jakiejs rady w sadzie albo u prawnika, bo maz chccial wydrukowac wzor pozwy z internetu i go wypelnic a ja jestem zielona w tym wszystkim moze lepiej jak mi to napisze jakis prawnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też nie lubię poprawiać
WIDOK Choć rzadko poprawiam błędy Polska pisze się z wielkiej litery! Pisze się WIELKĄ LITERĄ, a nie Z WIELKIEJ LITERY:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnezzziaaaa
a jaki czas separacji musi byc zeby sad nie mial watpliwosci,ze to koniec zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt....
myśle, że wzór pozwu może być z internetu , bardziej powinniście się właśnie tym świadkiem zainteresować no i sposobem zbadania przez sąd waszych ustalen co do opieki nad dzieckiem.Choć rozwód dwojga ludzi , do tego rodziców takiego maleństwa to zawsze porażka mimo wszytsko życzę powodzenia:-) Obyście zawsze byli dobrymi rodzicami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widokuuee
ten kraj to zenada , nigdy go nie napisze z litery duzej , nie bede go wywyzszał , skoro to szmbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widokuuee
poprawiaczki :) wielką ha ha ha jak juz to pisze z "dużej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt....
powinno nie być wspólnego "stołu", wspólnego" łoża " i wspólnego mieszkania ale ile czasu wg sądu to nie wiem może inni pomogą,nam udało się zażegnac kryzys lata temu i choć 2 lata mieszkaliśmy osobno, jakoś się dogadaliśmy i po pierwszej rozprawie odpuściliśmy rozwód( na szczęście:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dostalismy rozwód na pierwszej rozprawie. Najwazniejsze to dogadać się między sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIDOK
zapewniam że z wielkiej... chodziło mi nie o poprawianie a o szacunek do kraju w którym się urodziłeś jako mężczyzna(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIDOK
od razu widać, żeś dno widoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widokuuee
to tez odpisalem - nie mam szacunku dla tego kraju ! jest mi wstyd , ze sie tu urodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnezzziaaaa
hmm to moze wypowie sie ktos kto dostal rozwod i ma dziecko, ile czasu bylo separacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIDOK
kto"sra" do własnego gniazda nie zasługuje na szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnezzziaaaa
prosze nie obrzucajcie sie błotem ja chce tylko zasiegnac rady albo pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIDOK
na koniec życzę Ci, byś w następnym wcieleniu urodził się w Afganistanie najniższej kaście w Indiach lub w Kamerunie. Może to nauczy się szacunku do kraju w którym się urodziłeś baranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widokuuee
aha !! dno ... wybaczyć mi zatem musisz, ale moi dziadkowie walczyli o ten "kraj" tak sie składa, ze w obu wojnach swiatowych i juz oni załowali, ze to robili. Oczywiscie wyszło to po czasie. Mozesz byc patriotką - mnie nic do tego - ale też Tobie nic do tego, ze ja nim nie jestem ! To tak jak z miłoscią , nie pokochasz mezczyzny na siłę , a jednak za cos go kochać musisz. Wtedy jest zdrowa miłosc o innej pisac nie bedę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIDOK
autorko- dostałaś radę- pisz wniosek i idź do prawnika w uzgodnieniu z męzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widokuuee
widzisz dlatego tego kraju nie trawie - wlasnie pzrez takich ludzi jak ty , wyzywajacych innych , złorzyczacych itd. sra w wlasne gniazdo ? a cóż ja takiego złego temu krajowi zrobiłem , ze tak piszesz ? spzredałem go ? jakies tajemnice panstwowe , wojskowe ? nie wiec skad pisanie o sranoi w wlasne gniazdo ? pisze o braku patriotyzmu i nienawidzeniu tego kraju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIDOK
Twoi dziadkowie pewnie się w grobach przewracają- cierpieli za kraj być może licząc, że Ty coś zmienisz ale Ty wolisz jojczyć. Dobra konczę temat. niektórzy dzisiejsi faceci to jakieś wynaturzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIDOK
Polska jest pięknym krajem w którym wiele można zmienić. To tak już na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnezzziaaaa jak juz pisałam na pierwszej sprawie 0 separacji. dziecko 1,5 roku. Szczegółów tu nie napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widokuuee
nie nie pzrewracają sie - czytasz co pisze ? jzu oni załowali - to byc moze słowo niewłasciwe - ze walczyli za ten kraj . bo co wywalczyli ? kto przejoł wladzę ? co oni z tego mieli ? ty nie ogarniasz tematu .Mozesz isc i płakac na grobie Gierka , na grobie Gomułki , wreszcie i na Kaczynskiego - ja nie mam zamiaru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widokuuee
kraj i piekny tu sie zgadzam , ale ty dalej mylisz chyba pojecia ! jako geograficznie jest piekny , ja jednak nie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwód 15 letniego małzeństwa z dwójką niepełnoletnich dzieci - 0 separacji mieszkaniowej zanik wszelkich więzi rozwód na 2 rozprawie w związku z brakiem świadka na okoliczność opieki nad dziećmi na pierwszej rozprawie (nieznajomość prawa szkodzi) wszystkie ustalenia rozwodowe podjęte zgodnie i umieszczone w pozwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnezzziaaaa
a dluga wstrzemiezliwosc seksualna przed rozprawa?? sorka,ze pytam ale ponoc na rozprawie zadaja takie pytrania nie wiem czy to jest wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wstrzemięźliwość tylko ustanie współżycia :) nie sądzę, żeby w prawie poslkim było to konkretnie wpisane :) no, ale jak sypiasz zmężem, to nie ustała więź emocjonalna, czyli nie ma już jednej przesłanki do rozwodu, a musza byc spełnione wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt....
jeny... jeśli sypiasz z mężem to dlaczego??????? skoro ludzie chcą się rozwieść znaczy się nie kochają? Autorko chyba jak powiecie 3 miesiące to wystarczy...ale spytaj innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnezzziaaaa
nie, nie sypiam z mezem zanim sie wyprowadzil to juz jakis czas nie wspolzylismy tak pytam tylko teoretycznie no dobra nie bede juz was meczyc dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt....
nie męczysz:-) To zrozumiałe że jesteś niepewna i nie wiesz, co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnezzziaaaa
w koncu to moj pierwszy maz wiec skad niby mam wiedziec :) ale ciesze,ze sie,ze sa fora takie je te i mozna sie na nich poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×