Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
O kurcze ale się uśmiałam ..... znaczy ,że nie jestem tak mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci Emeryci to fakt.Bawią się niezle. A do roboty z nimi,jeszcze brakuje im do 67 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Papierosy urosły razem z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapatrzyłam się w ten lejący szampan. A on nic,tylko leeeeje się leeeje,ani go nie ubywa,ani przybywa:D Prawie mnie Globus zahipnotyzowałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Zasiadaj do szampana :) LIVIO! Oszczędnie , musi wystarczyć na cały dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie maje miłe Paniusie:-D :-D :-D To dopiero Upiorny się zdziwi:-) Niedziela zbliża się ku końcowi,a ja jakież to przygody miałam? W mojej lodówce wysiadły bulgulatory z kątami na prześwitowość:-(Oczko wodne zauważyłam:-D Musiałam usterkę usunąć posługując się "ostrymi" narzędziami.W pocie czoła pracowałam,ale udało się:-) Skończywszy mozolną pracę nad lodówką,spostrzegłam całkowitą niezdolność mojego piekarnika na przyjęcie w niedługim czasie pieczystego:-( Zajęłam się tym , no bo kto, jak nie ja :-) W między czasie usłyszałam nawoływanie rodzinki- jeść!!!! Kiedy obiad? Z powodu awarii (zalania palników przez moją osobę) Obiad był w postaci chrupiących grzanek:-D Widziałam jeszcze UFO:-) W sklepie spożywczym:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus jesteś ładniejsza:) Dziewczyny z rana było słonecznie, teraz znowu pada śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! NO NIE!!!! a mówiłam,że Ty wszystko potrafisz zrobić. To że obiadek był chrupiący :D nie szkodzi! Ja luzowałam dzisiaj. Juto zabieram się w garść. Mnie zamknęło się okno na świat:( znikł internet. Było ogromnie smutno. Tym samym zrobiła się kolejka , tylu chętnych:D do korzystania. Gospodyni / znaczy się ja/ usiadłam pierwsza .... a co !!!!! Hej wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć MARYLKO! U mnie identyczna pogoda. Kozaki wyjęłam z pudła:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy. Jakby co to u mnie kwitnie po raz drugi kaktus bożonarodzeniowy.Adekwatnie do pogody. I to nie żart !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Na stole czeka kawa. Wiem ,że jeszcze śpicie, zachowuję się cicho:) Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry MARYLKO! Dziękuję za kawę. Zimni i deszczowy dzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witaj. Coś niesamowitego dzieje się za oknem. Deszcz ze śniegiem nic nie widać. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziwny był ten wczorajszy dzień:D Najdziwniejszą niedzielę Palmową miała nasza 123 :D:D Dziewczyno - manewrowałaś ostrymi narzędziami,ech nieraz i ja mam na to ochotę:) Najwazniejsze,że już dzisiaj 2 kwiecień i poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! No tak szara rzeczywistość. Jeden telefon i powala z nóg:( przypomina jak kruche jest życie:( Mimo wszystko spokojnego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Rano było cieplej niż rano. Po tych zabiegach nic mi się nie chce. Nawet nic na święta nie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki!! Jajka macie? To najważniejsze:-) Jakie tam zakupy:-) Ja też się powstrzymałam ,gości nie będzie, wizyta odwołana. Na te Święta będę się byczyć.Odpoczynek zamawiam.Telewizor wreszcie sobie włączę:-D Jajka przepiórcze zdobyłam,wykorzystam je do sałatki z łososiem. To będzie danie osobiste,a reszta??? Sałatka jarzynowa (dawno nie było) biała kiełbasa, bigos ugotuję, pieczyste i takie tam .Galaretki z kurczaka planuję, zupę gulaszową. Śledziki, bo rodzinka uwielbia. Ciasta, gotowce.Zamówiłam właśnie Stuliściowca??? Nie wiem jeszcze co to jest, ale zobaczymy.Sękacze robią przepyszne, może i to ciasto w kształcie ślimaka i z nadzieniem makowym, przypadnie nam do gustu.Litewski przepis. Idę na łatwiznę.Niech raz tak będzie:-) Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu,ja też miałam podobne zabiegi. Po dwóch tygodniach jak się skończyły, poczułam ulgę.Podczas zabiegów, czułam się gorzej niż przed nimi,może u Ciebie też tak będzie. Cierpliwości, nie przerywaj.Trzymaj się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wieczorkiem. MARYLKO! jeszcze tyle dni, zdążysz kupić wszystko. Organizm reaguje na zabiegi to dobry znak. Dobrego samopoczucia Ci życzę trzymaj się. LIVIO! Plan masz przygotowany , ja ze swoim musiałam przyspieszyć. Dzisiaj zrobiłam zakupy. Jutro przyjeżdżają nasze Dzieci. Tak nietypowo od jutrzejszego wieczoru zaczynamy świętować. Oczywiście to żart. Czekamy na nich bardzo. Pobędą kilka dni , prawdopodobnie do piątku .Gdyby przyjechali później i tak w pierwszy dzień świąt musieli by wyjeżdżać. Dlatego dzisiaj zorganizowałam się na tyle,że obiad przygotowałam i większość zakupów za mną. Jak zawsze już od rana będę zerkać w okno. Pozdrawiam wszystkie Panie , spokojnego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! No właśnie A CZEMU TAK SKROMNIE będzie:D:D Ja również ciast piec nie będę. Kupię czegoś kawałek , czego????? jeszcze nie wiem uzgodnimy z Dziećmi. Sękacze bardzo smaczne lubię je. Tyle co wiem najlepsze wypiekane są na Twoich terenach. :D pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×