Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witajcie Paniusie:) Dzięki za przywitanie nowego dnia i kawę. Jeszcze niebo pogodne. MARYLKO! bardzo bym chciała żebyś otrzymała odpowiedź pozytywną.Tego Ci życzę. LIVIO! Dzień rozpoczęłam wysłuchaniem piosenki. Dzieki. Wybywam z domu na dłużej. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Jak to jest,że u niektórych wogóle nie widać tych toreb. U moich sąsiadów ich nie widzę. Sąsiadka miała wypadek w pracy - złamała nogę.Była kilka dni w szpitalu. W ogrodzie PRZYPADKIEM usłyszałam rozmowę telefoniczną z jej M. Dopytywał o zupę z torebki. Ech.. jak nic my widocznie przesadzamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Chciałabym żyć i nie nosić toreb z zakupami. Próbowałam nie daje się tak:) Jakie masz plany??? na dzisiaj. Ja idę do WIELKIEGO MIASTA:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem często myslami z Lunką. Mam nadzieję,że się odezwie do nas. ech..zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A MOŻE.
problemy ja przerosly takie o ktorych sie nie mowi nawet tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Już po pracy i po zabiegach. Będę się co dzień zwalniać godzinę wcześniej z pracy.Zabiegi mam o 14.30. W związku z tym zapytałam jak moja umowa? Usłyszałam : po staremu, tylko księgowy musi ją przygotować.I koniec rozmowy. Znaczy, że dalej za najniższą krajową i na czas określony.Zanim podpiszę, dokładnie przeczytam.Szefowa miała niewyraźną minę. Niby słońce u mnie , ale tak zimno. Jak tam Globus nowa fryzura? Livio dziękuję za piosenkę. 123 pozdrawiam. Resztę koleżanek oczywiście też::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczyny. Ja również myślę o Lunie. "A" to prawda często problemy nas przerastają:( MARYLKO! Fryz wiosenny . Większa asymetria , a reszta taka sama. Jutro ozdobie ją kolorami:D. Znaczy ,że dalej pracujesz. To dobrze. Mimo wszystko dziwne jest zachowanie szefowej. NIE STAĆ ją na szczerą otwartą rozmowę. Czy to aż takie trudne? Byłam w WIELKIM MIEŚCIE:) w wielkim jest podobnie jak w maluśkim mieście. CENY !!!!!!!! Zaczynają się jarmarki Wielkanocne. Rzędy straganów.Źle trafiłam wyładowywany był towar:( Oczywiście musiałam popatrzeć na kwiaty. Panie Kwiaciarki siedziały zamyślone i ciut smutne. Kwiaty i różne kompozycje zapraszały klientów. Nie widziałam by ktoś kupował. Oto moje wrażenia z dzisiejszego wypadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Czuję,że działają we mnie ...złe moce:) aby je rozładować pomyślałam, że trzeba przestawić meble. Za wiele nie mogę zdziałać muszę pogłówkować co i jak ??? W najgorszym wypadku fotem przesunę z jednego miejsca w drugie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
miało być ...fotel ..... przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK - mam nadzieję,że fotel ma kółka :D Przestawianie mebli - wiele bym zrobiła,jak M wychodzi do klubosklepiku.Tyle,że siły na przestawianie już nie te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! To prawda fotel ma kółka. Sił również mi brakuje , ale w momencie działania ...złych mocy..... sił mi przybywa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dodam jeszcze,że takich komentarzy jak .....o już zaczyna , o znowu coś ci przyszło do głowy ..... tez się nasłucham.Jak będzie dzisiaj nie wiem , jeszcze nic nie mówiłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK-dawno..dawno..temu.. ludziska znali zasady lewitacji.Nasz rozwój poszedł zupełnie innymi torami - techniką. Szkoda!. To były metody na zupełnie innych zasadach,Znali antygrawitację?? Poczytajcie w necie o współczesnym nam romatyku ,sprzed 100 lat nazywał się Edward Leedskalnin. Czy naprawdę współczesna nauka nie potrafi rozwiązać jak ON TO ROBIŁ?? A może tylko tak wygodnie. Przecież to wszystko obecnie tak drogo kosztuje,ropa,wielkie maszyny,wielkie inwestycje -JEDNYM SLOWEM FORSA. Wynalazki dobre dla ludzkości,lądują w koszach do śmieci.Liczą się tradycyjne rozwiązania na których łapę trzymają wielkie korporacje. Ja jestem za lewitacją - meble przestawiałabym codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! oooo Matko ! jesteśmy przestawiaczki:) również mogę to robić codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-D :-D Ja też jestem za lewitacją:-D. Przydała by się i w moim przypadku:-) Marysiu to znaczy,że pracujesz, co prawda na starej umowie,a niech tam.Dumaj co dalej.Życzę Ci dobrego wyboru. Globusiku, fotele na kółkach:-) Przesuwaj, zawsze któryś może trafić np. do kuchni:-D i już inaczej:-) I wygodniej:-) Ja też bym chciała dużo poprzestawiać.Nie da się na razie, no cóż uczę się cierpliwości:-( Dziewczyny pogoda nienormalna, taka jak ja:-) zgrałyśmy się. Dosłownie w ciągu jednego dnia trzy pory roku.Taki sam mój humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - witam Cię1 pogoda - jak w garncu.Zimno i kości moje stękają:( Latałam po przepisach emerytalnych :( Szukam,może jeszcze cuuś mi dorzucą??? byle nie kamieniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki :) W weekend, tak jak powiedziałam, postawiliśmy na odpoczynek, relaks i spędzanie czasu we dwoje. Było wyśmienicie. Globusiku, muszę Ci powiedziec, ze w niedzielę odwiedziłam Twoje miasto :) Wyruszliśmy z moim w drogę. Pospacerowaliśmy, odwiedziliśmy centrum handlowe "Plaza", zjedliśmy obiad, korzystaliśmy ze słoneczka i wieczorkiem powrót. Zawsze to coś innego. Święta się zbliżają, jak je spędzacie? Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Papilociku!!! Zwiedziłaś piękne miasto, zazdroszczę:) Daleko mi do niego:-( Mój teść był w wojsku w Toruniu. Ciągle nam o tym wspomina. Mój M zrobił mu kilka lat temu wycieczkę do Torunia.Łzy w oczach. Najpiękniejsza wycieczka, jego życia:-) Zaraz po , zachorował.Morza nie widział, gór też,ale do Torunia wrócił, chociaż na chwilę. Dobrze mu w tym wojsku było:-) M nie był w wojsku i nie wybiera się:-D Przyłatwił sobie:-) Pozdrawiam serdecznie na dobrą nockę. Śpijcie spokojnie . Przed chwilą miałam niesamowity telefon:-( Idę przemyśleć sprawę. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - piękna historia :) Można wiedziec jaki telefon? Wszystko dobrze? dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PAPILOCIKU! COŚ NIESAMOWITEGO. Dlaczego wcześniej nie napisałaś o Waszych planach. Przecież byśmy się spotkały. PAPILOCIKU nawet nie wiesz jak bardzo żałuję:( Bardzo Cię proszę jeżeli będziesz miała takie plany w przyszłości napisz. Spotkamy się na kawie. Jak było by cudownie się poznać. Nawet MM powiedział ... o kurcze no szkoda. BARDZO CIE PROSZĘ !!!!! PAMIĘTAJ:) PLAZA ...wyobraź sobie,że ja jeszcze tam nie byłam. Mieszkam z drugiej strony i bliżej mam do Galerii. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PAPILOCIKU! Jeszcze długo będę myślała, tak żałuję:( 1 2 3! Czy już się znałyśmy jak M z Teściem byli w Toruniu???? Dobrej nocy Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany globusiku, nawet na to nie wpadłam, ponieważ tego nie planowaliśmy. Mieszkamy w Łodzi, więc do Torunia tak naprawdę nie mamy daleko. Rano jak zobaczyliśmy słoneczko to myśleliśmy, żeby gdzieś pojechac i wypadło właśnie na to piękne miasteczko. Nie zdążyłam pomyślec a już byliśmy na miejscu. Następnym razem obowiązkowo kawka! 👄 Naprawdę cudowne miasto, w porównaniu do mojego to już w ogóle, haha :D Zaintrygowały mnie małe, skromne, przytulne tramwaje. Nie to co u mnie. Miasto ma klimat, oj tak. Mozesz byc pewna, ze jeszcze nie raz je odwiedze, dam znac z wyprzedzeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja :-) Musiałam się dokładnie dowiedzieć ,czy odpowiedni lek podam mojemu młodszemu S. Odpowiedni. Upewniłam się. Dokładnie Clemastinum WZF. Będzie odpowiedni.Jutro już muszę z tym coś zrobić.Alergik,ale jeszcze nigdy tak nie przechodził. Skończył się Alertek .Mam zastępczy, musiałam sprawdzić. Kobietki, alergicy mają przechlapane..... Papilociku, bardzo się cieszę,że wycieczka udana.:-) Nasz Globusik to taka nasza kochana:-) bardzo gościnna, taka nasza...Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki. Zaparzyłam kawkę.Zapraszam. Szkoda, że przestawiono godzinę. Fajniej się wstawało o 5 tej jak już było widno.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Marysiu, Przyjemnej pracy:-) Kobietki, czekam na Was z kawą. Globusiku wieczorem zadałaś mi pytanie.Wtedy jeszcze się nie znałyśmy. Dobrego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Ja jeszcze nie zaakceptowałam przestawionego czasu. Rano wstaję bardzo niechętnie. Dziękuję za kawę dobrego dnia Ci życzę. PAPILOCIKU! Bardzo się cieszę , spotkanie przed nami już dzisiaj zapraszam na kawę. Oj będzie o czym pogadać. Ponieważ ja tutaj mieszkam nic szczególnego nie widzę , żyję tak jak wszyscy. Lubię Stare Miasto szczególnie latem usiąść w ogródku i pomarzyć. 1 2 3! Wiosna dla alergików najbardziej ciężki czas. Czy chociaż leki są skuteczne??? z tego co słyszę bardzo dużo ludzi szczególnie młodych z tym walczy. LIVIO! Przesyłam ranne pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witaj. Wszystko jeszcze przed nami.Ja twierdze,że ..góra z górą też się może spotkać.. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×