Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magnezzziaaaa

jaka jest procedura przy rozwodziebez orzekania o winie?

Polecane posty

Gość nikt....
lepiej jednak udać się do kogoś zaufanego w realnym świecie bo tu wiele osób swoje frustracje przelewa na klawiaturę i nawet jeśli udzielają sensownych rad , są one wynikiem własnych, nie zawsze dobrych doświadczen- lepiej zdobyć wiedzę bardziej ogólną. Pozdrawiam i powodzenia- oby udało Ci się w zgodzie załatwić wszystkie wasze sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzia
tak, jak tu ktoś napisał...dogadajcie się z mężem co do wspólnych zeznań i tyle...sąd wymaga minimum 6 miesiecy rozpadu wiezi emocjonalnej, fizycznej i materialnej, ale przecież nikt was nie sparwdzi jeśli no bedzie to 5 miesięcy, a powiecie 7...wazne abyście oboje powiedzieli tak samo... u nas rozpad wiezi fizycznej i emocjonalenj trwał dłuzęj, ale materialnej około 3 mies przed rozwodem... z netu wystarczy jak weźmiesz wzór i wypełnisz...masz dużo różnych wzorów innych ludzi... jak chcesz napisz swojego maila, prześlę ci mój pozew. też mamy dzieko i rozwód był na 1 rozprawie. pozew pisałam sama, włąśnei bazując na wzorach z netu i było ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzia
aha...myśmy np do dnia rozwodu mieszkali wspólnie ale oddzielnie prowadziliśmy gospodarstwo i sad sie nie pzryczepił...wiec akurat to mam mało do rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnezzziaaaa
grza to moj mail madzienka69@wp.pl z checia zerkne jak wyglada taki pozew to mnie zmartwilas z tym pol roku no ale nie ktorzy mieszkaja ze soba nawet po rozwodzie bo nie maja gdzie isc wiec juz nie wiem na jakiej zasadzie to wszystko polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzia
napisałam...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnezzziaaaa
przeczytałam i odpisałam dziękuje za pomoc i wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzia jesli mozesz to przeslij mi tez swoj pozew. Mąż był u prawnika ale praktycznie nic konkretnego nie napisal mu prawnik a 300 zl kasy wziąl. Mam dzieci w wieku 10 i 5 lat. Jesteśmy z mężem zdecydowani na rozwód bez orzekania o winie. Co mamy napisać w pozwie aby dostać rozwód jak najszybciej bez wyciągania brudów ?????? Chcemy to zalatwić szybko i bezboleśnie dla dzieci. dzieci maja zostac przy mnie alimenty mamy ustalone a podział majątku robimy we wlasnym zakresie. Prosze o radę, bo tak naprawde nie mamy co napisać , jestesmy po ślubie 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma bezbolesnego
rozwodu dla dzieci, one zawsze cierpią. To rodzice sobie wyobrażają, że można dzieciom wyprać mózgi, żeby nic nie rozumiały i nie czuły. Autorka poprzedniego teksu jest kompletną debilką. Nie dość ze odgrzebuje stary temat, to jeszcze uważa, że dzieci rozumu nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debilka to Ty jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Staramy się dogadać z mężem aby dzieci jak najmniej to odczuły i wiedziały , że obydwoje je kochamy. Różnie w życiu bywa a czasami najlepszym wyjściem jest się rozstać , bo poco żyć w toksycznym związku i jeszcze dzieci mają na tym cierpieć. Jeżeli mozna to trzeba to tak załatwić aby jak najmniej dziecia sprawić bólu. jesli tego nie rozumiesz to sama jesteś debilem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda gadać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×