Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Marylko objadaj się cała blacha jest dla nas. Rabarbar kupiłam w sklepie,u nas już na polach taki duży jest że dostarczają do sklepów. Globuskiu miłego kibicowania Wpadnijcie wieczorkiem na kieliszeczek likieru śmietankowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Oczywiście ,że wieczorem będę :) Hop hop Dziewczyny spotykamy się wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOO MATKO! Znowu nowa strona się nie otworzyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to już jest wieczór? U mnie tak :-) Jestem!!!! Pierwsza:-D Dzień zwariowany!!! Mój " tyranozaur" właśnie pojechał, na godzinkę:-( Mogę pobyć z Wami:-) Dawaj Lunka,co tam masz :-) Bardzo ładne imię.Wiesz,tak wertuję w myślach. Nie znam tu żadnej babki o takim imieniu.Same Zuzie i Kaśki:-) no i jeszcze Baśki,Ewki, Bożeny, Ulki ... wszystkie imiona żeńskie nie odpowiadające męskim:-) My też kobietki takie mamy:-) Wpadajcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kumpelki! Mam "B" u siebie na wieczornej herbatce. LUNKA! likier śmietankowy, mniam , mniam , dziękuję. Jako ,że "B" to druga moja połowa obie się poczęstowałyśmy i wypiłyśmy za Twoje zdrówko. Wszystkim Paniom miłego wieczoru życzę. PS moja "B" to ogromna gaduła , na ble ble zejdzie się nam ciut czasu:) nie wiem kto więcej gada Ona czy Cień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witaj , ja już się poczęstowałam likierem, baaardzo mi smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, bawcie się dobrze!! Pozdrowienia dla B!!! Tak zapytam , te zamiłowania do żużlu? Nigdy nie oglądam,ale chyba zacznę:-) Pozdrawiam Pana Globusika!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w porządku narazie jest,malutki to taki mamusi syneczek. Rower stoi w piwnicy,za zimno na dworze. Po mału mogę już z nim porozmawiać przez tel. Umie troszkę niecenzuralnych słów,wie że to brzydko i mówi to tak trochę z zawstydzeniem. Uwielbia oglądać bajeczki i książki no i oczywiście piasek też jest interesujący. Chodzi do psów i daje im jeść to co ugotował w piaskownicy. Jest taki kochany i pocieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna ciągle myślę o swoich synach. Niby są tu na miejscu,ale jakoś tak ostatnimi czasy mijamy się:-( Do tej pory dogadywaliśmy się, taka rodzinna sielanka była.Teraz coś zaczęło się zatracać.Wszystko na NIE.Cokolwiek bym powiedziała, to NIE!!! Albo ze mnie wstrętne babsko się zrobiło,a może oni dopiero BUNT!!! Ja, po cichutku to przechodziłam:-) Młodszy powiedział mi ,że nie będzie pewnej lektury czytał i w przyszłości jak takowa będzie,zabroni swoim dzieciom czytać:-( Ot o takie pierduły się kłócimy,ale z polskiego jest zagrożony!!!przez swoje poglądy???Lada dzień mam być wezwana do szkoły.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami tak jest,ja również z moją C mam na pieńku. Powiedzieliśmy sobie parę słów. No cóż to też musi być.Ale matce trudno jest zaakceptować to że dzieci zaczynają mieć swoje życie i swoje tajemnice. Przeżyjemy 123.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kafeteria teraz szwankuje, ja też mam problemy z wysłaniem.Nie przejmujmy się tym. Za to jak Marysia była dziś powitana:-D Marylko, jeden głębszy za zdrowie Lunki Ci nie zaszkodzi:-) .Wspomoże lek!! Jak się czujesz? Luncia, polewaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tyranozaur powrócił:-) Przyłapał mnie:-) Zapytał ,czemu tak po ciemku siedzę i zapalił mi wszystkie możliwe światła:-) Pięknie podziękowałam, po jego oddaleniu się pogasiłam.Mam podświetlaną klawiaturę:-D Luna wnuczek ma już ponad 2 latka o ile pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dokładnie 2 latka i 6 m cy. Kocham go bardzo i jest bardzo grzeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ciężki tydzień był. Badania na onkologii, dobre i złe? wieści. To dopiero się okaże w przyszłym tygodniu.Będzie wynik z biopsji. Lunka dzięki za gościnę, nie przeszkadzam dłużej. Pozdrów Z. Spędźcie miły wieczór. Jeszcze raz WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!! Do jutra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie kafeteria dziś żle działała. Pokazało mi że mój list nie doszedł... Siedziałam sobie po obiedzie na balkonie. Świeciło słońce, Kaja leżała obok mnie. Ptaki śpiewały, było miło. Czytam , że tu też:) Chociaż spóźniona ,częstuję się likierem. Twoje zdrowie Luna. I dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Niedzielne powitanie Fajnie sobie pogadałyście przy likierku. Ja i "B" gadałyśmy też do 21 szej. Nie chętnie wstawałam . Dziewczyny ja zapraszam na kawę a Cień na naleśniki z twarożkiem lub dżemem. Dostałam ...nakaz.... zaznaczyć,że są przygotowane tylko przez niego. Więc siadamy do wspólnego stołu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję za kawę i śniadanie. Globus podziękuj Cieniowi za nalesnika:) Wczoraj upiekłam ciasto. Zapraszam na murzynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! A skąd wiesz ,że bardzo lubię murzynka??? ale fajny poranek posmakuję ciasta:) dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziękuję ci, serce moje, że obudziłam się znowu i chociaż jest niedziela, dzień odpoczywania, pod żebrami trwa zwykły przedświąteczny ruch. Wisława Szymborska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam dzień od podania "KLINA" potrzebujacym. mój net w niewolę wzięty:) Nie mam jak ze spokojem z Wami pogadać. M - jak tylko na chwilę skoczę do SPA :D,juz na moim miejscu. Zycie towarzyskie mi ogranicza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Mam dostęp do kompa , wczoraj był żużel , dzisiaj Formuła 1 :) Zaczyna kropić deszczyk. Zapowiada się siedzenie w domu:( Miłej niedzieli hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×