Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Prof. Kazimierz Dąbrowski POSŁANIE DO NADWRAŻLIWYCH Bądźcie pozdrowieni, Nadwrażliwi za waszą czułość w nieczułości świata, za niepewność - wśród jego pewności za to, że odczuwacie innych tak jak siebie samych, zarażając się każdym bólem, za lęk przed światem, jego ślepą pewnością, która nie ma dna, za potrzebę oczyszczania rąk z niewidzialnego nawet brudu ziemi, bądźcie pozdrowieni. Bądźcie pozdrowieni, Nadwrażliwi za wasz lęk przed absurdem istnienia i delikatność niemówienia innym tego co w nich widzicie, za niezaradność w rzeczach zwykłych i umiejętność obcowania z niezwykłością, za realizm transcendentalny i brak realizmu życiowego, za nieprzystosowanie do tego co jest, a przystosowanie do tego co być powinno, za to co nieskończone - nieznane - niewypowiedziane, ukryte w was. Bądźcie pozdrowieni, Nadwrażliwi za waszą twórczość i ekstazę za wasze zachłanne przyjaźnie, miłość i lęk, że miłość mogłaby umrzeć jeszcze przed wami. Bądźcie pozdrowieni za wasze uzdolnienia - nigdy nie wykorzystane - (niedocenianie waszej wielkości nie pozwoli poznać wielkości tych, co przyjdą po was), za to, że chcą was zmieniać zamiast naśladować, że jesteście leczeni zamiast leczyć świat, za waszą Boską moc niszczoną przez zwierzęcą siłę, za niezwykłość i samotność waszych dróg, bądźcie pozdrowieni, Nadwrażliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY - nareszcie nie pada. Słońce świeci - jakby nigdy nic..... Idę do ogrodu.A potem robię małosolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam!!!! Bardzo uważnie przeczytałam waszą konwersację Livio,Upiorny! Interesujące! Upiorna ta moja sieć,na abonament,a o bluekard słyszałam,wszystko dobre czego nie mamy.Wszystko jakieś upiorne takie! Ha ha ha ha ha. Mój Z jeszcze w domu,postanowił że jutro wyruszy w podróż.Jutro będzie zakręcona niedziela. Ale to nic,po południu jadę do koleżanki,na kawkę i ciasto,oj pogadamy sobie. Livio co robiłaś w ogrodzie? Mario gości ugościłaś? Globusik rozkoszuje się wolnością!!!! Moje kwiaty,które zasadziłam dziś zakwitły! Pozdro wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Witamy Was serdecznie- Ja i Globus z Cieniem. Już wypiliśmy toast za wasze zdrowie i życzymy spokojnej nocki . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - to ja! Jak minęła nocka? niektórym to dobrze:D spotkali sie w realu - a za to dzisiaj - będzie rozstanie i będzie smutno:( Więc równowaga zachowana. Bawcie się dobrze Babeczki. My też w Wagoniku umilamy sobie życie. Dzisiaj podaję białą kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Livio kawa pyszna,bo blondi uwielbiam taką. No cóż, real dobra sprawa,spotkanie koleżanki,jeszcze lepsza. Dzień dziś pochmurny i deszczowy. Idę z piesem na spacer,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć . Jesteśmy po kawce. Pogaduchy załatwione. Pozdrawiamy serdecznie wszystkie Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario Globus fajnie że się spotkałyście.Napewno się nagadać nie mogłyście! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
wszystkim! Na przywitanie MARYLKI pies / śliczna Kaja/ obwąchała nas i dopiero zaakceptowała. Pewnie wyczuła zapach kota. Po powrocie do domu obwąchał nas kot , czuł psa , poczuł się obrażony ...poszedł spać.Przywitanie było bez entuzjazmu:( No i widzicie , tak źle i tak niedobrze. Pierwsze spotkanie w realu z MARYLKĄ było z dreszczykiem. Wczoraj witałyśmy się jak dobre znajome. Rozumiemy siebie i bardzo dobrze się nam rozmawia. Ble ble.... było do późnych godzin nocnych , na rozpoczęcie dnia kawa i dalsze ...ble ble. W MARYLKI domu można się bawić w chowanego:D jest super. Czy chcecie wiedzieć jak wygląda nasza koleżanka??:) Babki wyobraźcie sobie 17-latkę w sukieneczce z falbankami:D tak wygląda MARYLKA. Wczoraj po obiedzie poszliśmy na spacer.Przystanek był w herbaciani o której nie raz pisała. Miejsce bardzo przytulne i nastrojowe, można się napić dobrej herbaty lub kawy. Nie patrzyliśmy na zegar, do domu ściągnęliśmy ...o cho cho :) późno .. na dalszą część imprezy. Wygłosiłyśmy toast i wypiliśmy / Cień też :)/ za Wasze zdrowie👄 Jak zawsze czas mija i dzisiaj po obiedzie powrót do domu. MARYLKO! Dziękujemy za wszystko , szczególne podziękowanie za super bigos:D ciąg dalszy w następnym liście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Było tak jak pisze Globus. Z jednym wyjątkiem - 17lat to miałam bardzo dawno temu :) Luna, Livia , 123, Dora ,Princeska, Dalida zapraszam na nalewkę malinową, którą świetnie robi Cień Globusa A w ogóle to kiedyś możemy spotkać się w realu- w centrum Polski, żeby każda miała blisko. Nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia :) Podziękowania dla Kozy, która nas rozwesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalido napisz coś więcej. Każda z nas ma momenty załamki. Od tego tu jesteśmy ,żeby się wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
i dalej :) piszę ja :D Całą Waszą korespondencję dopiero przeczytam. Co tu gadać:D jestem trochę padnięta, Marylka będzie odsypiać naszą wizytę , ja wizytę i podroż. Dobrze znaleźć się w Wagoniku. LIVIO! Zauważyłam ,że zaopatrzenie w Warsie uzupełniłaś:) , jasne na Ciebie zawsze można liczyć❤️ KOZA!:D Poskakała , na szczęście ....nóżki nie złamała:D MARYLKO! Zgodnie z zapowiedzią Cień siedzi przed telewizorem ....ŻUŻEL to ważna sprawa:D LUNA! Dla Ciebie pozdrowienia Przeczytaj uważnie to co napiszę. Moja propozycja jest taka,, jeżeli kiedykolwiek będziesz w Bydgoszczy i wygospodarujesz 2-3 godziny czasu było by miło się spotkać. Odległość do mnie to ...żabi skok..... przywiezienie i odwiezienie Cię na kawę bierzemy na siebie. Oczywistym jest , do spotkania może dojść pod warunkiem ,że wyrazisz na nie ochotę. W życiu wszystko zdarzyć się może. PRINZESSKA! Pozdrawiam Cię👄 1 2 3! Znikłaś nam , wyskoczyłaś z Wagonika. Mam nadzieję ,że odpoczywasz i nic nieplanowanego się nie dzieje??? Wszystkim Koleżankom przesyłam pozdrowienia , miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
❤️DALIDA❤️ BARDZO CIĘ PROSZĘ napisz coś więcej. Byłaś i musisz być dzielna dalej. Będę czekać na meila. NIE MOŻESZ SIĘ ZAŁAMAĆ. nie pisałaś czułam,że coś się dzieje:(:( MY NA CIEBIE CZEKAMY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zajadam się papierówkami przywiezionymi od Marylki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wiersz o netowych spotkaniach Internetową drogą się spotykają codziennie myśli swe wymieniają po klawiaturze palce biegają literki w słowa szybko zmieniają To on - chłopak z daleka codziennie na nią czeka i czeka więc gdy na necie się spotykają w wyobraźni się dotykają dotyk netowy jest taki inny niby gorący - to jednak zimny W ramiona swoje mocno wtuleni oddają ciepło w pustkę przestrzeni całują usta w wyobraźni w imię netowej pięknej przyjaźni Ta wyobraźnia tak jest niewinna a rzeczywistość często jest inna. DALIDA! Odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jutro dzis nie mam siły - pozdrawiam i dziękuje strasznie tesknie za najmłodszą córką i wnukami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki! Och to był dzień,mój Z pojechał,odwiozłam go na dworzec,normalnie pojechałby autem,ale to inny temat.Łezka w oku mi się zakręciła.Odwiedziłam moją koleżankę,we wtorek ma imieniny,ale ja z bukietem pięknych gladioli pojechałam dzisiaj.Babskie pogaduchy,kawa ciasto i muzyka w tle.Fajnie było. Cały dzień pada i zimno!!!!! Globus obiecuję, że jak kiedyś będę w Bydgoszczy napewno cię odwiedzę,planowałam że w tym roku się tam zjawię,ale jak wiesz z planów nic nie wychodzi.Za dużo problemów,,auto,, i wydatków,chcę nagrobek dla mamy dać zrobić.Koszty muszę pokryć sama, bo na rodzeństwo nie mam co liczyć.No ale tak to już jest. Pozdrawiam was bardzo serdecznie! Dalida dasz radę,pamiętaj co nas nie zabije to nas wzmocni!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny pokorny
O!:) Upiorna integracja kafeterianek. Upiornie cieszę się, że wyszłyście poza wirtual i miałyście niesamowite doznania... ;) Globusowata, dlaczego "Gretkowska... tak! tak!"? ...droga Livio.🌻 Armia to upiornie wspaniały świat, ale dla mnie stracony czas. Upiornie "chciałem" iść na mechanika lotniczego, a poszedłem na marynarza upiornego. Jednostka tajna o której wszyscy wiedzieli. Tajne dokumenty... radiostacja doskonała, która wciąż się psuła... dziewczyny za płotem... i w jednostce. ;)Wódka bezpieczniejsza!:) Upiorne to wszystko. W tym upiornym momencie swojego życia... obejrzałem się za siebie i zdziwiłem... Ile ja decydowałem o sobie? Chyba zawsze. Przynajmniej mam taką upiorną nadzieję. Tak jak pisząc teraz, chociaż rano cdn. walki z oknem. Ot, taka moja dezintegracja.;) Upiorna ona.:) Livio🌻 Upiorny wierszyk Dąbrowskiego może być dla każdego, tutaj piszącego. Dziękuję. Livio,🌻 mykam do Twojej propozycji. Luno, upiornie poważnie pytam: Jaka sieć jest lepsza i tańsza w roamingu? Ku której Ty się skłaniasz? Polski T - daje 0,30zł./min. Czyli 27*zł:0,30zł=90min. Wiadomo, że w m-cu trzeba się sprężyć, ale upiornie tanio brzmi, prawda? Luno, gdzie jest upiór pogrzebany? Doradź upiornie piękna i dojrzała niewiasto, zanim upiorną "zbrodnię" popełnię. *27zł. to maksymalna kwota na m-c. Upiorzyce! Więc myk, myk... Kororowych snuf wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny pokorny
Wspomnień i przemyśleń czar. Ach, Upiorna Livio🌻 Posłuchałem na youtube "Twojego" miejsca i... http://youtu.be/F7nZ6QzqyW4 mój klimat http://youtu.be/EqbTdcWBcc8 A dzisiaj ''gnębię" swojego syna za wybryki nie gorsze od moich, lecz o których rodzice, nigdy się nie dowiedzieli. Nie pozostawiając mu wyboru... bo ja w jego wieku... Całe życie martwić się o dziecko - rola rodzica jest? Upiorne to, bardziej od mycia okien.;) http://youtu.be/yODP_ilhnb0 http://youtu.be/mXbvJ3uavW0 Ale na szczęście http://youtu.be/ZaK-sjgi6wE I tak można upiornie mnożyć. Aby do waszych optymistyczno-uiornych wpisów. Więc 🌻Livio🌻 myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cichutko wsiadam do Wagonu z planem aby nie obudzić pasażerów. Zaspane i zdziwione moje oczy😴 widzą ,że w nocy grasował jakiś upiór. UPIORNY chyba upiornie nie możesz spać????? Wysłuchałam piosenek Jacka Lecha❤️ upiornie mnie wzruszyłeś. Szkoda wielka,że już go nie ma:( Upiornie jestem na ..tak .... z Gretkowską za jej odwagę. Nie raz słyszała .....na stos z nią ... a ona upiorna i ma to w czterech literach:D Nie wiem czy lubisz kawę , jeżeli tak jest gotowa:) Miłego dnia Ci życzę. Do licha czemu tak upiornie długo wstawiasz to okno???!!!!!! A jeszcze jedno za Jacka Lecha upiornie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Kaję wypuściłam , biega po ogrodzie:D LIVIO! Kawa czeka! LUNA! Znam życie i wszystko co nam przynosi. Tęsknota za Z to dobry objaw❤️. Wróci szybko , przywiezie Ci dużo uścisków i serduszek od bliskich. Oczywistym jest ,że wszyscy żyjemy na miarę naszych możliwości, Ty i ja też. W życiu oprócz trosk są też chwile wytchnienia. Cieszę się ,że możemy żyć nadzieją na spotkanie❤️. DALIDA! Nie raz rozmowa z M mi nie wystarcza dlatego piszę tutaj. Rozumiem ,że tęsknisz❤️ bo córka wyjechała. Pomyśl , jeżeli tak zadecydowała i widzi w tym swoje szczęście , nie rozpaczaj. Tęsknota za dziećmi wpisana jest w życie rodziców. Głowa do góry , jeżeli uznasz za stosowne napisz coś więcej. 👄 dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Janusz GNIATKOWSKI nie żyje:( pozostaną piękne piosenki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku, witajcie mi wszyscy. myślę o naszej koleżance 123 - i wnioskuję - zepsuty sprzęt?Zapewne z rozmysłem nam nie uciekła z pokłau naszego Wagonu!! Upiorny - rodzicem jest się już całe zycie -noo,przynajmniej niektórzy tak mają:) Mówisz o sobie piosenkami z mojej młodości:D z Twojej teżżżżż? http://www.youtube.com/watch?v=FFbfm4Wyojs ta to moja ulubiona,wspomnienia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam o Gniatkowskim - śmierć miał łaskawą:( ot zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×