Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Kozo uśmiałam się z żartów. Wszystkie dobre prócz ostatniego o kursie. Gdyby mnie tu spotkało najpierw bym się zmartwiła a potem chyba przywaliła torebką. Livio spróbuj założyć konto na profilu:) Naczytasz się wierszy ściągniętych z internetu, albo propozycji od żonatych facetów:) Luna jakieś wiadomości od córki? Pozdrawiam dziewczyny i myję następne okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie i KOZO EMILKO! Jak dobrze ,że usiadłam z zamiarem odpoczynku. Odpoczywam i do tego się ...CHA CHAM:) EMILKO super życie PRAWDA????? Ty masz dobrze:) czy kiedykolwiek byłaś ZACHMURZONA:) noooo może podczas suszy i barku zielonej trawki:D Z pięknego pogodnego poranka zrobiło się wstrętnie ...szaro! Razem z "B" za grandziłam w kuchni. Myślicie ,że mi pomogła???:D próbować tak :) ale dobre i to! Miłego popołudnia wracajcie z pracy na odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Miej że litość nad oknami:) Ja bym Ci pomogła i walnęła torbą z zakupami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marylko . No właśnie, co z tym prawkiem u Ciebie? Tak niewiele zostało :-) tylko same egzaminy. Dasz radę, my będziemy Ciebie wspierać. Globusiku, jeszcze tylko jutro i po imprezce. Wierzę, że się napracowałaś. Cupnij sobie teraz na dłużej i odpocznij. 16- zmykam po zakupy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki! Podobnie jak 123, zaraz zmykam na zakupy, bo lodówka świeci pustkami! :) Wiecie co, nawet lubię ten listopad.. smutno i zimno na dworzu, ale za to w domu, miło, ciepło i przyjemnie, no i już jutro koniec mojej samotnosci. W weekend raczej będę miała problem, żeby do Was zajrzec, bo jest straaasznie napięty. Jedziemy do moich i mojego rodziców, w sobote umówiliśmy się z siostrą i mężem mojego, w niedziele jedziemy do kilku sklepów, aby kupic ostatnie potrzebne rzeczy do domu, no i w calym tym chaosie trzeba znaleźc troszkę czasu dla siebie. a Wy co Panienki? Jak się dzis czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Machnęłam cztery okna, pralka pierze firany. Muszę jeszcze wyjść do sklepu i po fajki. A potem przyjemność:) Kawa u sąsiadki. Na razie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zasiadłam do odpoczynku na chwilkę,zjadłam obiadokolację i dalej mi się nic nie chce. Marylko jutro będę dzwonić do Karoliny,jak by coś było, zaraz by pisała sms. Ciche dni u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Paniusie i wszystkie razem i każda oddzielnie:) 1 2 3! Jak to fajnie ,że mogę CUPNĄĆ:D i czytać pisać tez do Was. Biegnij po zakupy i odpoczywaj. MARYLKO! No wiesz !!!! chyba już dopięłaś swego i wszystkie okna umyte. Przyjemnych pogaduszek z sąsiadką. LUNA! Rozumiem ale nie zgadzam się na takie dni. NIE WARTO!!!! lepiej spokojnie porozmawiać i rozgrzeszyć wszystko:) PAPILOCIKU! Z tego co piszesz życie nabrało tempa. Jasna sprawa, macie tyle spraw do załatwienia . Jeżeli dobrze zrozumiałam , to wykończenie domu jest tuż tuż. FAJNIE. Życzę Wam powodzenia we wszystkich zamierzeniach. Czekaj na powrót swojego MENA . Pozdrawiam Cię . LIVIO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusik ja też Cię serdecznie pozdrawiam, tak miło czyta mi się Twoje wypowiedzi :) Ja wróciłam z zakupów, rozpakowałam tylko wędline i rzeczy "lodówkowe", na reszte nie mam siły.. :( Jeszcze dzisiaj chcę ususzyc sobie jabłuszka, wiec trzeba je obrac, pokroic, ale szczerze polecam, są wspaniałe na włosy i paznokcie i smakują przepysznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PAPILOCIKU! Czu suszysz jabłka i po prostu je zjadasz????? Jeśli tak to dobra myśl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Po zakupach jestem, wszystko blisko więc uwinęłam się szybko. Ciasno w lodówce się zrobiło, ale przy trzech facetach, szybko ubędzie. Luna, no co Ty? Z coś przeskrobał? Myślałam, że w Waszym przypadku ciche dni nie możliwe :-) . Luzik, jesteście przemęczeni. Pogadaj. Kolacyjka, te ta te , tylko we dwoje . No co tam ? Papilociku, pewnie podekscytowana jesteś bardzo przyjazdem swojego lubego. Jeszcze tylko parę godzin. Zazdroszczę Ci . Startujecie, tyle przed Wami. Z daleka przyjeżdża Twój Kochany? Marysiu, moja mamka tak czyści te swoje okna, że kawki tracą orientację i nie widząc szyb (takie czyste) odbijają na nich swoją podobiznę :-) Myślą,że wolna przestrzeń. Potem ona do mnie wydzwania i mówi - jakiś cud na moim oknie balkonowym, przyjeżdżaj, bo nie uwierzysz. Globusiku, buziaczki, mam nadzieję, że już zakończyłaś przygotowania? ( ale gdzie tam) Sama sobie odpowiedziałam. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku - Jabłka kroję w talarki i wrzucam do suszarki przeznaczonej do suszenia grzybów :) Mój ukochany przyjeżdża z Gdańska, mieszkamy w samym centrum, więc trochę się boję o jego powrót.. Koło 18 powinien byc, także jutro mogę byc dla Was niedostępna :( Wiecie, jestesmy razem dosyc długo, w liceum razem, na studiach razem, teraz razem, dlatego fajnie jest się troszkę stesknic :) Jak mija wieczorek panienki? Mam nadzieje, ze milo i spokojnie. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa przygotowana:) Miło poczytać rano. życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Marylko dziękuję za kawę,jak zwykle pamiętasz. Miłego dnia kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilocik, te jabłka to muszą być kwaśne? Antonówka chyba najlepsza. Globusiku, śpisz? :-) Livio. mam nadzieję,że auto odpali. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. Dzięki 123,kawa w uzyciu:) dzisiaj samochód zapalił - pojechało chlopisko robic wyniki. A ja przed sobą mam ambitnego plana - wymyć kolejne balkonowe okno:) Muszę się przyznac,że aż tak na pewno nie będą błyszczały jak u Mamy 123.. ważne,że słonko będzie widać:D Te okna nowoczesne dla ptaków niebezpieczne.u mnie czasami też trafiają w nie ptaki, odbija się w nich"wolna przestrzeń".Zaradzam temu , zasłaniam tak,aby się nie myliły.Zal mi,jak czasami dochodzi do "zderzenia'. Mam tak tylko w jednym oknie,słońce daje w nie całe popołudnie. Miluśkiego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Livio. Chata wolna,a Ty okno będziesz myła? :-) U mnie to by dziś szmata przymarzała do okna . Mróz. Za to babkę ziemniaczaną mam w planie. Ziemniaki już poskrobane. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Kumoch! Do kitu taki dzień ,że nie mogłam podróżować Wagonikiem.Podróżowałam ale z Cieniem:) to nie TO! 1 2 3! Ale przewidziałaś , zaparzona świeża kawa piję łapczywie.Dziękuję:D LIVIO! Nie zawstydzaj mnie , ZNOWU MYJESZ OKNA!!!!! to się nie godzi. Jak napisała 1 2 3 ...chata wolna .... zaproś kumochy na ble ble ble:D MARYLKO! LUNA ! Spokoju w pracy życzę. PAPILOCIKU! Miłego dnia , czekaj cierpliwie bo ....... TO MĘSKA RZECZ BYĆ DALEKO A KOBIECA WIERNIE CZEKAĆ... może niedokładnie ale zacytowałam słowa pięknej piosenki P. Alicji Majewskiej❤️ Nasz Syn w drodze do domu, też CZEKAMY. Dobrego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku, a już się martwiłam. Z Panem Globusikiem po zakupy pewnie śmigałaś. Pozdrawiam Was. U mnie śnieżek zaczyna prószyć. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane :) Udało mi się do Was napisac, choc nie przypuszczalam, ze bede miala na to czas. Po weekendzie będę miała duuużo czytania, bo nie wiem czy wczesniej uda mi się tu wpasc :( Jeszcze jutro muszę zjawic sie w pracy, co mnie bardzo zdenerwowalo, ale nie mam wyjścia.. A co do jabłek to najlepsza jest antonówka prosto z ogrodu, wiadomo, ze bez zadnych chemikaliów, ale jesli nie ma mozliwosci to po prostu proszę w warzywniaku najkwaśniejsze, zeby nie były po wysuszeniu mdłe :) Wysylam buziaki i pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i pozdrawiam Wygospodarowałam chwilkę na kawę . Syn w domu ❤️ więc uspokojona popijam i odpoczywam. Gro robót już za mną. 1 2 3! Gdyby u mnie troszkę popruszyło śniegiem było by fajnie , biało i czysto:) PAPILOCIKU! Po weekendzie lekturę masz zapewnioną:) Trzymaj się dzielnie:D MARYLKO! LUNA! czy już widzicie finisz w pracy???:) LIVIO! Ile okien wymyłaś???? może czas na odpoczynek? Pozdrawiam jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ten śnieg to tylko przez mała chwilkę poprószył. Mgła i mrożno. Cieszę się Globusiku, że S już w domku. Na długo tym razem? Czy jutro też Was odwiedzi? Co tam z resztą pasażerek się dzieje? W wagoniku pustki. Pozdrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Melduję się,ja jeszcze do pracy muszę jechać. Wieczorkiem was poczytam. Całuski pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Po pracy poszłam do kosmetyczki mam ładne paznokcie a co tam! Trochę przyjemności też się należy babciom:D Teraz czekam na zięcia, ma po mnie przyjechać. Chociaż myślę, że dziś wnuki uśpią mnie a nie ja ich. Matko chyba już piszę niestylistycznie:D Globus pewnie zmęczona pracą w kuchni. Cień zadowolony? Pewnie smakuje potrawy:D Livio trzeba było wykorzystać wolne miejsce przy komputerze:) Jak nastrój Twojego Cienia po doktorach? Pewnie już czuje się zdrowy:D 123 jak babka ziemniaczana? Udana na pewno. Nigdy nie jadłam, może podeślesz przepis? Papilocik pewnie w spa, przygotujesz się na przyjęcie Mena. Miłych chwil życzę.:) Do jutra kobietki.Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu. Nie jadłaś babki ziemniaczanej? :-( . Następnym razem Ci prześlę kawałeczek. Była taka dobra, chłopaki spałaszowali całą blaszkę.Podstawa, to dobre ziemniaki. Irga , są najlepsze . Mają dużo skrobi . Skórka jest lekko czerwona. Miłego wieczorku, z domowym przedszkolem.Pa. Luna, a Ty co ostry dyżur dziś masz? Matko kochana, normalnie na dwie zmiany. Trzymaj się. Globusiku, śledziki też będą? :-) Livio, co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pocałuski wieczorne:) Proszę o usprawiedliwienie mojej nieobecności , idę do SPA i odpoczynek. Regeneruję siły :D Rano postaram się przygotować kawę . Jak zawsze serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja nie mogę,padam z nóg! Wyjątkowa sytuacja dziś,jutro za to mniej będzie do zrobienia. Globusiku odpoczywaj przed jutrzejszą imprezą. Papilociku udanego wieczoru ci życzę. Marylko super że o siebie dbasz,coś dla siebie zrobić fajna rzecz. 123 no właśnie prześlij przepis na tą babkę,chętnie i ja wypróbuję. Livio no jak twój cień się ma,wyniki zrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×