Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aska brzydula

jestem tak brzydka i musze codziennie nosic makijaz

Polecane posty

zgodze sie z tym,ze jesli ma sie ladna cere to juz polowa sukcesu... sama moge wyjsc z domu bez makijazu jesi mam ze dwa dni w msc ok cere .... a jesli ma sie brzydka cere po pierwsze odbiera to pewnosc soiebi ea po drugie chce sie to zatuszowac i czasami nawet nieswiadomie nalozy sie za duzo tego makijazu - to dla "normalnych dziewczyn i kobiet" natomiast pelna tapeta nawet na noc i wstawianie o 5 zeby nas facet nie zobaczyl bez tapety to juz przesada gruba i nie popieram;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaaaaaaaaaa
oj tam nie wierze w taka roznice straszna przed makijazem i po rysow makijaz nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ja też No i? 95% moich koleżanek też Jeszcze wlosy mam liche, wiec mam przedluzane, ludzie chwala jakie ladne:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja muszę powiedzieć sama z siebie bardzo lubię się malować. Nie ma większego znaczenia czy maluje się do pracy czy na wielkie wyjścia. Po prostu lubię. Mam tez fajne sprawdzone kosmetyki z tej serii: https://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/twarz#podklady są na prawdę bardzo fajne i wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze żebyś siebie akceptowała, a jeżeli uważasz że musisz codziennie nakładać makijaż to możesz nauczyć się jak szybciej go robić. Ja na przykład skończyłam szkołę makijażu którą z resztą polecam, Vena Art w Białymstoku, gdzie nauczyłam się robić ładny i szybki makijaż - jest mi lepiej 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×