Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Dziękuję Globus za kawę. Pyszna kawka z rana:) Obudziłam się rano o 5 tej bez budzika. Powiedziałam sobie:kobieto sobota , śpij. No i wstałam o 7 mej. Słońce pięknie świeci. Czytałam ostatnio dobrą książkę. "Ołówek" Katarzyny Rosickiej Jaczyńskiej. To autobiografia o modelce , która zachorowała na SLA .Polecam. Miłego dnia i drobnych radości dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu, odradzam.No chyba ,że planujesz prać dywany co tydzień:-) Ludziska przeważnie piorą dywany raz do roku, dwa.Dywan też nie lubi zbyt częstego moczenia. Odkurzacz to jednak inwestycja nie małych pieniążków. A magazynowanie go? W sensie trzeba znaleźć kąt dla niego. No chyba, że byłby to odkurzacz wielofunkcyjny, do odkurzania i prania. Pozdrawiam. Lunka zawsze się odzywała, nie wierzę, że ot tak sobie poszła? Może coś się stało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
dzien dobry :) pozdrowienia dla wszystkich Kobiet Dojrzalych ode mnie i od mojego 20 milimetrowego Groszka :) Chcialam dac znac, ze zyje :) --- http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Sprawdziłamto :) Ciepłe pozdrowienia dla Groszka. Niech rośnie jak trawka na wiosnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
SPRAWDZIŁAMTO:) Ogromnie mnie ucieszyłaś,że dałaś znać i wszystko OK. Dużo o Tobie myślałam. Życzę WAM ❤️ dobrego i coraz lepszego samopoczucia. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! LUNKA bez powodu nie zamilkła. Również o niej myślę. Wierzę ,że z czasem się odezwie. Miłego wieczoru i dobrego odpoczynku wszystkim zamieszkującym:D z Tobą życzę. LIVIO! Odkurzacz..... moim zdaniem nie warto kupować. Nie wiem czy swój mogę zaliczyć do wielofunkcyjnego jak pisze 1 2 3. Kupując miałam zamiar przede wszystkim odkurzać i czasami wyczyścić chodniki. Do częstego odkurzania dla mnie się nie nadaje. Jest duży , głośny i żeby odkurzyć trzeba mieć ...krzepę. Mebel spory i nie mam gdzie go trzymać. Raz tylko czyściłam dywany. Po pierwszym zachwycie kupiłam mały podręczny , który służy mi doskonale. MARYLKO! Wpadłaś tylko na chwilkę :) co porabiałaś dzisiaj????? ja relaksowałam się z żelazkiem :D odradzam Ci .... do diabła z takim relaksem:) PAPILOCIUKU! Jak zaplanowałaś tak zrobiłaś , odpoczywacie :0 zyczę przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłamto, oj tam Rudka:-) Bardzo się cieszę, Fajnie,że się odezwałaś:-) Pisz do nas częściej. Martwiłyśmy się.Soczek z marchwi Ci zapodaję.:-) Marchewka swojska, nie z plantacji. Co tam koleżanki? Okna, temat zakończony? U mnie tak.Piękny dzień i popołudnie.Jestem troszkę umęczona, ale co tam:-) Zmiana czasu już wiem . Budzę się wcześniej.Wkurza mnie to, ale co ja na to poradzę??? Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za radę.Macie rację - w tv tak pięknie to wygląda,leciutko,szybciutko. RUDKA - fajnie,że wszystko jest dobrze. Zmartawieniem jest milczenie Lunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - MŁODOŚĆ I ZAPAŁ I SIŁA Z TOBĄ. dzisiaj jestem jeszcze większe nool. Pogoda piękna.Poszłam w dzikie pola i dziki ogród - wstyd się przyznać,to było wleczenie :( Myślami dzisiaj jestem w innym miejscu,dołuję mnie to jeszcze bradziej - zniechęcenie do wszystkiego. Zastanawiam się - po co n ina co? Sensu szukam bez sensu. Buraki wychodowałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, Hej:-) Tak właśnie sprawa z tym odkurzaczem wygląda. Livciu? nie zamówiłaś ????? :-) Co tam u Ciebie? Mój młodszy S wybrał się dziś na zakupy do większego miasta.Z dziewczyną swoją, bo ona mu poradzi:-) Fakt rośnie jak na drożdżach:-D Ojca przerósł, o pół głowy. Ja, już nie w temacie i nie mogę mu doradzić, także na zakupy zabrał swoją dziewczynę. A dzisiaj w pracy miałam okazję zapoznać się z tatą koleżanki. Jak oddawał urządzenie, dopiero skojarzyłam sobie nazwisko i adres. Zapytałam Pana, czy mój syn odwiedza ich, oby nie za często? Pan bardzo sympatyczny, odpowiedział mi ,że z wielką przyjemnością gości go u siebie jego córka.W swoim pokoju, znaczy się przy zamkniętych drzwiach. I nikt tam im nie dokucza.:-)-No, raczej grzeczny chłopczyk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! U mnie tez temat okna zakończony. A niech tam , miałam się dzisiaj relaksować nie wyszło. Jak nie okna to inny SYZYF . O zmianie czasu nie myślę tak mnie wkurza:) LIVIO! Nasze myśli krążą wokół LUNKI. Znamy się nawet ..... nie zwidzenia.... a wystarczy ,że któraś z nas nie napisze i rożne myśli krążą , co się stało:( Masz rację Livio w tv wszystko wygląda superosko. W praktyce jest różnie. Chodzi o to by zabajerować , może się uda kogoś przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! OOO MATKO! ale się uśmiałam ...są w pokoju i nikt im nie przeszkadza:D Poznałaś tatę koleżanki to fajnie. Syn jest mile widziany u nich też fajnie. SĄ GRZECZNI:D i tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123- jestem na godzinie 18 44 :) Piszę na ponuro co u mnie! Rozmawiałam przed chwilą z ST.Ulzyło mi - uzgodniłam,że odpuszcza sobie grób mego S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Stoję z drabiną. Ostatnio coś mnie na siłę wpycha do dołka. Żeby się wygramolić drabinę noszę na plecach. Skorzystaj z mojej pomocy. Są takie dni w tygodniu ....słowa piosenki Urszuli Sipińskiej ..... że nawet telefon milknie. Tak sobie myślę,że mało jest ludzi którzy nie maja takich dni. Tym razem przypadł Tobie. Już niedługo będzie JUTRO.... nowe jutro , lepsze jutro. Zaczniemy ranek bardziej optymistycznie. Dzisiaj spotykamy się na balkonie będziemy szukać gwiazd. Ta najjaśniejsza świecić będzie dla Ciebie , Marylki, 1 2 3, Lunki , RUDKI, Papilocika i dla mnie. Do zobaczenia Livio na balkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu , jutro będzie nowy i lepszy dzień. Nie zamartwiaj się, dbaj o swoje zdrowie, zacznij myśleć tylko o SOBIE. Masz do tego prawo.!!!!! Ot tak po prostu obudź się i pomyśl o swoich zachciewajkach:-) Wybierz sobie dzień tylko dla siebie!!! Twój ogród? A co mu tam?? jest piękny:-D Ściskam Cię mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku kochany, weszłaś mi w słowo tylko,że Ty to potrafisz tak piękniej, ale czujemy to samo. Dobrej nocki koleżanki,chyba się rozczuliłam. Trzymajcie się kobietki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u siostry, tej chorej.Fizycznie wygląda lepiej ale psychicznie to nie ta sama osoba. Lunka odezwij się, wspieramy Cię myślą. Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Koleżanki. Zmienili czas , kazali wstać godzinę wcześniej więc wstałam. W Stacyjkowie troszkę zachmurzone niebo:( Zapraszam na poranne picie kawy. Miłej niedzieli. MARYLKO! Czy S jest w domu? Jeżeli fizycznie czuje się lepiej to z czasem psychika może też się poprawi. Jak ja ją rozumiem:( bardzo młoda kobieta i poważnie chora. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁŁŁOOOMATKO ! Czas zmienili :) A on sobie po staremu leci. Która to właściwie godzina!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć LIVIO! No własnie u mnie każdy zegar wskazuje inną godzinę. Jaka jest prawdziwa nie wiem. To nie ważne !!! Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przez życie trzeba iść i stąpać ostrożnie godnie z uśmiechem do innych pogodnie Życie jest harfą co strun ma wiele i pięknym wypełnia przestrzeń zasłuchaj się, czy słyszysz ją jeszcze Dotykaj strun ostrożnie omijaj basy, wyzwalaj ze strun łagodne kontrasty Dotykaj ich subtelnie sercem nie szarp ich nawet w gniewie Gdy jedna z nich pęknie w życiu zgrzyt - już nie zagrasz pięknie Dotykaj strun oczyma i sercem graj rozumnie - nic więcej Szanuj instrument, bo ma swoja duszę trzymaj go z daleka od ognia by nie spłonął potrzebny Tobie będzie byś na nim grała do samego zgonu Za mną harfa zieleni każdy listek to struna o brzmieniu wiosny spójrz na moja twarz jaki jestem radosny To wiosna tak mnie oplotła swoim muzycznym graniem to za jej przyczyną słowa moje lśnią jak kiście w winobranie Szanuj instrumenty to drzewa i kwiaty grające swoje uwertury ich muzyka się niesie po same niebo po same chmury Zasłucha się pan spojrzy na mnie stojącego w zieleni, uśmiechnie się, bom nie ponury bo widzi że wiosnę witam z uśmiechem ,niech i Tobie czytająca me słowa to piękno się udzieli🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycie - struny! jak pociągniesz za mocno - struna pęknie, jak za słabo - wyda fałszywy ton. Złoty Srodek jest receptą na życie. Tylko czy ktoś nas nauczył,gdzie on jest? Zapewne poprzez popełniane błędy,uczymy się znajdować go sami. wczoraj pogadałam z C. zdziwiła się,że strunę za mocno naciągają.Jeżeli myśli - to do niej dotrze,aby poluzować. Mnie ulzyło,bo nadal poznaję moją c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję za wiersz i kawę.Wiosna powitała nas słonkiem. Przestawiłam już 3 zegary, ale siebie pewnie przestawię za 2 tygodnie:D Siostra wróciła na tydzień , w środę znowu jedzie do Akademii .Chcą zrobić badania czy leki skutkują. Dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic tylko Wiosna doprowadzila do pustego Wagoniku. W Dzikim Ogrodzie są fajne zwiastuny. Zasadziłam jesienią dużo tulipanów.Będzie 1 (słownie: jeden:D) w ogrodzie. Przed domem ocalało więcej.Kwiaty takie piękne,ale niskie,jakis taki gatunek. Zleciało mi w nim parę godzin,Pedro mi towarzyszył. Wiatr zimny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W reumatyzm i prawdziwą miłość wierzy się dopiero wtedy, gdy jest się przez nie nawiedzonym. Marie von Ebner-Eschenbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam serdecznie Panie. Od wczoraj jestem uziemiona , komputer się zbuntował nie wysyła poczty. ALE BIEDA!!! Zapraszam na kawę. Znowu obudziłyśmy się w poniedziałek. Dobrego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×