Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry! Najpierw Globusiku zwracam się do twojego Cienia z najlepszymi życzeniami,zdrowia, szczęścia , dążenia do spełnienia marzeń oraz samych słonecznych dni. Udanej imprezy! A teraz parzę kawę dla wszystkich koleżanek. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Puk puk:) Witaj miła przyjaciółko, znów to samo, stale w kółko. Praca dom i znów sprzątanie kołomyjki człek dostanie. Więc się obudź bardzo żwawo no to będzie wszystko klawo. Witaj LUNA! Cień bardzo dziękuje przede wszystkim za pamięć a także za życzenia ufając ,że szczerość spowoduje ich spełnienie.Dziękuję. Lunka pisałam pod dyktando:D Miłego dnia Ci życzymy. KAWA CZEKA NA WSZYSTKIE KOLEŻANKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Niech nam żyje Pan Globusik. Samych pięknych, zdrowych i szczęśliwych dni życzę .Wszystkiego Dobrego. Piję z Wami kawkę dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Luna za kawkę. Dzień dobry dziewczyny:) Globus :) Dla Twojego Cienia dużo zdrowia, uśmiechu na twarzy i spełnienia marzeń. Wnuki wczoraj były super grzeczne. Po kolacji i kąpieli od razu zasnęły. Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Panie! Cień KŁANIA SIĘ WAM i powiedział,że sam później napisze! Ja bardzo dziękuje ju teraz. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mam nadzieję, że wieczór spędzicie miło i radośnie. Mój młodszy S jedzie na spotkanie modelarskie, wiezie go starszy S no i ma okazję tak przy okazji, przywieżć swoją dziewczynę :-) Muszę przygotować dla niej pokój gościnny. Oj będę dziś jak Kargul, czuwać.:-D Wszystko mówi mi w ostatniej chwili. Remont zakończony. Mam plan...Parę dni tylko potrzebuję no i trzeba iść z ciosem. Odpoczywajcie kochane, bawcie się i bądżcie zdrowe. Livio, niepokoję się. Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 123:) Wyjmiesz drzwi z zawiasów ?:D Nockę masz nieprzespaną.... Też martwię się , ze Livia się nie odzywa. Naszła mnie ochota na sałatkę jarzynową. Właśnie skończyłam ją robić. Zapraszam na popołudniową kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki! Po odrobieniu syzyfów melduję się! Globusik imprezuje z rodzinką i znajomymi! Papilocik ma swojego lubego i odwiedza rodzinę. Livia nie wiadomo gdzie się podziewa. 123 pełnisz dziś wartę? Tylko nie uśnij! Marylko a ty co porabiasz? U mnie dziś bigos serwuję. Miłego wieczoru, może po drinku kobietki? Dziś napiję się szklaneczkę BACARDI !!! Która chętna zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Marysiu drzwi nie zdejmę, ale strasznie skrzypią :-). Dziewczynę poznałam. Była u nas dwa razy, ale tylko w odwiedzinach. Dzisiaj mają tu imprezkę, urodziny koleżanki S , która po długiej niebytności w kraju wróciła. Także wizyta z noclegiem. Zapowiedziałam już synowi '' warunki'' , Chcę w swoim domu czuć się swobodnie. Oj :-D, Mąż się ze mnie wyśmiewa, jak ja tą nockę przetrwam? W Tobie siła i moc- mówię mu. Lunka, jutro wolny dzień, odetchnij. Jak tam ? ciche dni minęły? Buziaczki wam wszystkim. Globusik jutro przy zmywaku po gościach :-) Wpadnę i pomogę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 jest oky! Oj jak ja się cieszę,że jutro wolne,pobyczę się w moim wyrku, oczywiście nie sama!!! Ha ha ha! 123 a ty dziś pracowałaś? Miłego wieczornego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam, do 14-stej. Dużo dziś ludzi było. Ja tu od ósmej rano, ludziska się wyśpią i przed samym zamknięciem przybywają. Pytanie: to u Was dziś tylko do trzynastej? Owszem, ja też mam prawo do półtora dnia wolnego w tygodniu. Tak jak ty Luna:-) Pozdrawiam. Młodzieńcy wracają, Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Moje - to LENISTWO - nic więcej.:D Z okanmi porzadek częściowo zrobiony - za to wczoraj odpczynek. PANIE GLOBUS - Wszystkiego najlepszego z okzji święta.ZDROWIA !!!! Kawa na Was czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jeszcze wszyscy śpią? Kawka zaparzona,wpadajcie i częstujcie się. Miałam pospać,miałam ,ale już o 6 się obudziłam. Globusiku już posprzątałaś,jak impreza się udała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zaparzyłam kawę. Pogoda kiepska, pochmurno i pada deszcz. Dobrej niedzieli i miłego odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
SZANOWNE , MIŁE PANIE !!! Za pozwoleniem mojej "Pani globus" chcę napisać kilka słów podziękowania za życzenia jakie mi zostały przesłane - ponieważ głowę mam dzisiaj " ciężką " to od siebie powiem tylko SERDECZNIE DZIĘKUJĘ - a resztę wyrażę w postaci poniższego wierszyka ; " Tak wiele jest ciepła w każdym Waszym słowie i nikt nie zaprzeczy jak tak się wypowiem, iż mnóstwo przyjaznych tu dusz napotkałem i dużo wspaniałej radości doznałem . Dziś dla Was w podzięce piszę tych słów parę abyście wiedziały , że i ja mam wiarę i w każdej kobiecie szukam pięknej strony , bo człowiek jest z MIŁOŚCI i do MIŁOŚCI stworzony !? Cień globusa . Witam serdecznie. Mój Globus jak powiedział tak zrobił :) ja dodam tylko,że dzisiaj dzień odpoczynku. MARYLKO! Dziękuję za kawusię. Miłej niedzieli hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mam dzień ...łokropony.... ale tego chciałam. Łażenie w szlafroku cały dzień to nie dla mnie. No trudno zbliża się wieczór jakoś wytrzymam. Spotkanie było super. Wypróbowana grupka znajomych nigdy nie zawodzi. LIVIO lenistwo powiadasz Cie ogarnęło:) tak bywa i odpoczynek potrzebny. MARYLKO! Nawet jeśli nie pracujesz jesteś rannym ptaszkiem:D czy pognałaś do prywatnych dzieci:D znowu. LUNA! W końcu odpoczywasz na swoim fotelu:) też tak lubię , ale ....robić nic ...na dłuższą metę nie jest fajnie:D 1 2 3! Przypomniałaś mi filmy z Kargulami i Pawlakami. Trudno było się nie smiać:D.Ale z Ciebie ...aparatka:D PAPILOCIKU! Babki ! czuję,że z M przez przyszłe 12 dni mało będę mogła pogadać. Rozpoczął się Puchar Świata w Siatkówkę Mężczyzn do tego sporty zimowe , telewizor będzie się grzał:D. Ale co tam może i dobrze. Przyjemności życzę na resztę dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane wieczorową porą. Panu Globusikowi dziękuję za piękny wierszyk i pozdrawiam :-). Kargule i Pawlaki odrobione :-D ... Nic nie słyszałam , nic nie widziałam. Ktoś mnie wczoraj uśpił. Rano zauważyłam tylko, że na śniadanie, każdy przyszedł ze swojego pokoju:-). Tak mi się przynajmniej wydawało. Jutro S idzie pierwszy dzień do pracy. Opowiem jutro. Livio, wysiadłaś gdzieś na obcej stacji i trzeba było Cię szukać przez cały dzień .Dobrze, że już jesteś. Globusiku, odpoczywaj. Fajnie, imprezka udana. Luna, Marysiu, Papilociku - pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Dziękuję Panu Globusowi za piękne podziękowanie. Najbardziej podoba mi się powiedzenie, że człowiek jest z miłości i do miłości stworzony.... piękne!!! Dzień minął nam wspólnym byciu z sobą,Z wymienił olej w aucie,zaczerpnęliśmy świeżego powietrza,temp 12 st. Globusiku wiem, że cały dzień nic nie robienie, to dzień stracony. Pozdrawiam was wszystkie i miłego wieczoru wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3!:D witaj. Lekcja odrobiona , superosko:D cały czas widzę Pawlaka jak ucha nadstawiał i przez dziurkę od klucza zerkał:D .Jedyne komedie na których ...zanosiłam ...się ze śmiechu:D Fajnie,że mi przypomniałaś:) Miłego wieczoru i spokojnej nocy hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku mój M zna teksty na pamięć. Jak są powtórki , nigdy nie przegapi. Za każdym razem śmiechu co nie miara. Witaj Luna. Dzisiaj nasz dzień :-) (wolny) . Szkoda tylko, że tak szybko przemija. Uwielbiam niedzielę rano po przebudzeni się. Spoglądam na zegarek i mówię głośno: i tak nie wstanę, a co mi tam. I tak byczę się do 10, aż mi kości zaczynają boleć od tego leżenia. Potem z duszą na ramieniu, co by zdążyć i tak naprawdę nie wiem na co? po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wieczorem na spacerku z Kają. Pogoda cały dzień deszczowa. Dobrze , że jeszcze miesiąc i będzie dnia przybywać. Dobranoc dziewczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i na króciutkie poranne spotkanie zapraszam. Kawa przygotowana. Oglądam mecz w siatkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku, cześć dziewczyny. Dosiadam się. Ledwo młodszego do szkoły wyprawiłam. Gdyby mógł t by telewizor wziął ze sobą.:-) Mecz w siatkę. On teraz tylko tym żyje. Globusiku, widzę że z Ciebie też kibic:-) Kto dzisiaj zaspał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję Globus za kawkę:) Fajnego oglądania:D A wszystkim miłego dnia i tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! witaj 1 2 3! Miłego dnia. Oj co za mecz , obawiam się , że M do pracy wyjdzie z opóźnieniem. 1 2 3 ! rozumiem Twojego Syna , lubię siatkę , stres mnie dopada okropny:D LIVIO! LUNA! hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzięki za kawę. Nie zaspałam. Lece do pracy,miłego oglądania meczów dla tych co kibicują. Baj do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Moje Miłe!! Jak tak człowiek pozwoli sobie na "małe dno",a najgorsze jak mu z tym jest dobrze :(:) to łooj! Próba wyrwania się z letargu - mało skuteczna. Ale MUSZĘ!!!! Tylko dlaczego? Tak jak 123 zadaje sobie pytanie - dlaczego mam się spieszyc i szybko wstawać w niedzielny poranek! S.zadzwonił wieczorkiem.Królewicz spał - ostatnio z radością nosi hełm budowlańca i młotek - cały szczęśliwy. koniecznie też musi uczestniczyć przy wypieku chleba,razem z Tatą. Muszę jechać. ZNOWU WYSZŁO,ŻE COŚ MUSZĘ!! ech,miłego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mecz WYGRANY:D Witaj LIVIO1 LUNA! Ja też dzisiaj coś MUSZĘ. Popracować w domu. Wybierasz się do Wielkiego Miasta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×