Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Czesć dziewczyny:) Dziękuję za kawę i żart, dobry:D Gdybyście jeszcze fajkę podrzuciły do tej kawy byłoby okej, a tak muszę lecieć do sklepu:D Livio syn chyba na stałe, ale nic nie wiem więcej. Narka , lecę do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Livio co za niespodzianka. Miło. :-) Marysiu, młodzi pewnie pokłócili się, teraz będą robili sobie na złość. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! mecz przegraliśmy , ale mamy awans na Olimpiadę. Nie zawsze można być wygranym. LIVIO! Czuję co czujesz:) zadowolenie przecież Królewicz będzie Was witał w swoim domu:) MARYLKO! Do sklepiku masz blisko , poranna ...przebieżka .... to zdrowie:D A życie plecie ...WARKOCZE.... i nie ozdabia ich kokardami:( Miłej soboty hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Zakup zrobione , kwiatki podlane, podłogi umyte.Teraz lecę do mamy. Miłego dnia. Świeci mi słonko na twarz, takie ostre pewnie zaraz będzie lało. Miłej soboty. 123 to rodzice dziewczyny się rozstają, stąd problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki w samo południe. Mario to przykre. Ty to najlepiej rozumiesz, przeszłaś przez to piekło. Trzymajcie się. Papilociku, co tam, odsypiasz? Główka pęka? :-). Zapraszam na rosołek z indyka. Rano dzień tak pięknie się zapowiadał. Teraz jest ponuro i siąpi mały deszczyk. Jeszcze godzinkę w pracy. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotuję sobie obiadek. Potem idę do wnusi na urodziny. Globus trafnie napisałaś , że życie plecie warkocze bez kokard.Przypomniała mi się dawna rozmowa z najmłodszym s. Powiedział : mamuś czasami myślę, że na ziemi jest czyściec. To co przeżywamy tutaj jest z góry zaplanowane. Filozoficznie przy sobocie:) Luna co tam u Twojej C. lepiej się czuje po antybiotyku? A wnusia ? 123 Twój młodszy dorośleje.A dziewczyna jaka? Mówi coś o niej w domu? Livio miałaś radość ze spotkania z S. jeszcze zaproszenie na święta. Cieszę się razem z Tobą. Papilocik jak Twoje relacje z przyszłą teściową? Buziak :) zaraz spalę obiad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobitki! Oj widzę ,że dzieje się u was. 123 czy wywiad już z młodszym S przeprowadziłaś? Mam na myśli dziewczynę. Za rosołek dziękuję. Marylko czasem życie niesie niespodziewane wydarzenia. Zapewne ucieszyłaś się że S wraca na stałe. Globusiku kawał dobry. Zaciekły z ciebie kibic. Wieczorem będzie boks,Z już czeka kibicuje naszemu pięściarzowi Kosteckiemu. Papilociku ciężka główka? Wieczorem mnie nie ma, jadę popilnować małej dziewczynki,rodzice jej wychodzą na imprezkę. Ale opowiem wam jak ja dziś rano się uhahałam. Mój Z opowiadał sen.Chciał kupić buty,na budowę oczywiście.W sklepie powiedzieli że są tylko różowe,jak spytał o inny kolor to jeszcze były cytrynowe. Nie chciał takiego koloru,chciał czarne. Wszyscy w sklepie się z niego śmiali, jakiś wariat ,że chce czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane :) Nie nie, co Wy... ja jestem grzeczna! Spotkalismy sie ze znajomymi, z ktorych jeden caly czas odpowiadal o swojej super pracy, nowym telewizorze, świetnym garniturze. MASAKRA. Co u Was, jakie plany na sobote? Jak tam globusiku, piwkowalas wczoraj? Lunko, Marysiu, 123, Livciu, co dzis w kuchni? Buziakow sto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Po obiedzie, pozmywane nawet. :-) Wątróbka drobiowa, rosołek, surówka z kapusty, z dużą ilością marchewki. Starszy S już się zmył, nie zdążyłam zobaczyć czy swój pokój ''odgruzował'' Bałaganiarz niesamowity. Młodszy przed lusterkiem, zablokował mi łazienkę. Stałam i się dobijałam coby pranie nastawić. Cierpliwości mamuś. Chodzi cały w skowronkach. Jeszcze go nie wypytałam. Na razie odpuszczę sobie. Sam powie:-) M też się zmył . Chata wolna, mogę poszaleć z odkurzaczem:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wszystkie Paniusie zapraszam na podwieczorkową kawę. Podróżuję w hełmie ponieważ mam farbę na głowie. Tym razem nie było mowy o swawolach , synowa nic nie walnęła mi na włosy. Zrobię to sama , dzisiaj zaczęłam. LUNA! Co prawda mecz przegrany /ciut żal/ ale jest awans:) który się bardzo liczy. Ja oczywiście też czekam na boks!! będę oglądać z Twoim Z:D. Sen:D wróży życie w różowych kolorach:D Przyjemności wieczorkiem. PAPILOCIKU! Jak widać różne wartości w życiu można postawić na pierwszym miejscu:) Ale co tam , dobrze,że głowa Cię nie boli i nie rozbisurmaniłaś:D:D się nam:D więc zaczynamy robić listę prezentów. Ja myślę o grubym szalu , robionym ręcznie.Widziałam w sklepach są bardzo ładne. Mam na myśli swojego Pana. Dalej rękawiczki. O Dzieciach jeszcze pomyślę. Jakie są Twoje pomysły???? cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Oj dużo przed Tobą. Synowie , Panienki prywatki , ostatnio podobno nazywają się domówki:D Możesz sobie wyobrazić moją reakcję jak w rozmowie z Dziećmi usłyszałam , że starszy wnuk poszedł do kina z dziewczyną. Myślałam,że się obalę:D:D do porządku przywołał mnie M pytaniem, czy wiem ile On ma lat???? No cóż sama prawda:D MARYLKO! Wpadnę do Ciebie na rosołek i pogaduszki. Przeczytałam co napisałaś.Nie wiem czy jest to oparte na filozofii?? dla mnie to bardzo realne. 👄 dla Ciebie. LIVIO! Dobrze ,że będziecie mogli wyjechać na święta. Kuruj M żeby nie miał wymówki ...źle się czuję i nie jadę! Jak znam życie to tak może być. Wieczorne pozdrowienia ślę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio dopiero teraz doczytałam,że na święta wyjeżdżacie ,synowa chyba przemyślała. To dobrze, Globusik ma rację kuruj M ,żeby nie miał wymówki. Papilociku u mnie dziś bigos. A ja już mam pomysł na prezent dla Z. Nie napiszę bo on czyta nasz topik. Wiecie co oznaczają buty we śnie,? Podróż. Ciekawe co zaś los przyniesie z tą podróżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Luna fajny ten sen o butach:D A swoją drogą , Twój Z, nie nudzi się jak czyta o naszych problemach? Globus przyjemnego oglądania boksu. Dobry z Ciebie kibic.Pewnie Cień się cieszy. Papilocik byłaś grzeczna mając takiego kolegę w towarzystwie? Jesteś cierpliwa.... 123🖐️ Livio🖐️ Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry:) Na początek wszystkim BARBAROM ŻYCZENIA >>>>NAJLEPSZEGO W ŻYCIU>>>>>>>🌻 Barbara po wodzie , Boże Narodzenie po lodzie >>>> czy tak będzie???? Zapraszam na niedzielną kawę. Cóż to była za noc, ja padłam około 1wszej. Cień siedział do rana. Walki bokserskie i ostatni mecz w siatkę. LUNA! Ciekawa jestem czy Z wytrwał i zobaczył walkę Kosowskiego. Ja nie widziałam bo do 1wszej jeszcze nie walczył. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Oj nie wyspana jestem,wróciłam o 1.30 do domu. Globusiku Z oglądał,ale we śnie,zasnął na sofie. Do świąt pozostało 20 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dzisiaj ja mam zaszczyt zrobienia kawy.:) Pogoda de3szczowa,pochmurna,sprzyja spaniu. Zachowuję się cichutko..odpoczywajcie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Niedziela przywitała nas deszczem. Górnikom i Barbarom wszystkiego dobrego. Mojej Zosi , która dziś ma urodziny dużo slońca i dobrych ludzi wokół siebie. Impreza była wczoraj, dziś córka na studiach. Miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO na Twoje ręce dla ZOSI składam życzenia Idzie misio...Idzie słonik... Idzie lalka...No i konik... Wszyscy razem z balonami... Z najlepszymi życzeniami... Bo to dzień radosny wielce... Masz już jeden roczek więcej...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
WITAJCIE LIVIO LUNA MARYLKO 1 2 3 PAPILOCIKU Tak już tylko 20 dni i święta. Postanowiłam ,że upiekę tradycyjne kruche ciasteczka robione przez maszynkę. Bardzo dawno nie robiłam , czas odkurzyć przepis:) Przyjemności hej. LUNA! To znaczy ze ze mną nie jest tak źle ,że zasnęłam :) transmisja była za poźno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och ta skleroza. dobrze mi cuuś po głowie się pętało,że to szczególny dzień. IMIENINY BARBARY. przez wiele lat uczestniczylam w tym obrzędzie u mojej WIELKIEJ PRZYJACIÓLKI:D No cóż,mija 15 lat jak już nie uczestniczę,więc i nie dziwota,że trochę mi się zapomniało. Wzruszyłam się jednak troszeczkę, wklejam dla niej i TYLKO DLA NIEJ ,te zyczenia. http://www.youtube.com/watch?v=0mvBiNiGo8I&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus życzenia z wierszykiem dotrą do Zosi. Spiewające smerfy też.Dziękuję. Livio dawno już nie słyszałam Zauchy. To na pewno będzie dobry dzień[serce} Chociaż wiatr chciał mi zabrać czapkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) U mnie dziś tradycyjnie, rosołek, wołowinka w sosie. Kobitki, zastanawiam sie nad tymi prezentami i nie mam pomysłu.. u nas Święta będą duże, wypada każdemu kupic jakis drobiazg. Z moim nie ma problemu, bywamy w centrach handlowych, wiec ja wiem, co on by chcial i odwrotnie. Ale jest nasze młodsze rodzeństwo, rodzice, bliźniaki 3 letnie. Ciężko będzie :) Ja raczej stawiam na przydatnosc, ale nie wiem co komu w tym momencie jest potrzebne. Z reszta, to tylko dodatek do Świąt, nie przejmujmy się. Miałam poważną rozmowę z moim kochanym o... dzieciach. Wiecie co? Boję się i cholernie cieszę! No i znow sie Wam wygadalam :D Jak niedzielka, deszczowa jak u mnie? Marylko ile lat ma młodszy syn? :) Jesli moge spytac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wieczorem. PAPILOCIKU! Będziesz miała dużo gości ale wszystkich znasz. Dla dzieci przeważnie kupuje się zabawki , nie wiem jak na to się zapatrujesz? Dla dorosłych kupiłabym nawet jakiś stroik do zawieszenia na choinkę. Jest bardzo dużo pięknych. Żeby się nawzajem nie zobowiązywać niech będą drobne rzeczy. To taki mój pomysł bez większego zastanowienia. A rozmowy o potomstwie w Waszej sytuacji MUSZĄ BYĆ. Ja już dzisiaj życzę Wam GROMADKI ZDROWYCH BOBASÓW:D U mnie dzień pochmurny i wietrzny. Ołowiane chmury wisiały nisko ale deszczu nie było.Temperatura 10st. Nasi znajomi potwierdzili,że przy takiej pogodzie w grudniu trzeba mieć końskie zdrowie aby czuć się dobrze:D Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄 Wyobraźcie sobie Panie,że towarzystwa dotrzymuje mi dzisiaj tylko Punio:D Po sportowej nocy mój Cień jest wyciszony / bo niewyspany/ jak dawno nie był:D Pobudzam go jak mogę i nic:D przez to w domu smutniutko:) a żeby się położyć mowy nie ma , lepiej siedzieć i drzemać:D hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może przez tą pogodę od kilku dni pęka mi głowa.. u mnie cały czas pada :( pogoda fatalna, nic się nie chce. niewiadomo co ze sobą zrobic. Jutro lecę do pracy, ależ mi się nie chce.. No wiadomo, prezenty to nie sprawa pierwszorzędna, coś się wybierze. Dla dzieci jak najbardziej jakieś zabawki, pewnie jakieś edukacyjne, bądź coś z tych rzeczy. a Wy jak spędzacie Święta? W domku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma kobiety! Co do świąt,dzielimy się z gotowaniem i pieczeniem z moją kochaną Iwonką.Dzisiaj zostało wszystko ustalone. My z Z mamy jeszcze po drodze swoje małe uroczystości a mianiowicie jako zimorodki obchodzimy urodziny. Marylko dla małej Zosi przepiękne życzenia i zdrówka. Globusiku widzisz nie tylko ty potrafisz zanąć przed walką. Z nie oglądał powtórki bo wybyliśmy z domu, na jarmarku przedświątecznym. Papilociku ja również dołączam się do życzeń Globusika\gromadki bobasów. 123,Livio a wy gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilocik mój młodszy s. ma 19 lat, jego dziewczyna 18 skonczyła w zeszłym miesiącu. To jeszcze dzieciaki.Pojechał do niej na wakacje w czerwcu i chciał zostać w Anglii 2 lata, aż dziewczyna skończy szkołę.Niestety jest w takim wieku, że mamy rad już się nie słucha. Zyczę Ci zdrowego dziecka, a nawet dwojga. Dobrego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×