Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Ostatnio mam MAŁE WIELKIE RADOŚCI. Zakupiłam na allegro prezenty dla mojego Królewicza-Wnusia - cz e k a m na jego obiecany przyjazd. Patrzę na klocki - takie prawdziwe,drewniane, komplet sztućców dla dzieciaczka i usmiecham się. obecnie jest nad morzem. Dobrze,że mogę cieszyć się czekaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz zagłębiam się na ytube w CZARNE DZIURY. Słucham wykładów fizyka. Tylko proszę się nie śmiać. może cus z tego zrozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze takie coś znalazłam: Ludzie wierzą, że aby zdobyć sukces, trzeba wcześnie wstawać. Otóż nie- trzeba wstawać w dobrym humorze! Marcel Achard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus dziękuję,chyba wrócę do łóżka.Wracając do tego mężczyzny z córką,jest wiele krzywdy i niesprawiedliwości na tym świecie aż człowiekowi serce ściska z bezsilności.Życie............ czasem się zastanawiam co ono warte? Livio wiersz fajny,czasem warto oderwać się od rzeczywistości,pomarzyć,bo cóż jest warty człowiek bez marzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki muszę wstawać.Mój Z jutro będzie w domu,więc muszę coś przyszykować,narka pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna wskakuj do łóżka.Był w Polsce to się najadł. Kup gotowca .Zdrówka życzę. Livio pośmigałam sobie z Tobą w chmurach . Niestety szybko wróciłam do rzeczywistości jak spojrzałam na swoje biurko.Jeszcze stos papierów na mnie czeka. Nie mogę uwierzyć, że to już koniec lipca. Globusiku odpoczywaj.Żeś mnie rozbawiła z tymi drzewami udzielając porady Marylce. Mario decyzja już zapadła ? Dostałaś tą pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio :) Wiersze skłaniają do rozmyślań.. Pomarzyć też można, to nic nie kosztuje !!! Bardzo podoba mi się cytat ; kto wstaje w dobrym humorze- odnosi sukcesy. Dodałabym - uśmiechaj się do ludzi , uśmiech wraca do nas. Globus drzew w moim mieście jest dużo:) 123 pracę mam od września . Luna -wystarczy jak powiesz Z. jak bardzo za nim tęskniłaś. A na dobre jedzenie możecie gdzieś wyjść. Na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście dziewczyny,macie wszystkie racje o tym jedzeniu,ale ja tak nie potrafię,zawsze jak wraca mam dla niego coś dobrego. Jutro zaserwuję mu gołąbki,oczywiście dziś je gotuję bo jutro póżno z pracy wrócę i chcę abyśmy mieli ten czas dla siebie.Zakasuję rękawy i do garów idę.A ciasto też mam zamiar zrobić, roladę cytrynową. pozdrowionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna , Twój Z pędzi już do ciebie Gołąbeczko. Jak miło słyszeć ,kobietę zakochaną w swoim M.Ja to pewnie więcej narzekam. Ale jak trzeba pochwalić , to chwalę. Nie zamieniła bym go nigdy na nikogo innego. Ma swoje wady , ja też , nasze małżeństwo to TOLERANCJA przede wszystkim .Pomoc , wspieranie się w różnych trudnych chwilach. I chociaż czasami potrafi powiedzieć mi ,że każdy ma swoje... to tylko słowa.Jesteśmy razem na dobre i na złe , nawet wtedy ,gdy milczymy. Co porabiacie dziewczynki? Ja idę na polowanie na swój tarasik.Biorę offa i łapkę na muchy. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOASIU KASIU
Dziewczyny no i klawo jest:) Jak trzeba to chłopaków należy pochwalić , nieeeee żałować:D trzeba też delikatnie mówiąc:D zwrócić uwagę ...co by w piórka nie obrośli. Właśnie "zwróciłam uwagę" swojemu Cieniowi i nie widzę go już za plecami:D. Wiedział,że sklep rybny zlikwidowano i nic nie powiedział. Ja w ten deszcz musiałam wracać i iść do drugiego. LIVIO! Jak już kupiłam rybę poczułam również małą radość:D i prawie biegiem do domu. Czekasz na Wnusia no nie powiem prawdziwego Królewicza. Dziewczyny LIVI Wnuk tooooo jest osobowość:D:D ....niby mała a jednocześnie wielka:D Jestem pewna,że w genach dostał dużo od Babci. Życzę Ci LIVIO dobrej pogody na ten czas. Mały użył by zabawy w ogrodzie. LUNA! Wiem,że chcesz stanąć na wysokości zadania i przywitać Z w domku.Mam nadzieję,że nie przeszarżowałaś i wzięłaś pod uwagę swoje możliwości. Przeziębienie latem ...nie ma nic gorszego. Wskakuj pod pierzynkę:D Z zrozumie, że i tak zrobiłaś wiele. ❤️ dla niego będzie najważniejsze. MARYLKO! Gdyby Jaś był tchórzliwy i bał się drzew , to przecież masz łąkę pod ręką:D 1 2 3! Prawda ...raz dwa trzy ..... i koniec lipca. Papiery na biurku będą zalegać zawsze , ale znowu ...raz dwa trzy ... zrobisz co potrzeba i będzie luz:D Babki moja znajoma za przykładem kuzynki LIVI podesłała mi pismo do czytania i stosowania w nim zaleceń. Jak popatrzyłam to nie miała bym czasu na normalny posiłek dziennie. Trzeba jeść i pić same mikstury. OOOO Matko LIVIO jakoś muszę się z tego wywinąć:D Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny przepraszam , wyszło na pomarańczowo, ale obie z LIVIĄ szukałyśmy właśnie JOASI KASI i stąd ten nick. Czasami do nas pisała. Cały czas wierzę ,że nas odnajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Starzy ludzie Babcia Ludwisia w wieku dziewięćdziesięciu dwóch lat ciągle mieszkała w swoim starym gospodarstwie, robiła sama makaron, prała w pralce z wyżymaczką, którą trzymała w piwnicy. Uprawiała warzywniak - tak wielki, że mógłby wyżywiać dużo ludzi - jedynie za pomocą motyki i szpadla. Jej siedemdziesięcioletnie dzieci żywo protestowały, gdy upierała się, że będzie kosić swój olbrzymi trawnik archaiczną kosiarką bez napędu. - Pracuję na dworze tylko wtedy, gdy jest chłodno, wczesnym rankiem i wieczorem - tłumaczyła babcia - i zawsze mam na głowie kapelusz, który chroni przed słońcem. Mimo to jej dzieci poczuły zrozumiałą ulgę, gdy usłyszały, babcia chodzi w południe obiad do miejscowego klubu seniora. - Tak - przyznała się babcia, gdy jej córka kiwała głową na znak pochwały. - Chodzę im gotować. Ci starzy ludzie są mi bardzo wdzięczni! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ,ha , witaj Joasiu Kasiu , czyli Globusiku? Mój starszy syn ma pseudo w naszym domu KSIĘCIUNIO. Młodszy KRÓLEWICZ. Zawsze z M po cichu ich tak nazywamy. No czasami i głośno. Pasuje to do nich , oj pasuje.Wiele by tu pisać. Ale jak Livia napisała nam dziś o swoim królewiczu , uśmiecham się i tak mi miło .Livio wypatruję go przez okienko razem z Tobą. Globusiku Twój S już w domku? Spotkaliście się? Bo tak do końca nie wiem , mieszka z Wami? Tak bardzo cieszyłaś się na jego przyjazd .Napisz coś więcej. Polowanie udane.Komary wybite , idę bujać się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem :)Właśnie zjadłam jajecznicę ze szczypiorkiem. Póżno ale miałam ochotę. Kaja też trochę dostała. Znowu padało..be... już wszystkich ta pogoda drażni. Globus - historia o starszej pani świetna . Pamiętam moją babcię :) W wieku 87 lat codziennie o piątej rano zamiatała chodnik przed domem.Musi być czysto i koniec ! Wynosiła mleko dla bezpańskich kotów. Była wiecznie w ruchu.i taka szczupła jak ja. Bardzo ją kochaliśmy :) Ale mi się zebrało na wspomnienia. Może kiedyś moje wnuki ciepło pomyślą o mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! wszystko gotowe,nawet zdążyłam oko przymknąć,na godzinkę,a czuję się jak przewalcowana.Nie mam siły.Zastanawiam się, jak ja jutro w pracy będę funkcjonować. Joasiu Kasiu Globusiku ja myślałam że to ktoś nowy,ale mnie nabrałaś,jak czytałam wpis, to sobie myślę, że to podobne do stylu Globusa, co jest grane? Jakaś wczorajsza dziś jestem!!!!!!!!!!!!!!!! Zwalam to na przeziębienie. 123 każdy ma swoje... to prawda najważniejsze wsparcie,tolerancja i szacunek dla drugiego człowieka! Mi tego wszystkiego brakowało w moim małżeństwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNU - JOASIA KASIA - TAKA NASZA MASKOTKA. Nawet założyłam nowy temat - JOASOIU_KASIU - szulamy Cie. Niestety - nie znalazła nas,a bardo z chctce popłakała się,że nie ma Globusa :( widocznie niewiele spędza czasu na kafę. Zaraz podnosę ten temat - jak możecie - wołajcie ją. W końcu,życzenia się spełniają jak mocno ich pragniemy. A dzisiaj.... mam dobry humor! Dobrej nocy. Rano proszę o kwas chlebowy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!! Dziewczyny nie chciało mi się z łóżka wstać,moje kości odmawiają posłuszeństwa. Za oknem,hm....szaro aczkolwiek ciepło,padać będzie. Życzę wam miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 na powitanie do tego kawa. Babeczki👄 JOASIA KASIA co jakiś czas witała się z nami na poprzednim topiku. To bardzo młoda dziewczyna .Jak dobrze pamiętam miała 23 lata. Nigdy nie pisała o swoim smutnym życiu:(, / okazało się ,że takie miała/ czytała nas i niejednokrotnie zaznaczała,że ładuje swoje akumulatory. Razem z LIVIĄ szukałyśmy jej i szukamy dalej. Nie wyobrażacie sobie jak pragnę by się pokazała tutaj❤️ Bardzo mało mi potrzeba by się wzruszyć:( Ten liścik na początek dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA ! Życzę Ci dobrego samopoczucia i szczęśliwego powrotu męża. 1 2 3! W życiu prawie każdego dnia na coś czekamy. LUNA na męża , LIVIA na wnuka , MARYLKA na wszystkie dzieci bo ma ich prawie pod ręką. My nie dość,że mamy jednego syna , to mieszka daleko od nas w Szczecinie. Do tego charakter pracy ma taki ,że jest bardzo dużo poza domem. Teraz ma szczęśliwy układ ponieważ wyjeżdża na 5 tygodni i 5 jest w domu. Przyjechał w połowie lipca , wyjechali na urlop dwa dni później i wrócili dwa wcześniej ze względu na pogodę. Na początku sierpnia przyjadą do nas lub pojedziemy my. A w połowie sierpnia znowu wyjeżdża. Bardzo liczę choć na mała zmianę pogody żeby można było razem wyjść poza 4 ściany. 1 2 3! po krótkim wyjaśnieniu będziesz zorientowana w mojej sytuacji rodzinnej. LIVIO MARYLKO U mnie od wczorajszego rana pada bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . Stawiam kwas w wagoniku , wedle życzenia Livio. Globusiku dziękuje żeś mi napisała .Miałam zupełnie inne wyobrażenia i czasami coś się chlapnie... Nie wiem czemu ,ale myślałam że Twój S mieszka w Waszym mieście. Pozdrawiam.Potem wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Witaj , jak z komarami czy off i łapka pomogły???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku polowanie udane .Moje roślinki o nazwie komarnica zawiodły w tym roku .Nie działają. Słucham wiadomości w radiu. Strasznie się zasmuciłam.Współczuję powodzianom.Zapowiadają dalsze opady. Bezradność. Cześć Lunka.No i co tam wygramoliłaś się z łóżka? Wszystko gotowe? O której przyjeżdża Z?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Pogoda jak zwykle- w nocy lało.Popijam z Wami kawkę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Witaj pijmy kawę na poprawę humoru:) 1 2 3! Bezsilność człowieka zniewala zupełnie. Wczoraj słyszałam wypowiedź rodziny która po ubiegłorocznej powodzi w lutym wprowadziła się do domu. Znowu zostali zalani. Jak i ile razy można zebrać siły???? Brakuje mi słów by wyrazić szacunek wszystkim którzy potrafią się podnieść! Pozdrawiam serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Komarzyca zawiodła , na tyle wody są potrzebne bardziej radykalne środki. U mnie podobno przeprowadzili jakieś zabiegi komarów nie ma. Ale jestem przymulona, bez zaangażowania do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam Wam Globusiku pomóc w poszukiwaniach Waszej młodej maskotki , ale nie mogę znależć tematu. Miłego dnia wszystkim paniom.Teraz się zatracę w papierach.Jakaś strasznie rozkojarzona dzisiaj jestem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! LIVIA założyła swoją stronę .... BLOBUS i LIVIA poszukujemy Cię JOASIU KASIU! wywoływałyśmy ją dość długo. To bardzo młoda dziewczyna , sadzę,że nie przegląda często kafeterii. Liczę jednak ,że los ją do nas sprowadzi. W dalszym ciągu jestem upiornie przymulona:D Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Właśnie o moim przymuleniu świadczą błędy w pisaniu:) miało być globus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×