Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Cześć LIVIO:D zasiadamy do kawy i fajki pokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Widzisz jak dobrze,że mamy telefony:D nie wyłączone , mogłaś powiedzieć do zobaczenia Kumpelce. A co się uśmiałam to moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w głowie siedzi mi wczorajsze spotkanie. charakterystyki koleżanki nie będę opisywała.:D Jest "dziwna" cokolwiek to znaczy,dlatego ją szczególnie pamiętam z minionych lat. Zawsze coś fajnego,cichym głosem powie. Tym razem też.Była na wycieczce w Chorwacji,m.in. w Medziugorie. Podczas modlitwy,usłyszała głos w swojej głowie. "Zmieniaj siebie nie innych".. No cóż..bardzo,bardzo wiele w tym prawdy. Wiadomo - mam o czym myśleć . To bardzo pasuje do roli Strażaka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Zacytowane myśli przeczytam Cieniowi. Ciągle mnie chce zmieniać:D może zastosuje je do siebie.Wierzysz w to???? A tak poważnie , jest nad czym myśleć❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Obudziłam się o 6.30.Powiedziałam sobie o nie! I przewróciłam się na drugi bok:D Dopiero teraz piję kawę i czytam Wasze liściki. Luna szkoda , że nie masz wolnych sobót. Dużo pracujesz ale rozumiem . Swoja firma wymaga wyrzeczeń. Livio zdanie , które usłyszała Twoja koleżanka jest bardzo mądre.Daje do zastanowienia się nad sobą. Globus 🖐️ 123 🖐️ Wybieram się do mamy i na zakupy.Potem pranie i sprzątanie.Syzyfy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! witaj. U mnie robota leży odłogiem , ale co tam ...przyjdzie na to czas:) Filigranowa Kobietko dzielisz Swoje wielkie serce na Dzieci , Wnuków, Przedszkolaków i wszystkich dookoła. Nie czujesz specjalnego zmęczenia , znużenia ...urodziłaś się do wykonywania zawodu nauczyciela. Jakie to uczucie ? widzieć wychowanka maturzystę??? MARYLKO życzę Ci podwyżki , a umowa na pewno będzie przedłużona. Czy Przedszkole w którym pracowałaś funkcjonuje??? Miłej soboty Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus dzięki za miłe słowa. Jakie to uczucie widzieć przedszkolaka jako maturzystę.? Bardzo miłe i to , że nie wstydzi się gadać ze mną...też miłe. Taki jak kiedyś grzeczny i ułożony.Niewiele się zmienił, poza wzrostem.Największą nagrodą jest to , że pamięta mnie i on i jego mama. Dziewczęta u mnie jest pięknie , świeci słonce, 13 stopni. Na drzewach pomarańczowo złote liście. Zachęcam do spaceru. Radosnego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Spacer dzisiaj odpuściliśmy. Mnie wzięło na przesuwanie , przestawianie tego co było można. Jednym słowem ...pożyliśmy:D ...trochę w domu. Krajobraz w okół rzeczywiście piękny. Miło piszesz o wychowanku - młodzieńcu:D.Faktem jest,że niektórzy mogli by się poczuć DOROSŁYMI na tyle,że pójście do przedszkola z bratem ..... NIE TO UJMA:D Do tego ,że jest taki Ty też dołożyłaś swoje pięć minut❤️ Ja na wieczór zaplanowałam zająć SPA , ogłosić, że nie ma mnie w domu:D Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! I ja w końcu jestem,nie wiem czy dobrze robię,ale piję kawę,najwyżej nie będę spać.Ciężki tydzień poza mną. Globusiku czasem też coś przestawiam,ale ja mam z tym problem tu takie nie ustawne te pokoje mamy. Ale rozumiem cię, my kobiety lubimy coś zmieniać przestawiać itd...Wiesz u nas już od początku pażdziernika stoją mikołaje i świąteczne ozdoby,dla mnie to za wcześnie,potem nie ma tej atmosfery świąt. Livio święte słowa wypowiedziała twoja koleżanka,warto się nad tym zastanowić. Czasem nie widzimy nic więcej poza czubkiem swego nosa,a warto spojrzeć w lustro i zapytać samą siebie JAKA JESTEM ? Marylko fajnie spotkać swojego wychowanka,masz wielkie serce do tego co robisz. Oj Marylko kosztuje mnie moja praca wiele czasu i siły ale takie życie,chciałam to mam.Kto nie zabiega ten nie ma! 123 co porabiałaś cały dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Ja też pije kawę , niech się dzieje co chce. Tak naprawdę mam ochotę po grandzić wieczorem:) U Ciebie jeszcze lepiej:) od października można oglądać O HO HOOOOO W sklepach szaleją aby omamić ludzi. Dla mnie wszystko stanowczo za wcześnie. Na żadne ozdoby nie spoglądam i tyle:D Wolę przestawiać:D:D Miłego wieczoru dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się działo. M musiał wziąść na wstrzymanie,nerwy wyładowywał po cichu. Do domu przyjechał"OBCY" hehe. Monter od tv!! Dziewczyny - jestem coraz bardziej wolna i niezależna. Zamontowany mam multiroom. Słyszałam jeszcze,że dzieci myślą o laptopie!! Właśnie pogadałam z siostrą o tej "niezależności".Dochodzi jeszcze kuchnia,zaproponowała wymianę lodówki na 2 mniejsze :D:D Zgodnie z myślą - ZMIENIAJ SIEBIE - robię to coraz konsekwentniej. Co mam komuś zdrowie i nerwy psuć heheheheheheh. Ale ze mnie wydra wydrowata. No tak - w domu będzie większa zgoda.Coraz mniej powodów do złości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio pełna swoboda zapanuje u was. Jak dostaniesz laptopa to już nie będzie kolejki do kompa,każdy sobie.Super! A nerwa facetom od czasu do czasu trzeba popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio życzę Ci pod choinkę laptopa. A co do lodówki/ Moja znajoma skarżyła się na męża..co przyjdę do domu w lodówce pusto.Stale wszystko wyjadał.Kłócili się o to. AZ raz wraca do domu ..a na lodówce łańcuch z kłódką założony. Dodam ,że były to czasy kiedy mięso było na kartki. Mówi do męża : a co tu teraz z lodówką ? Mąż na to , żeby mnie nie kusiła lodówka i żebyś nie krzyczała na mnie założyłem kłódkę,znajoma się roześmiała i kłótnie się skończyły:) Dobrej nocy babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry:) Piszę wiersz do Ciebie z rana, Chociaż troszkę rozespana, Choć piżamkę mam na sobie, Zgrabny wierszyk Tobie "zrobię". Chcę uśmiechem Cię powitać Twoje wiersze będę czytać, Pisać Tobie krótkie listy, Może kiedyś mi się przyśnisz. Choć Cię nigdy nie widziałam, W Twoją duszę nie wglądałam, Lubię Ciebie, przyjacielu, Takich ludzi nie masz wielu... Zapraszam również na niedzielna kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Witam Was z Zosią . Mama pojechała na wykłady. Tata wziął chłopców do kina, Mała do babci. Na dworzu już świeci słońce pójdziemy na spacer.:) Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Szybko się rozbudziłam:) śmiech przegania pozostałości snu. DLACZEGO SEN JEST TAKI MILUŚKI???? LIVIO! Wzięłaś sprawy w swoje ręce:) proszę napisz co to jest za ustrojstwo może ja też tak zrobię! MARYLKO! Świetny pomysł :) w takiej sytuacji dietę można zastosować:D Miłej niedzieli wszystkim Paniom życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj ZOSIU!❤️ witaj Babciu! Miłego spacerku życzę. MARYLKO! Czy Zosia już zaczyna gadu gadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Piękny wiersz Globusiku i tyle w nim prawdy. Zapraszam was na śniadanko. Marylko wpadaj z Zosią nawet płatki dla niej mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej globus:) Wnusia mówi pojedyncze wyrazy, najważniejsze też :bacia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć Cię nigdy nie widziałam, W Twoją duszę nie wglądałam, Lubię Ciebie, przyjacielu, Takich ludzi nie masz wielu... Pozwoliłam sobie wkleić zwrotkę z wierszyka od Globusa. Witajcie więc mi niedzielnie Przyjaciólki Wy Moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobne powitanie dla ZOSIEŃKI - rośnij malutka zdrowo,kochaj Babcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pozdrowienia w imieniu Zosi:) Teraz poszła spać z misiem mojego najmłodszego syna. Globus wiersz piękny. Zabieram się za dokończenie obiadu i może uda mi się napisac plan do pracy w międzyczasie. Pozdrawiam koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wiele mam dzisiaj myśli.Nastrój wspomnieniowo - poetycki. Jak mija niedziela ?????? przeczytajcie❤️ 🌻 A kiedy już przyjdzie czas, pełne po brzegi są kawiarenki. Pod okna ich, całe z gwiazd, gdzieś w zakamarki wielkich miast ciągnie nas Pan i pani zaszeptani któż to wie, gdzie naprawdę są, ona z nim i on z nią. Kawiarenki, kawiarenki, porwą gdzieś w siódme niebo aż stolik nasz. Niedziela piję kawę i zastanawiam się co zrobić z dzisiejszym dniem. Nie chciałabym spędzić go w domu. Tak się jednak stało, że na ten weekend z nikim konkretnie się nie umawiałam. Pomyślałam, może do Fartuszka??? małej, przytulnej kawiarenki Któż nie lubi takich ciepłych kawowych zakątków. Szkoda samemu tak..? Można ale Nagle zadzwoniła moja "B" spotkamy się dzisiaj ????Jasne ,że tak :D odpowiedziałam! I w taki sposób minęło pół niedzieli. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Jak miło Was się czyta. Miałam zaległości. Co z tym przestawianiem? Ja od wczoraj przestawiam, po paru godz. i tak wszystko wraca na swoje miejsce. Ale parę rzeczy udało mi się zmienić. Remont w szafach. Trzy duże wory. Parę metrów od mojego domu jest opieka społeczna. Zaniosę, może ktoś skorzysta. Wstyd się przyznać, ale w niedzielę odrabiam największe syzyfy. Od rana jak malutki samochodzik. W między czasie odwiedziny u mamy. śniadanie, obiad itp... Livio, jesteś coraz bardziej niezależna. Super. Piszemy teraz list do Mikołaja o tego laptopa, dla Ciebie. Jest jeszcze wcześnie, chociaż już ciemno u mnie.Jeszcze tyle można zdziałać. Odpoczywajcie. Ja cały tydzień przy biurku, trochę ruchu nie zaszkodzi. Miłego popołudnia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witaj. Wyczekałam moment ,że M zakończył partię warcabów i wysadziłam go z miejsca przed kompem. Odrobiłam zaległości w korespondencji i wpadłam na wieczorne spotkanie z Tobą. Za mną również porządkowanie szaf. Mam dużo LUZU , prawie tak jak bym kupiła dodatkowy mebel:D Szczerze mówiąc to nie jest taka przyjemna robota. Muszę się tyle ...nagłowić:D..... czy wyrzucić to , czy nie???? a może się jeszcze przyda:D przeważnie już się nie przyda ale??????? co oczy widzą , sercu żal:D A tak poważnie remanent jest potrzebny!!!!! Mówię wszystkim miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle w trasie jestem . Zwiedzam nasz cudowny Kraj. Poznałam wiele ludzi. Zaczęłam kolekcjonować śmieszne nazwiska. 01.Wyczesany Darek 02. Pacha Roxana 03. Męczywór Małgorzata 04. Małolepszy Tomasz 05. Kwasigroch Tomasz 06. Chujeba Renata 07. Mahujski Krzysztof 08. Zaporożec Stefan 09. Dokurwo Maciej 10. Boligłowa Bogusław 11. Szaleniec Wojciech 12. Żur Leszek 13. Porąbaniec Marek 14. Gamoń Marek 15. Cymbalista Stefan To tylko początek mojego zbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kózko! Oj pośmiałam się,najlepiej podoba mi się nr 1 Dawno cię nie było u nas. 123,Globusiku no dałyście mi do myślenia,poszłam zajrzałam i stwierdziłam iż ,moje szafy aż się proszą o remanent. Zrobię to w środę,bo mam wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kozo:) Mi najbardziej podoba się numer 10. A swoją drogą mając śmieszne nazwisko Chyba bym je zmieniła. Też od pewnego czasu robię remont w szafach. We wszystkich :ciuchach, za dużych, w pościeli książkach .Już dużo wyniosłam a jeszcze jedną sobotę muszę na to poświęcić. Długo rozmawiałam z synem przez telefon. Dzwoni codziennie od 3 dni. Wiadomo jak problemy to do mamy. Potrzebuje się wygadać a ja słucham. Od tego jesteśmy prawda.... Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×