Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witaj PRINZESSKA:D Pozdrawiam również Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku, Prinzessko , Luna Jestem w pracy. Chyba dziś tylko odsiedzę swoje. Miasto śpi. Dzień smutny i ponury, zimnica taka jak u Was.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć 1 2 3! Miłej soboty , spokoju w pracy. U mnie bardzo słonecznie ale mroźno. Nie lubię tak rażącego słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w dzień RAŻĄCEGO SŁOŃCA"- U mnie od patru dni takie jest. mam pokój w którym świeci cały dzień - zasłony to za mało,muszę ratować się żauzjami. Przeczytałam dzisiaj o zwiększonej radioaktywności nad Europą:) po czarnobylu też tak świeciło - pamiętam:( Byle się nie przejmować :D Niezły przymrozek dzisiaj u mnie.Nie słucham prognoz - mam nadzieję(chociaż wiecie co o niej myślę),że zima będzie ciepla - jak przed laty. Zyczcie sobie tego samego.Wiara czyni cuda,może się uda???:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę nad ułożeniem "planu pracy" na dzisiaj. Głowa wymyśla ,a mój organizm od razu się buntuje - na samą myśl. a wczoraj była fajna data - 11.11.11 Takie daty od 2000 roku - do 2012 tylko się mogą zdarzać. Jeszcze została - 12.12.12 - ale to podobno pod koniec świata:D Więc nie ma się co rozczulać:D Miłego dnia 12.11.11 - tego dla Was moje Paniusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemasz Livio. Oddajcie mi słońce. U mnie mżawka i zaczyna przymarzać . Będzie się działo. Mam więc doskonały pretekst coby dziś nigdzie nie wyruszać. Ten koniec świata to chyba wczoraj miał być? 07. 07. 2007 Byliśmy na fajnym weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - w taką pogodę jaką masz - to zupełnie uzasadnione.Z domu się nie ruszajcie. Teraz już jej tak bardzo nie przeżywam,ale jak był MUS - nerwów kosztowała. Ciekawe - jak szybko zapoina się zeszłoroczny śnieg:D i te poprzednie zimy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Jestem taka zbuntowana,że nawet planu nie układam , a zanosiło sie,że będzie OK. 1 2 3! Zasyłam Ci całe słońce , już mnie meczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Obojętność Obojętność bezszelestnie jak lis kradnie słowom dawne znaczenia tak mi trzeba tych pierwszych tęsknot zapachów gestów a tu coraz więcej zamyśleń..... Baby:D wszystko mnie wkurza !!! nie wiem dlaczego!!! Wstałam lewa noga z łóżka:) LIVIO! dzięki za uśmiech , będę go przyklejać do twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOOO MATKO LIVIO! Nie musiałam przyklejać uśmiechu :D:D:D tak super śpiewa mój Cień wczoraj się nasłuchałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla MAM I BABĆ STUDENTÓW http://www.youtube.com/watch?v=xYakPrIMg9c Globusik,usmiech ma być prawdziwy,naturalny - taki podobno cel naszego istnieniaROZJAŚNIAĆ TWARZE". MOŻE mi się z Toba uda? :D a u mnie M wstał z wyra - ciekawe jaką będę miała niebawem minę :(,a może taką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - oj - aby mój pośpiewał,chociaż raz :D Ale u niego tylko jakieś jodłowanie z gardła wydobywa ...hehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - a skąd Ty wiesz,która noga lewa a która prawa? Mnie kiedyś uczono - "słoma siano " - ale zmieniłam obuwie..no i juz nie pamiętam. Może Ty też nie wiesz??? Zapewne wstałaś prawą. Masz temat do przemyślenia niczym Stirlitz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Livio super, ale mnie rozbawiłaś. Jak zaczynam się uczyć, to strasznie zaczyna mnie suszyć.Ha ha, dobre. Występ prawdziwego studencika. Mówisz, że Twój M potrafi tylko jodłować?? Globusiku, połóż się jeszcze raz i wstań na prawą nogę. Będzie dobrze zobaczysz. Klienty idą, spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123- Tak,tylko to jodłowanie na jakiś dzwinych tonach :D bardziej w tonacji jęcząco-stękająco-klnącej!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio, bardzo ciekawe. Obejrzałam, ciekawa jestem jakie były efekty . Ja to bym mogła się przystosować do takiego jedzenia. Warunek, ktoś musiał by mi go przygotować. Na oko to wszystko wygląda apetycznie. Muszę gdzieś poszperać i znależć przepis na ten tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej ale szkoda , że wyłączyłam kompa. Nie pogadałam z Wami. Poszłam w siną dalllll...... LIVIO! Buty też zmieniłam ale mam wielokrotnego użytku wkładki. W lewą wkładam słomę , w prawą siano.... ha ha ha ... nie raz się zapomnę i zamiast ściągać nogę z sianem , ściągam ze słomą:D .. wtedy murowany dzień przechlapany. Tak było dzisiaj. Wyciągnęłam w końcu M i poszliśmy na spacer. Po drodze zjedliśmy pizzę. I znowu mam powód do nerwówki , wypiłam już pół Wisły i dalej jestem spragniona. Dobrze,że mamy wieczór. Jutro będzie weselej. Jedziemy na zaległe imieniny Karola. Więc byle by do jutra. 1 2 3! LUNA! MARYLKO !/ za zimno więc okien chyba nie myłaś?:D/ miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Spędziłam miło czas, było nas kobiet pełno. Trzy córki siostry, jej wnuk, wnuczka i prawnuczka i jeden zięć. Jednym słowem rodzinka.Był śmiech , żarty, szampan itd. Wieczorem zostałyśmy we dwie, spacer z pieskiem a potem dobry film na dvd "Dziewczyny z kalendarza" Dobry , polecam:) Bohaterki filmu to Babki w naszym wieku. Czyli młode duchem i zadbane. Po powrocie poszłam do mamy z ciastem od siostry. Może jeszcze wezmę się za okna...chociaż ciemno. Na razie Kobietki pozdrawiam{serce}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wsiadam do wagonika naszego i szykuję każdej po drinka. Dziś zapodaję BACARDI TRUSKAWKOWE ZE SPRITE.Pycha.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po drinku miało być. Z mnie zakręcił bo, ma kaczkę poćwiartować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
WITAJ MARYLKO! Tym razem było odwrotnie ..... kobiet kilka , a On jeden. Fajnie spędziłaś czas:) Daruj Sobie dzisiaj okna. Jest zimno czy warto zaczynać taką robotę??? NIE WARTO!!!! Miłego wieczoru. LUNA! To jest to , stawiam przed sobą drinka od Ciebie , będę się delektować cały wieczór. Czuję ,że jutro będę jadła ...Karolową ....kaczkę. Ogromnie lubię do tego jest z własnego chowu. Mój ugotowany obiad będzie na poniedziałek , mamy przykazane,że jutro mamy wypić tylko szklankę wody:) i przyjechać na przygotowane jedzonko!. Przyjemnego wieczoru wszystkim Koleżankom życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Globus okno umyłam jedno.Balkonowe i powiesiłam firanki. zjadłam kolację i siadłam sobie do Was na drinka:) Dzięki Lunka.Truskawka ze spraitem.To na pewno jest dobre:) Globus przyjemności Ci życzę na gościnie. A wszystkim dziewczynom dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Byłam tutaj iiiiii Życzę Wam gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Was zrobi, nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela,przyjaciółki zielonych świateł na drodze do pracy albo sklepu, najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radiu. Życzę C Wam dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Wam radosne poczucie, że życie uśmiecha się obejmuje i przygarnia, ponieważ jesteście kimś specjalnym. ❤️ Kawa przygotowana czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Częstuję się kawą i dziękuję za piękne życzenia. Globus 🌻 dla Ciebie. Niech Nam towarzyszą przez cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Cię MARYLKO! Pijemy więc kawę i ble ble zaczynamy. Jednak nie darowałaś wczoraj , umyłaś ogromniaste okno:D te które zostały w porównaniu z balkonowym to mały Pikuś:D U mnie ranek lekko zamglony. Po woli zbieramy się w garść po porannym leniuchowaniu. Jak na razie czuję,że nie mam chęci ruszać się z domu jednak nie wypada zawieść znajomych. Spokojnej i miłej niedzieli MARYLKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przymulona jestem dzisiaj. Dosiadam sie do kawy,ja już drugą piję,jakoś spać mi się chce,tyle na dzisiaj zaplanowałam. Idę zaraz trzeć buraki,zajrzę co tam kaczka porabia w marynacie,no i ciasto mam zamiar upiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×