Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
No widzicie Paniusie nie jest z nami tak źle:) Każda coś znalazła dla siebie. PAPILOCIKU! Jest prezencik przedmałżeński ❤️ super sprawa:) LIVIO! Ty dzielna Kobieto. Dbasz o swego Cienia. Jak bym wszystko widziała i słyszała:D mój Cień przeważnie mówi tak:D ....o znowu kupiła nie wiadomo co! i po co? Prezenty kupione i OK , umysł spokojny:D 1 2 3! Otóż masz rację wcale nie muszą być uszka , mogą być ..klapouchy:D w postaci kulek. LUNKA! Zapaliłam kadzidełko ...roza.. czuję zapach Twoich róż:D MARYLKO! A Ptasie mleczko waniliowe???? Wybieram się do SPA.Jutro mam wyprawę po zakupy tylko bieżące. Więc dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam bardzo serdecznie. Za kawę dziękuję . Zbieram się bo mam wychodne po zakupy. 1 2 3! Poproszę troszkę śniegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Bardzo dziękuję , będzie troszkę czyściej. Nasze Mrówki jeszcze śpią????? Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Globus , mleczko waniliowe, częstuję. 123 też chcę trochę śniegu , będzie widniej i świątecznie. Dziś po pracy pójdę z Mikołajem do wnucząt, wczoraj najmłodsze miały wizytę u lekarza ortopedy i laryngologa w Gdyni, oczywiście prywatną. Miłego dnia, wychodzę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety. 123 za kawę dziękuję i ja ustawiam się w kolejce po śnieg. U nas leje jak z cebra. Zbieram się do fryzjera,miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! dziękuje śmietankowe lubię:) LUNA! Powodzenia u fryzjera, ja już po wizycie:) 1 2 3! Twoja fryzurka super. Przecież kobieta jest zmienną i fryzurę również trzeba zmieniać:) Miłego dnia. Nie lubię takiej nerwówki z rana. Umówiona jestem z Cieniem ,że przywiezie mi zakupy. A przecież On jest w ciągłym pośpiechu. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Babki!. Jestem oburzona i tyle. wczoraj "zawitała "do nas Klara. Wiadomo,że sobie czytała nasze wpisy,w końcu nic złego - topic jest społecznościowy. Potem zrobiła wpis,zapominając,że jest u nas. Zlikwidowała go.Nie wiem,czy ma prawo manipulacji w naszym klubie:(,przy okazji likwidując wpisy naszej GOSPODYNI i chyba któryś mój. A potem w CHATCE NAPISAŁA: " wieczorkiem a ja przyszłam się tu odstresować ... Saro dziś z netem miałam to samo w pracy- pisałam- nic nie było....- dopiero teraz widzę, że mój post dotarł!!! A poza tym...hahah wybierałam nasz topik- wybrało mi inny- tam napisałam..... nie wiesz co za radocha!!!!! Nawet w ludziach w żałobie odzywa się zwykła KROWA! A swoją drogą czemu tak miłe zwierzątko kojarzy się z tak obrzydliwymi cechami " Dziewczyny,to już ileś takich ublizeń, CO MOZNA ZROBIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczka zanim wejdzie do swojego topiku najpierw czyta nas. Pogubiła się ha ha. Mogła zachować się honorowo, ale to nie w jej stylu :-D Obrzydliwe nazewnictwo kobiet LASECZKI, poniżające . Adekwatne do jej stylu bycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO MI TAM NAWET 100 KLAR!!!! Dziewczyny - własnie zadzwonił telefon,po przeszło roku oczekiwania mamy termin zabiegu oka u mojego m. 13 grudziń.BOSZESZTYMÓJ.Co za rodość u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 Trudno,pamiętam zeszłoroczny śnieg :D Od listopada ub roku,po koniec zimy - było go tyle,że hej.nie tęsknię za nim.Starczy mi go na parę zim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj urosły mi skrzydła. Lecę robić gołąbki. Mam dzisiaj jeszcze jedno zadanie.Golenie,strzyżenie mojego zarośnietego M.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie. LASECZKA kojarzy mi się z jednym:D zapewne wiecie z kim:) Własnie tak pogubiła się laseczka i manipulowała w naszym topiku.Zlikwidowała swoje wpisy na naszym topiku , moje i Twoje LIVIO. Laseczka pilnuje przeważnie mnie , śledzi każdy ruch. Napisała nawet o mojej żałobie i jak że okropnego mojego zachowania. O czym to świadczy :D BEZ KOMENTARZA> Zaraz będę pisać do redakcji. Jestem już po zakupach , nawet je rozpakowałam. 1 2 3! po drodze śnieg ktoś przechwycił:D Miłego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, cieszę się, że tego tak nie zostawisz. Ja oczywiście jestem wspieram i nie pozwolę, żeby ktoś w tak perfidny sposób obrażał moje koleżanki, lub mnie. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam! Stęskniłam się za Wami, a wczoraj strasznie kiepsko było z czasem.. Chcieliśmy zrobic rodzicom niespodziankę i pojechaliśmy do nich. Powiedzcie mi, o co chodzi z tymi konfliktami? Livio, cieszę się razem z Tobą. Dzisiaj na obiadek, kurczak z ryżem. Dzień słoneczny, a śnieg padał 3 minuty. Chyba już mu się odechciało.. Rano wstałam (mój na 8 do pracy), kuchnia posprzątana, pies nakarmiony, śniadanko, nie wiem jak on to zrobił :D Co u Was sie dzieje Skarby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Właśnie napisałam do redakcji. PAPILOCIKU My też stęskniłyśmy się za Tobą. Moja Droga szkoda przedświątecznego czasu na pisanie o świństwach. Lepiej trzymajmy kciuki za mojego wnuka i testy:D Napisz czy już uzgodnione menu na święta , kto i co robi???? Ja czekam na telefon jak poszło pisanie , a w miedzy czasie wstawię rosołek. Hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście niesprawiedliwe, co zresztą nie jest nowością.:( Możecie sprawdzić w Redakcji, które wpisy podałam do kasacji- TYLKO MOJE! Globus- bądź choć raz prawdomówna! Co do wczorajszego dnia- tak napisałam przypadkiem tu o 8:39- post nie był do was, ani o was. Ale już w poście o 8:40- przeprosiłam, że zakłóciłam waszspokój.... ha, nawet pozdrowiłam.... Globus- gdy zobaczyła mój wpis- nie posiadała się z radości :P, ot przyłapała mnie na czytaniu co się u was dzieje. Przecież to wiadome, że wy wchodzicie na "z biegiem lat, z biegiem dni" i też czytacie, przynajmniej ...livia i globus! No więc po moim nieszczęsnym wpisie..... globus zaczęła szczuć livię na mnie i dalej.... wyśmiewać, poniżać, gogryzać ..... hi, jakaś ISTOTA zabłądziła. To prawda, globus, czytałam, że twoja siostra zmarła, napisałam nawet tu na pomarańczowo, że szczerze ci współczuję. Są rzeczy tak oczywiste, że należy je zrobić. A nienawiść jest brzydka i świadczy o nas bardzo źle. Dlatego globus, baaardzo mnie zdziwił twój post. Kobiebie blisko 70-tki nie przystoi zachowywać się tak, jak nieokrzesanemu szczeniakowi. W dodatku kobieto, masz żałobę i co cię tak cieszy??? Przecież uchodzisz tu za osobę dobrą, taktowną, czułą, wyrozumiałą.....:( To świadczy, że wszystko traktujesz wybiorczo...... potrafisz być i złośliwa i podła i potrafisz podjudzać innych....NIESTETY! czy takie wpisy tobie uchodzą???? 10:15 [zgłoś do usunięcia] globus 1 2 3! Ja też mam co robić , ale na razie ...LEJĘ .....i się śmieję ..." To mnie rzeczywiście wyprowadziło z równowagi bo z igły, zrobiłaś widły........ LAĆ tylko z tego, ze ktoś się pomylił???? Nie!!!! ty LAŁAŚ bo to byłam ja. Całkiem to nie fajne z twojej strony :O Albo nawet twój ostatni wpis..... czy nie obrażasz??- dając do zrozumienia z kim/czym się tobie LASKI kojarzą???? Przysięgłam sobie, że nie będę komentowała waszych wpisów tutaj....a gdy wczoraj, przypadkkowo napisałam, nie do was zresztą ( net szwankował)- byłam zła sama na siebie ale.... przeprosiłam, a więc Pani, jedendwatrzy- zachowałam się kulturalnie..... Czekałam tylko na ATAK- twój globus i livi, to oczywista.:(... dołączyła jeszcze niezorientowana zupełnie w waszych gierkach jedendwatrzy.... Zresztą wy też komentowałyście na naszym topiku....łącznie ze "świniobiciem"!!!!!!!!!!!!! Stawiałam livio na ciebie , że to ty napisałaś ale teraz już WIEM, że globus też jest w stanie WSZYSTKO napisać!- poczytajcie sobie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3910439&start=10500 Do tego....... jest Adwent, za chwilę Święta Bożego Narodzenia ...... jak długo można zionąć nienawiścią?????? Życzę wam wszystkiego dobrego i niech nienawiść nie zatruwa waszego serca, bo w przeciwnym razie kiedyś zostaniecie zupełnie same. Życie jest tylko jedno- a do tego nie wiemy czy jak dziś się kładziemy spać- to obudzimy się jutro!? Uważam sprawę za załatwioną i nie wymagającą dalszych komentarzy. Pewnie będę czytała co piszecie, tak, jak i wy,będzie czytały co się dzieje w Chatce..... Pozdrawiam. p.s- jedendwatrzy- nie komentuj bo o wielu rzeczach nie wiesz... wiesz to, co globus chce ci powiedzieć. papilocik- mało masz konfliktów w rzeczywistość? nie daj się wciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trzymam kciuki i czekam na informację! Jeszcze nie, ale dostaliśmy zaproszenie od rodziców na niedzielny obiad, więc myślę, że juz wtedy wszystkiego się dowiem. Globusiku co dziś robiłaś? Jaka pogoda w tym Twoim pięknym mieście? 123, jak decyzja związana z synem i jego dziewczyną? Marylko, jak Twoje dzieciaczki służbowe i atmosfera w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No to mamy sprawę jasną DROGIE PANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilociku, długo by opowiadać. Musiała byś przeczytać cały topik od początku. Zaufaj nam:-) Globusiku, zaciskam kciuki.:-D Będzie dobrze, to nie wyrocznia. Dobrze, że napisałaś do redakcji. Co to w ogóle ma znaczyć? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PAPILOCIKU! Byłam na zakupach takich bieżących. Dzień u mnie jest słoneczny,bez deszczu u bez śniegu. Resztę dnia spędzę w domu. Oczywiście w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie moje - lecę do Was z nerwami. Fajnie z rana było,ale..się skonczyło. będę teraz wredna - zadzwoniła moja ST z informacją zaczynająca się od słów "byłam dzisiaj na cmentarzu..' skóra od razu na mnie ścierpla i słusznie. Lawina słów zaczynająca się od leni,wstydu przed ludżmi,żądaniami....... Dzisiaj nie wytrzymałam. Wrzasnęłam aby odczepiła się ode mnie i wyłączyłam się. Tak dzieje się u mnie od 32 lat. zapewne przy najbliższej okazji zgłoszę grobek syna do likwidacji. Z bólem serca:( Wczoraj byłam w mieście. Siadłam sobie w centrum na ławkę na fajkę.Przeszło obok mnie jakieś babsko z laską, hehehe - to ST. Potem poleciałam do kupców - wracam i prosto znowu na to babsko - była o etr ode mnie,mina ponura,oczy wpatrzone w ziemię.Szła piechtą do domu. Nie dostrzegła mnie.Udało się. Za to dzisiaj dopadła mnie telefonem :D:D M zrobił głupią minę - "co się denerwujesz"? Ufff - ulzyło mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×