Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
1 2 3! Polewaj , wszystko mi bardzo smakuje , poproszę jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Znam wszystkie wymienione zespoły. Najbardziej lubię LOMBARD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! a więc chlustamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kochane, jesteśmy :-) Globusiku, polewajko dzisiaj jestem:-) Alicja polewajko, ładnie brzmi:-) No to na zdrowie:-) Cieszmy się chwilą:-) Livciu, piękne wykonanie, trochę smutku, ale iskierki nadziei też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze zdrówko:) Kominek przygasa. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Już widzę świat w różowych kolorach. Przyszła "B" zabawa będzie trwać dalej. Pozdrawiam Was wszystkie do zobaczenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przesyłam pozdrowienia od "B" dla moich Koleżanek. 1 2 3! Masz rację ...cieszmy się chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! poproszę jeszcze na ...rozchodnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co 123 zostałyśmy same? Może Livcia jeszcze zajrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, dla Twojej najlepszej przyjaciółki na świecie czerwone winko, z pozdrowieniami.Bawcie się .Pozdrawiam B bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, na mnie też już też pora:-) Nasza pani CENZOR pomarańczowa, przysłała mi dziś na 3 topikach opis znaczków.Klara nie staraj się za bardzo, znam znaczenie ... Ale widzę, że moje uwagi, pomogły, tak trzymaj. Może w końcu zaskarbisz sobie chwilę uwagi:-D. Jak będziesz nadętą babą,nikt Cię nie polubi. Do Sary nikt złego słowa nie powiedział.Smutno Ci z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
hej...jesem wykonczona. Ale jestem i Was czytam:). Napisze wiecej jak skonczy sie ten tydzien...masakra. Powstanie Warszawskie jutro - obowiazkowo! Pa pa!! -- http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
dzien dobry... w takim tempie to chyba jutro sie przekrece... jade na herbacie, bo kawa dziala na mnie dobrze raz, ale nie w wiekszych ilosciach - wtedy jakos tak przymula... milego dnia Wam zycze! -- http://www.sprawdzilamto.blogspot.om

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Również wstałam przymulona. Czy kawa za działa??? zobaczymy. RUDA! trzymam kciuki i życzę powodzenia. MARYLKO Tobie również spokojnej pracy. Na pozostałe koleżanki zaczekam. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Witam was wiosennie,pięknie na dworze,ciepło,dalej 6 na plusie. Ptaszki od rana śpiewają. Słoneczko wstaje. Rudka zabiegana kobieta. Globusik i Marylka już na posterunku,dopijam moją blondi i też zaraz zmykam. Trzymajcie się i przesyłam wam moc pozdrowień! Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Suszy mnie po tych śledzikach, za słone były:-) Luna, pozazdrościć pogody. Rudka, trzymaj się, ale rzeczywiście, za dużo tej pracy. Dzisiaj już połowa tygodnia, dasz radę. Byłam na Twoim blogu, bardzo mi się podobają norweskie sweterki. Z cynamonem też świetny pomysł.Pa. Pozdrawiam kobietki, dobrego dnia. Globusiku, coś tak myślę, że spotkamy się u fryzjera:-) Moje włosy odmawiają posłuszeństwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA i 1 2 3 witam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie herbaciano! Dzisiaj cuuś przypomniałóo mi się,co do herbaty. Daje niezłego kopa. a bylo to tak: Lata - koniec 60-tych,chyba tak ok.67 r. Mój zakład wysłał mnie na praktykę do Wielkiego Miasta - KALISZ .:D Nasz wykładowca - jak się pokazał,trochę się wystraszyłam ! Faxet w wieku ok 40 lat - wysuszony jak śliwka,kolor miał tylko brązowy. Bardzo ruchliwy,głupoty jakieś gadał - ale najbardziej zaskoczył mnie,jak zażyczył sobie herbatkę u sekretarki, a ona wniosła mu szklankę z tymże szlachetnym napojem. Fusy sięgały do polowy szkalnki - reszta to była silnie brązowa ciecz. Ech..kto tam w tym czasie słyszał o narkomanii. Potem się dowiedziałam,że to taka więzienna ucieczka od rzeczywistości. RUDKA - tylko Ty się tak nie wzmacniaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio. Mój nauczyciel od fizyki taką pił.:-) Za biurkiem miał takie małe zaplecze.2 szklanki, jedna z grzałką, druga z fusami. Fusy rosły:-) Zaczynał od pierwszej lekcji parzenie, a potem dolewki. Jak miałyśmy z niem 6 godz. lekcyjną, fusy wypełniały już całą szklankę. Lekcje fizyki były przekomiczne, nie trzeba cyrku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej. Ja pamiętam taką herbatkę.Wyobraźcie sobie,że ja również lubię zaparzyć w taki sam sposób:) Kawa nie zadziałała , trudno mi unieść 4 litery:) /będzie druga/ to wszystko chyba za sprawą bardzo nieprzyjemnej aury za oknem. Wiatr , mglisto , wilgotno i szaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętamy Livio, zresztą kiedyś dużego wyboru nie było. Nie przepadam za herbatami, pobudzają mnie bardziej niż kawa. Piję owocowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×