Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
LIVIO! Dobrze ,że wczoraj uniknęłaś s potkania , przecież laską można pogrozić i nie tylko:) A tak w ogóle to M ma rację nie denerwuj się i rób swoje. Cała w pąsach czekam na wiadomość od wnusia , a jego jeszcze w domu nie ma:) Oj jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - masz rację z tą laską :D To może być grożne narzędzie:D Czekam z Tobą na wyniki Twojego Wnusia!! Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro wiem więcej niż Ci się wydaje. Mam swój rozum. Pofatygowałam się i przeczytałam tamten topik. Podjęłam natychmiastową decyzję i wyciągnęłam wnioski. Wszystko zaczęło się psuć od chwili , jak Ty tam przyszłaś. Rozwaliłaś topik, fajny topik. Na przywódcę, to może się nadajesz, zaciągnij się do wojska. Twoje dyktatorstwo, zarozumialstwo, pycha, to jest to, czym zrażasz ludzi do siebie. Globusa zawsze będę broniła,szanowała, mało jest kobiet tak wrażliwych i o tak wysokiej kulturze osobistej. A co do Laseczek- i kto tu jest nieokrzesanym szczeniakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, mieszkacie razem? :) Mi się właśnie kurczaczek piecze, mój wraca za jakieś pół godzinki. Zastanawiamy się czy nie spędzic Sylwestra w Górach. Dowiadujemy się o miejsca, jest ich strasznie mało, a jakie drogie, łoooooooooooo :) W weekend porozmawiamy z rodzicami czy zajmą się psem, w razie czego. Chociaż nasz Barni pasowałby do górskiego klimatu, ale jest trochę za duży jest :D Kobitki, dziś kupiłam pierwszy świąteczny prezent, wchodząc na pocztę, zobaczyłam sklep który nazywał się "do domu" czy jakoś tak. Znalazłam tam "obieraczkę do ziemniaków".W 5 min obiera 2 kilogramy. Nie wiem jak to działa, nie wiem czy się przyda, ale tak mnie to zainspirowało, że musiałam kupic. Śmieszne to, prawda? Nie wiem czy dać mamie, czy teściowej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Uwierz mi nie warto polemizować. PAPILOCIKU! Niestety nie , nie mieszkamy razem. Dzieli nas spora odległość. Ale nic to jesteśmy w kontakcie na bieżąco. Taaaaaakiej obieraczki nie widziałam , co prawda większą ilość ziemniaków obieram tylko na placki , babkę i kluski ziemniaczane, ale od przybytku głowa nie boli , jeżeli spotkam coś takiego kupię:) No tak już myślicie o Sylwestrze i BARDZO DOBRZE , bawcie się póki młodość w Was. Ale jeżeli nie będzie śniegu , nie będzie oczekiwanego uroku. Choć to nic nie jest powiedziane. Jeżeli możesz napisz jakiej rasy jest Twój pies. Piszesz,że jest duży i na pewno piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 no właśnie dam ją Tobie! :) i mój dylemat czy dac mamie czy przyszlej tesciowce się skończy. Czego to ludzie nie wymyślą.. Mamy bernardyna, Barniego. Dostałam go od mojego, kiedy obroniłam pracę licencjacką. Zawsze o takim marzyłam, kiedy byliśmy jeszcze na studiach :) Spędzałyście kiedys Sylwestra w górach, warto? Z reszta co ja planuje, pewnie nie będzie miejsc, zanim zdecydujemy się na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No w końcu rozmawiałam z Wnukiem. Dzisiaj mieli test z historii i języka polskiego. Podobno był łatwy:) OBY!!!! Jutro chemia i biologia. Pani powiedziała, że nie będzie tak łatwo jak dzisiaj:( PAPILOCIKU! Tak zdarzyło się ,że Święta i Nowy Rok spędziliśmy w Górach Świętokrzyskich. Była to wyjątkowa sytuacja dla tego zdecydowaliśmy się wyjechać z domu. Ja ale tylko ja / nie znaczy ,że Ty też masz tak zrobić / ten prezencik dałabym Mamie. A psa masz pięknego i wieeeeelkiego. Wszystkim Paniom miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym dać mamie naprawdę coś wyjątkowego.. Ona przez całe życie pomagała mnie, teraz ja chce jej pokazać ile to wszystko dla mnie znaczy, wiem, że rzeczy materialne to coś przemijalnego, ale ona wie, że kocham ją nad życie :) Wielki, duży, fakt. Ale jak czasem skoczy na jakiegoś naszego gościa z radości, to tylko się modle, żeby go przewrócił na trawę, a nie np w błoto, bądź na chodnik :D Globusiku, to powiedz mi, czy warto spędzic Sylwestra w górach? Inny, lepszy klimat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PAPILOCIKU! Jeżeli chodzi o Sylwestra , to dla nas nie był wyjątkowy i miły. Sprawy rodzinne przysłoniły atmosferę. Ale zima była śnieżna i okolice piękne. W tym roku planujemy wyjście na Starówkę wśród ludzi. PAPILOCIKU! ponieważ stawiasz konkretne pytania , ja traktuję je poważnie i staram się na nie odpowiadać , a może raczej PODPOWIADAĆ. ZASTRZEGAM SIĘ I PRZEPRASZAM , nie znaczy ,że moje myśli są najtrafniejsze. Pomyślałam sobie tak. Pierwsze święta przygotowujesz we własnym domu. Będą najważniejsze dla Was osoby >>>RODZICE> z jednej i drugiej strony. Ja potraktowałabym Ich też wyjątkowo , upominek niech będzie skromny ale elegancki.Znasz najlepiej upodobania tych osób i będziesz wiedziała co podarować. Takie stanowisko jest tylko moje , może nie warto nawet nad nim się zastanowić ale piszę tak jak czuję. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilociku, kup może jej coś bardziej osobistego. Na co sobie najbardziej żałuje? może jakieś fajne kosmetyki, lub piękny szlafroczek, album na zdjęcia, zestaw herbatek z zaparzaczem? Obrazek, ciepłe kapciuszki, piękną osobistą filiżankę porcelanową ? :-) . Jeśli chodzi o S to wywiad przeprowadzony:-) Sam tego chciał. Nawet zdjęcie mi pokazał. Co nie znaczy, że sama dyskusji nie sprowokowałam...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilociku, moja mamka ostatnio mi zasygnalizowała, że jej portfel się rozpada. Kupię jej :-) To wielka podpowiedź. Jeszcze nad kosmetyczką się zastanawiam (pełną:- wyposażoną) . Globusik ma rację, znasz ich upodobania lepiej od nas. Skrobaczkę, oddaj mi:-D. Pozdrawiam Cię serdecznie. A co do sylwestra? Kombinujcie, puki nie ma maluchów:-). Wyjazd w góry? Marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Oj działo się tu w naszym topiku,nabałaganiło się,że hej. Dziewczyny mam bardzo kontrowersyjną fryzurę i kolor też. A co mi tam,raz coś innego. Globusiku ja będę na drugi rok przeżywać egzaminy Syna. Marylko co u ciebie? Livio będę trzymać kciuki 13 grudnia. Ta 13stka to na szczęście. Papilociku widzę że też masz piesa,to najwspanialszy przyjaciel człowieka,kocha bezinteresownie. 123 wyobrażałam sobie ciebie zawsze w krótkich włosach, a tu niespodzianka. Najważniejsze jak ty się czujesz w nowym image.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, naprawdę jesteście kochane, nie wiem jak mogłabym teraz nie rozmawiac tutaj z Wami.. Globusiku, Twoje rady są dla mnie bardzo ważne, naprawde. Z resztą rady każdej z Was traktuje tak samo i pomagacie mi w moim zyciu codziennym, co naprawde mi je ułatwia. Przepraszam, że nie używam "ą", "ę", ale juz tak sie przyzwyczaiłam. Dziękuje Wam za to, ze jestescie i, ze ja mogę tu byc. No właśnie, jak sobie mnie wyobrazacie? :D Ja Was co chwilę inaczej. Oj tak, pies - cudowne stworzenie. Powiedzcie mi jak ludzie mogą je przykładowo zostawiac w lesie, katowac? Wrr. Aż niedobrze się robi. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na dobranoc napiszę tak. LUNA! Za każdą wizytą u fryzjerki coś tam zrobię , bo tak być musi.Moja Aga na przywitanie mnie pyta ...to co dzisiaj robimy ?????? PAPILOCIUKU! Drogie Dziecko ❤️ czuj się z nami dobrze. Lubię przebywać w gronie ludzi m młodych. Cieszę się że w rodzinie młodzi nas akceptują. Na spotkaniach fajnie się ze sobą czujemy. 1 2 3! A to Ci heca. Pogadałaś z S i wiesz co powinnaś wiedzieć:) LIVIO! Dla mnie 13 nie jest pechowy. Dla Was tez nie będzie. MARYLKO! Nie ma Cię u nas , przypomniałam sobie,że przecież "robisz" dzisiaj za Mikołaja u Wnusiów. Dobrej nocy do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki,żegnam się z wami na dzisiaj. Dobranoc i niech się wam przyśni coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki,żegnam się z wami na dzisiaj. Dobranoc i niech się wam przyśni coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda zrobiła się strażacka. ALE LEJEEEEEEE :D:D Dobrej,spokojniutkiej nocki papapapapapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co tu się dzieje ? Tyle napisałyście, że nie wiem od czego zacząć? Najpierw może od Livii. Dzięki , za filmik:D Ale się uśmiałam, tego gola na pewno bym uznała... Gdzie znalazłaś to cudeńko? Teraz na poważnie.Cieszę się, że Twój Cień ma w końcu termin na operację.Będzie dobrze:) Papilocik myślę, że Twoja Mama cieszyłaby się, gdybyś ją zaprosiła na wybieranie sukni ślubnej. To tylko moja podpowiedż. A prezent na święta? Każdy drobiazg cieszy. Tematu pewnej pani z innego topiku nie będę poruszała, szkoda czasu... 123 jak czytałaś to wiesz o co chodzi. Globusa znam osobiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz doczytałam Was do końca. Po powrocie od wnucząt rozmawiałam jeszcze z synem. Podtrzymuje na duchu swoją dziewczynę teraz telefonicznie .Martwi się o nią i jej małego brata. Sam nie wie co robić. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej z samego rana. 123 dziękuję za kawę. Wpadłam na chwilkę i już zmykam,lecę do pracy. Spokojnego, miłego dnia. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry! Dziękuję , znowu przyszłam na gotowe. 1 2 3! Ale Ty jesteś skowronek , bez znaczenia lato czy zima zawsze śpiewasz raniutko. Pozdrawiam wszystkie Panie, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! hej. Drugi skowronek z Ciebie, niebawem dołączy MARYLKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) U mnie biało.Spadł śnieg, mokry pewnie zaraz stopnieje. Wyobrażam sobie reakcję dzieci w przedszkolu :) Entuzjazm równy Mikołajowi :) Miłego dnia , jutro mam wolne , hurra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po kawusi i porannym ...ble bleee.. z Cieniem zabieram się za coś konkretnego, za prace syzyfowe i obiadek , a będzie rosołek:) U mnie szaro , płatka śniegu jeszcze nie widziałam:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×