Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
LIVIO! witaj. Wypijmy razem kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia.21
GDZIE TU MOŻNA ZWALIĆ KUPĘ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iivia 21
precz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iivia21
wynocha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłe Panie! Znalazłam głęboką szufladę. Wszystkie troski składajmy w jedno miejsce ..do szuflady:( pierwsza to zrobiłam. czy dobry pomysł??? okaże się.Może na chwile nastąpi ulga! Dobrego dnia dla wszystkich. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczko!!
co tak jadem plujesz od samego rana.Chcesz się wyżyć? Może na kimś z realu. Kto może się bronić i powie co o Tobie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iivia21
pocalusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iivia21
chyba juz wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! TY jesteś TYLKO JEDNA! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iivia21
jedyna i niepowtarzalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander z ZSMP
Która z was należała do ZSMP w czsach Aleksandra Kwaśniewskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj JOLUZABRZE! Dziękujemy i Tobie również wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapraszam Panie na poobiednia małą czarną. U mnie dzień bez deszczu. Jestem na ..zasiłku dla bezrobotnych:) ...zupełnie dobrze się czuję. Wszystkie prace odłożyłam na jutro. Do zobaczenia wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3!! Jak widać pogoda bardzo różna. Po południu przyszło do mnie słońce, temp.10 st. Zdołałam siebie ciut ogarnąć. W duszy mi gra spacer. Nie ma mojej "B" więc zostanę w domu. W Wagoniku przygotowałam stoliczek na wieczorny odpoczynek. MARYLKO! Jutro weekend , odpoczynek przed Tobą, czy tak????? 1 2 3! Ty pracujesz więc rano czeka nas spotkanie przy kawie:) LIVIO! My też mamy weekend:) jak go zagospodarujemy??? SPRAWDZIŁAMTO! Trzymaj się :) pozdrawiam. PAPILOCIKU! Czy znowu będziesz w plenerze???? Przyjemnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - jak nic,niezawodne są syzyfowe prace :( One zawsze na mnie czekaja. Wiecie,że za tydzień już prawie święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! hej wiem,ale jeszcze nie przymierzam się do świąt. Ważne jest dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki! Za tydzień Święta :-) Właśnie kupiłam sobie nową patelnię z tej okazji.:-D DUŻA!!!! Globusiku, na stolik stawiam żółta tulipany, przepiękne. Częstujcie się naleśnikami, jeszcze ciepłe. Jola, ja również Ciebie pozdrawiam.To miłe jak ktoś tu wpada z miłym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - na naleśniki do Ciebie Wpadam.ale mam na nie ochotę. Jola - gczie się podziewałaś? Ile czasu już cię nie widziałyśmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, z szufladą,świetny pomysł ;-) Dziś tam nic nie włożę, ale dobrze wiedzieć ,że jest:-) Cieszę się Livciu,że mogę dogodzić:=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam właśnie z Dzikich Pól. Pedro za piłką sie wybiegał.Chłodno - Dziewczyny - marzec nieuchronnie nam się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Mnie również solidnie nakarmiłaś. Połówka podzieliłam się z Cieniem. Dzisiaj sobie odpuściłam , jutro muszę odpracować dzisiejszy dzień. Nic za darmo nie ma:) takie życie. Tak bardzo delikatnie nawiązuję w rozmowie z M ,że bym chciała coś przewiesić z jednego miejsca w drugie. Nie wiem czy nie rozumie , czy udaje,że nic do niego nie dociera. Obawiam się jak dotrze może być ...wiosenna burza:) Ale co tam susza wokół deszcz potrzebny. Dziewczyny ..szuflada ... jest pojemna , stoi w widocznym miejscu w rogu Wagonika. Wrzucajmy wszystko o czym nie chcemy myśleć:(. Tulipany na stoliczku i do tego żółte❤️ bardzo miłe to nasze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, Livciu, jakiegoś psikusa wymyślimy na 1 kwietnia? :-) Macie jakieś fajne wspomnienia ? Mój M jak był młodszy, miał DUŻE poczucie humoru:-) Zawsze dałam się wkręcić. W szkole średniej też odstawiało się numery.Na przeciwko mojej babskiej szkoły, była, męska:-) Zamienialiśmy się w tym dniu szkołami:-D Jako uczennicy, podobało mi się to.Nauczyciele raczej też byli przychylni i z poczuciem humoru:-) Dzisiaj fajny tekst rano słyszałam w radiu:-) Proszę państwa ciśnienie spada, dla podwyższenia proponujemy śledzenie obrad SEJMU:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas śledzenia Sejmu - gwarantowana depresja :( Dziewczyny - co na jutrzejszy obiad?? Może naleśnikowo !! OOOOO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nasza Koza się odezwie? na 1 kwietnia. ciekawe gdzie teraz przebywa. Dawno nas nie odwiedzała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×