Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

123, bardzo tego u siebie nie lubię.. Baterie z zegarków trzeba powyjmowac, mój odkąd pamiętam nakleja przed snem plaster, żeby przypadkiem mu się nie chrapnęło, bo robiłam o to awanturki :D lekko coś stuknie, puknie, a ja już.. Wynajmowaliśmy mieszkanie na 16 piętrze w wieżowcu. Pierwszy rok studiów, kwiecień, noc. Samobójca, skoczył z okna, z naszej klatki. Przez kilka miesięcy nie sypiałam praktycznie wcale. Straszne przeżycie, niby nie widziałam sytuacji, ale wyobraznia podziałała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilociku, no ciężkie przeżycie. Współczuję.:-( Ja to tak nie wiem ,czemu tak jest u mnie? Globusik idzie sobie spać i śpi:-) Ja niby też idę spać i nie śpię jednym ciągiem.:-( Czasami się zdarza,ale rzadko.A jak już usnę na chwilkę, to maraton snów:-) Czasami są bardzo przyjemne:-) Globusiku, dzięki za pochwały :-) pasztetu i tak nie potrafiłabym upiec:-) Jak Ci Twój wyszedł?? Jutro zamierzam usmażyć kotlety mielone rybne.Troszkę zniechęcona jestem, bo zawsze mi się rozpadają podczas smażenia. Jaka jest tego przyczyna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Stacyjkowo Pod pogodnym Niebem już żyje:) MARYLKO! za kawę dziękuję. Przyjemności w pracy życzę. 1 2 3! Pasztet bardzo smaczny. Stawiam na stole i duży słój ogórków. Zabieramy się do jedzenia. Kotlety rybne również się rozpadają i bardzo często przywierają do patelni. To samo mam z kostkami rybnymi , bardzo je lubię a rzadko smażę. 1 2 3! PAPILOCIKU! Rozśmieszyłaś mnie. Miej litość nie ...terroryzuj :) swojej miłości. Wkładaj zatyczki do uszu , a MIŁOŚĆ niech troszkę pochrapie:D Przede mną plany , plany , plany czy je zrealizuję , okaże się. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przecież dzisiaj piątek /zapomniałam/ nie wszystkie jemy mięso. Pasztet będzie w lodówce , zaczeka do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Czuje ,że u Ciebie coś się wydarzyło. Liczę,że za jakiś czas odezwiesz się. Ot życie. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Niestety zmiana czasu już w sobotę. Potwierdzenie usłyszałam w radiu. Znowu mi humor prysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Piękny, słoneczny poranek. Globusiku, za późno, zjadłam kawałek pasztetu:-) Pyszny. Piję z Wami kawkę. Luna, blondi na Ciebie czeka.Pozdrawiam. Dobrego dnia kobietki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
SŁOŃCE OD RANA Słońce w ogrodach i słońce w kwiatach, słońce na łąkach blaski swe wplata w błękit cykorii i żółć nawłoci, na mirabelkach drżąco się złoci. Słońce na skrzydłach barwnych motyli, i pośród malin czerwień odchyli , słońce w jabłoniach i słońce w gruszach , słoneczne cienie wiatr lekko rusza. Wszystko skąpane w promieniach słońca , spokój i cisza słodko kojąca. Dla wszystkich koleżanek przesyłam ..słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Coś mi szepce do ucha ...BABO... zabierz się za robotę, więc myk myk i już mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na kawie z Wami. Dziękuję,że jesteście. Wstałam ponura a przy Was myśli mi się rozjaśniły. GLOBUS - dlaczego ludziska zapominają,że są korki do uszu.No tak - tylko wtenczas mozna nie usłyszeć KOGUTA ! Nam wsio ryba,nie musimy wstać do pracy. Ja też zasypiam przy włączonym telewizorze,nie czuję samotności. Na dodatek przez moje życie,sypiam przy małej zapalonej lampce. Kiedyś mogłam w kazdej chwili spojrzeć na C.Jej lęki i bezsenność zrobiły na lata wspólne noce. I tak już zostalo w mojej psyche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Włączyłam radio Romantikę niech muzyka snuje się w Waszych domach. Przy małej lampce też spałam. Zepsuła się a nowej nie kupiłam. Jednak pewnie kupię , będę się czuła bezpieczniej przy małym ogniku. Dobrego dnia Livio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha Dupcocha z Wawy
stare ropy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej po pracy:) Jesteśmy w dobrym nastroju, przed nami weekend:) I trzy dni urlopu przede mną. Globus też nie lubię zmiany czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syzyfowe prace,jedno okno mniej do mycia..i tak leci. Pogoda piękna. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co tam okna Livio?:-) Umyte ot tam takie, trzeba to się zrobi:-) Dzień bardzo pracowity, sezon u mnie się zaczął.Tak właśnie lubię:-) Są ludziska, porządki ogrodowe, jeśli mogę służyć to proszę bardzo:-) Kicham raz, za razem.Po ratunek lecę do mojej apteczki. Mamka tak samo, już nie wspomnę o domownikach.Dopada nas to wstrętne kichadło? Starszy S ratuje się czosnkiem od jakiegoś czasu, a ja go karcę:-( W całym domu capi:-D Livciu, zatyczki do uszu??? Wiesz ,że muszę zamawiać w aptece:-) Nie wyrabiają się:-D Na jutro mam zamówione 40 szt.Tak na zapas.rzadko bywają te, które mi pasują:-( Muszę używać je też przy kąpieli. Co tam w Twoim ogrodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123- te prace syzyfowe. Podpowedz mi,czy macie cuus mechanicznego do czyszczenia dywanów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem wieczorem. Paniusie ogłaszam ,że u mnie fajrant z porządkami. Zostało ...takie tam małe co nie co:) Jutro relaks, nawet po zakupy nie wychodzę. 1 2 3! Fakt , byłam w sklepie ogrodniczym.Ludzie kupują bardzo dużo różności co przydatne w ogródkach. LIVIO! Też zaliczyłaś okienko:) MARYSIU! Jutro będę się zachowywać cichutko. Włączę czajnik bez gwizdka, odpoczywaj po tygodniu pracy. Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Mam :D ręcznego mopa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Przecisnęłyśmy się przez drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 słyszałam o bardzo dobrych zatyczkach do uszu,jakie są w sklepach bhp. Znajoma rodzina kiedyś strasznie się swoim "odkryciem" cieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - kichajmy na wszystko :D A dzisiaj to trochę się wystraszylam.Mój M wybrał się do sklepowego klubiku. Piwka nie dał rady dopić -słabo mu się zrobilo,ledwo doczłapał się do domu :( Ostatnie tygodnie przeważnie w pozycji horyzontalnej spędza. Zadnej radości - NOOL .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Już Cię nie ma???? Prawda radości za mało:( Bardzo szybka zmiana pogody nie sprzyja dobremu samopoczuciu. U mnie dzisiaj rano było 3 st. a w dzień ponad 20.Może M reaguje na takie zmiany osłabieniem.Musi być dobrze Livio. Ja tez mówię dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej LIVIO:) Piję kawę z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×